Stretnutie

Stretnutie https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244520/stretnutie-Cpa-244520.jpg 4 342 78

Stretnutie série

1. díl

Collide série

1. díl

Po skončení vysokej školy a nečakanej matkinej smrti sa Emily Cooperová presťahuje do New Yorku, aby tam začala nový život so svojím novým priateľom Dillonom Parkerom. Je mu vďačná, že počas jej najťažších chvíľ bol pozorný, starostlivý a veľkodušný. Nevie si predstaviť život bez neho – aj keď vnútorný hlas ju napomína, aby spomalila. Emily si na začiatok nájde prácu v reštaurácii – a potom stretne Gavina Blaka. Gavin, bohatý a známy plejboj, je nebezpečne príťažlivý a očarujúci muž. Ich prvé stretnutie je krátke, no stačí na to, aby sa v Emily prebudili všetky zmysly. Ich cesty sa nečakane znovu skrížia a vzájomnú príťažlivosť už nemožno zastaviť. Emily sa tomu pre pocit viny voči Dillonovi bráni, ale Gavin sa nemieni vzdať bez boja. Lenže dôvera je krehká, sklamanie obrovské a napokon sa schyľuje k unáhlenej svadbe... Keď však Dillon ukáže svoju pravú tvár, Emily vie, že musí niečo urobiť, inak zničí všetkých vrátane seba. Ale ako sa má rozhodnúť, keď nemôže veriť ani vlastnému srdcu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Collide , 2014

Makulka1992
15.06.2017 2 z 5

Začátek knihy obrovská směs nečekané slátaniny.... Od půlky to konečně začalo mít říz... Gavin byl zlatíčko proto jsem imaginárně Emily fackovala aby se probrala... Nebylo to špatný ale... Doufám že dvojka bude lepší

munka
11.05.2017 4 z 5

Kniha sa mi páčila. Emily 100% naivka, Dillon darebák, Gavin sa mi páčil, ale najviac som si obľúbila Oliviu. Prečítam si aj druhý diel, nech viem ako to dopadne, čo vymyslela autorka pre svojich hrdinov.

JPBelmondo
07.04.2017 4 z 5

Komentáře jsou tu velmi rozporuplné, tak i já se připojím.
Přestože tento druh literatury nečtu, musím přiznat, že mě knížka zcela uchvátila, přečetla jsem ji takřka naráz a těšila jsem se na pokračování.

JanickaP
28.01.2017 3 z 5

Tak popravde me to zase az tolik neoslovilo...hlavni hrdinka mi prisla uplne naivni a vadilo mi,ze se to neustale tocilo do kola... Zkartka bych tuto knihu po druhe rozhodne necetla

Sam99
18.11.2016 3 z 5

No, tak takhle přeslazenou knihu jsem už dlouho nečetla. Sicejsem věděla, že to bude romantika, ale tohle, to se nedalo. Hlavní hrdinové kolem sebe pořád kroužili, a kdy už si konečně řekli, že se milují, objevila se Gina a všechno se to pokazilo....Naprosté klišé. Gavina jsem si celkem oblíbila, ale Emily bych nejradši nakopala, vyklubala se z ní taková husička, která se nechá snadno ovlivnit. Nejradši bych dala jen 2*, ale začátek knihy se mi docela líbil, proto ta hvězdička navíc. Další díl si určitě nepřečtu, i když jsem o tom na začátku knihy uvažovala. Osobně bych knihu nikomu nedoporučila - takové to pro mě bylo zklamání.

Lenča01
11.11.2016 5 z 5

I já přidávám názor na knihu. Mě se strašně líbila. První díl se četl jedním dechem a byl pro mě problém se odtrhnout, protože jsem chtěla hned vědět jak to dopadne. Mě se líbil první i druhý díl.

kikizubik
27.07.2016 2 z 5

Hlavní hrdinka mě neskutečně štvala. Skoro celou knihu jsem měla chuť jí jednu fláknout. Nechápala jsem jak vůbec mohla být tak hloupá jako by před pravdou byla slepá i hluchá a při lži...no comment...
Gavin nebyl špatný. Upřímně jsem jeho části četla raději než Emilyiny pasáže.
Do druhého dílu se hrnout nebudu. Stejně vím, jak to nakonec dopadne. (Teda tuším, bylo by příjemné, kdybych se mýlila)

cukrovka
16.07.2016 4 z 5

Zajímavý příběh, který se dobře četl.

Veverca87
02.07.2016 4 z 5

Pohodové prázdninové čtení, ideální k vodě :)

FreshPatty
02.07.2016 3 z 5

Tak já půjdu zlatou střední cestou a dávám tři hvězdičky. Kniha byla fajn oddechovka, ale nějak tomu chyběla jiskra. Gavin byl boží, ale v některých částech docela i měkkota a tím u mne trošku jako chlap klesl. Emily, tak ta mne docela štvala, že s sebou nechala takhle zametat a celkově jsme se o nich nic víc nedozvěděli, žádná charakteristika postav.. Ale nebudu pořád negativní, líbilo se mi prostředí, Olivia i treba Lisa. Jdu na druhý díl a uvidíme, jak dopadne ten.

Booker
27.06.2016 5 z 5

Další série do knihovny, dobrý děj i sranda, pan úžasný saozřejmě vtipálek a pokušitel :-)

Mišule_11
31.05.2016 5 z 5

Po přečtení některých komentářů tady jsem nechtěla ani věřit vlastním očím, co vlastně čtu!
Pro mě kniha byla něčím oddechovým, ale zároveň mě, zaujala tak, že jsem ji přečetla skoro jedním dechem! :-) I když je pravda, že by někdy potřebovali oba hlavní hrdinové vzít něčím po hlavě, byly neodolatelní oba a Dellon byl mizera už od samotného začátku, co mu to zlé jen patří! :-)

Red-haired
19.05.2016 1 z 5

Jednu hvězdu dávám za to, že jsem to vůbec dočetla, kdyby to byla až taková katastrofa, že bych to nezvládla do konce, nedala bych ani tu hvězdu.
Mám ráda tyto odpočinkové romány s jednoduchým příběhem a dávkou erotiky, ale tohle byl průšvih. Snad nikdy jsem nečetla tak povrchní knihu co se týče postav, autorka staví vlastně jen na tom, jak jsou všichni krásní, to že jsou jinak všichni nudní, hlavni hrdinka navíc opravdu hloupá, naivní a bez jakéhokoli vlastního názoru, to už přece vůbec není důležité. V čem je tedy Gavin jiný než Dillon? Všichni chcou Emily, protože je co? Krásná! Bohužel nic víc... ach ano, vlastně je ještě tak hodňoučká a miloučká a zaslouží si jen to nejlepší. Ani Gavin, který měl být v této knize bohem, to nezachraňuje, protože kromě vzhledu a peněz taky nemá moc co nabídnout.
Abych to shrnula - příběh obšlehnutý z top 10 telenovel minulého století, nulová dávka humoru a postavy, které někde ztratily svou osobnost a jedou na autopilota.

martiiinkajjj
21.02.2016 1 z 5

Ja ani vlastně nevím za co dávám jednu *, kdyz jsem knížku odložila hned po 20 stránkách...nedala se číst. Děs a hrůza.

Kayla
17.02.2016 5 z 5

Kniha je napsaná dle mého názoru velmi hezky. Četlo se to samo :-). Příběh byl lehce naivní, ale to mi ani tolik nevadilo, neboť jsem si u knihy odpočinula. Doporučuji :-)

jitka7
08.02.2016 1 z 5

Příběh byl zajímavý. Všechno ale bohužel bylo zdlouhavé. Hlavní postavy hezky popsané. A téma bylo super.... Dillon mě naprosto překvapil. Mám z knihy zvláštní pocity... příběh byl vážně silný, ale styl psaní byl strašný.

Laf
04.02.2016 3 z 5

Na knihu jsem se dost těšila, že si ji konečně přečtu, ale byla jsem z toho čtení trochu zklamaná. Celkově se to loudalo, zajímavých zvratů jsem se nedočkala. Čtení mě bavilo, ale ne zas tolik, že by mě to nutilo hltat stránku za stránkou. Plus rozhodně dávám za hlavní děj. Myšlenka celého díla nebyla špatná, donutí k zamyšlení, jen tam někde chyběla ta správná "šťáva".

Lenka.Vílka
04.02.2016 2 z 5

Knihu jsem začala číst v originále a když na mě v knihovně přišla řada, dočetal jsem česky (už jsem to čekání nevydržela, no...). Upřímně, nestálo to za to čekání. Ta část čtená anglicky docela šla, ale zbytek byl katastrofa. Ten překlad byl hnus. Kdybych zůstala pouze u jednoho jazyka, asi hodnotím výš. Když už si odmyslím neoriginální děj (opak neočekávám, ale pokud je to naopak, jsem vždy mile překvapená), chci alepoň čtivost (ta zmizela překladem). Do dalšího dílu se nejspíš pustím. S pauzou a s originálem.

wvanilka
03.02.2016 3 z 5

Pěkná kniha, ale kvůli chování Emily jsem jí dost často odkládala. Jasně, chápu, že ze začátku mu byla vděčná, co pro ní udělal, ale pak??? Jak jí stále kecal do toho, co má na sobě??? Ne, snažila jsem se jí pochopit, ale nešlo to... Gavin se mi líbil a moc. Jen kvůli němu si přečtu, jak to bude pokračovat.

shey
26.01.2016 3 z 5

Knížka je čtivá, vedlejší postavy super...ale...Emily je pěkná káča.Od poloviny knihy jsem jenom kroutila hlavou, ještě, že má Olivii. Za mě tak 3,5 *...Ale pokračování si přečtu, přece jen se mi Gavin líbil :o)

Gail McHugh
americká