Čokoládové nebe

Čokoládové nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510918/bmid_cokoladove-nebe-yBh-510918.jpeg 3 30 9

Čokoládový klub série

< 2. díl

Dámy z Čokoládového klubu musí vyřešit spoustu problémů: zachránit vztah svého dodavatele čokoládových delikates, předat zásilku drog a nenechat se přitom zabít či užít si svatbu, ze které utekl ženich. Vše s humorem, šarmem a spoustou čokolády.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Chocolate Lovers' Diet , 2007

anovy64
16.10.2023 5 z 5

I tento druhý díl jsem si užila, dokonce bych řekla, že byl lepší než ten první. Hlavní hrdinky jsou už vyzrálejší a se svými problémy se dokáží lépe poprat a vyrovnat. Ráda si přečtu další díl, protože mám ráda pohodové a čtivé knížky.

Atara16
06.10.2023 4 z 5

Opět hromada čokolády a příběh se trochu táhl a rozjel se až ke konci.

bookcase
11.06.2023 4 z 5

Jak už je napsáno Charmedkou - když člověk ví, do čeho jde, dá se to užít v pohodě. Autorka pokračuje ve stejném duchu jako u Čokoládového klubu, i když je to tentokrát o chlup závažnější. Jen toho ňam by mohlo být méně.

Charmedka
27.05.2023 3 z 5

Jak jsem s prvním dílem bojovala, tak pokračování jsem si už zvládla užít. Věděla jsem, do čeho jdu, počítala jsem s tím, že bývá příběh hodně přitažený za vlasy a byla jsem s tím pohodě. I přes závážná témata, která hrdinky řeší, nečekejte žádný inteligentní a náročný příběh a budete spokojeni. Navíc v knize najdete i pár čokoládových receptů, což je milé.

Ivuska.09
13.04.2023 5 z 5

I druhý díl jsem si užila. Baví mě, že autorka spojuje vážná témata s humornými. Pobavíte se a zároveň zjistíte, že i ostatní mají plnou hlavu starostí... Těším se na další pokračování.

Áňa 998
09.04.2023 4 z 5

Krásný návrat do příběhu, který je plný čokolády, starostí, radosti a lásky. Krásně jsem si u knihy odpočinula!

martinkaLLL
08.04.2023 4 z 5

Začátek trochu zmatenej. Ale jinak stejně super jako první kniha. Takže já určitě doporučuji.

Bearl
20.02.2023 4 z 5

Podle mě je druhý díl naopak lepší, holky se potýkají s podstatně významnějšími problémy a výstupy Lucy jsou sice nadále praštěné, ale už ne tak groteskní.

PetraN17
17.02.2023 3 z 5

Tak jsem se těšila, že se mi další díl bude líbit víc…. nestalo se :(
Příště se určitě opět nechám zlákat obálkou, tak uvidíme. Ale na čokoládu jsem chuť dostala, to zase jo :))