Bezchybní

Bezchybní https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488646/mid_bezchybni-NMq-488646.jpeg 3 226 226

Sexy a svobodný miliardář bez závazků. Hvězda kanálu YouTube. A nejžhavější noc jejich života. Existuje jen jediné pravidlo, které odmítám porušit – žádné pletky s podřízenými. A mohlo mě napadnout, že někde bude háček. Vysoké podpatky, rudá rtěnka, bezchybná; byla to ta nejkrásnější žena na veletrhu kosmetiky – to už o něčem vypovídá. Ne že bychom si později na hotelovém pokoji povídali. Jen jedna noc, ovšem to jsem netušil, jaké překvapení na mě čeká v pondělí ráno v práci. Když jsem ho uviděla poprvé, řekla jsem si, že je až příliš nafoukaný, ale zároveň neodolatelný. Vlastně dokonalý odrazový můstek po mém pekelném rozchodu. Takže jsem zahodila svá obvyklá pravidla a svedla ho k sexu na jednu noc. Žádná jména, žádné závazky. Nakonec mě to zasáhlo víc, než jsem čekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Flawless , 2019

astra3
01.05.2022 3 z 5

Jednoduchý, přímočarý, naštěstí krátký.

ivetapl
25.04.2022 4 z 5

Tady ten příběh, je opět krátký a opět skvělý. Mysleli si, že už se neuvidí. No, to by nebylo ono, že? Liam se po nečekaném setkání zachová jako blbec, ale pak je jeho chování krásné. Až na konec. Líbí se mi, že se tomu, co cítí nebrání - samozřejmě, po nějaké té chvilce. ️
Postelové scény jsou . Ostatně jako v předchozích knihách.
Tady sotva začne příběh, a už jsou zavřený v konferenční místnosti.
Docela jsem byla překvapená, jak Zoe rozuměla tomu všemu, co je potřeba k vytvoření aplikace. Byla jak střela. Liam si ke konci mohl nechat vysvětlit jistou lež a nechovat se jako blbec, ale Zoe mu to pak hezky od srdce řekla.

Takže pokud hledáte knihu, kde si oddechnete, budete mít o dění postaráno a nebudete se nudit - je to tohle.

happy19
07.04.2022 3 z 5

Čtivá jednohubka na jeden večer,-)
Styl harlequinské romance v pevné knize:-)
Ideál od odpoutání dnešní reality světa:-D

„Láska je odpověď. Jaká byla otázka?“

Kristy.Seb
02.04.2022 4 z 5

Klasická romantická jednohubka. :) Milé počtení.

kristy.books
29.03.2022

Od autora som už pár kníh čítala, preto som mala určitú predstavu, čo mám čakať. Za seba musím povedať, že knihy od tohto autora mi prídu priemerné - sú to fajn, nenáročné oddychovky, ale nemám chuť si ich prečítať znovu. Táto novinka na tom bola podobne - bola tu romantika, vášnivé scény i humor, ale nesadla som si z nej na zadok.

"Vzťah" medzi Zoe a Liamom začal veľmi rýchlo - poznali sa asi dve minúty, kým "skončili v posteli". Keď sa opäť stretli, opäť sa medzi nimi všetko vyvíjalo rýchlo. Mám radšej pomalšiu romantiku, kde môžem sledovať postupné zbližovanie hlavných hrdinov.

Liam aj Zoe boli v podstate sympatické postavy, hoci Liam ma miestami vytáčal (najmä v závere, keď nedal Zoe ani 5 minút, aby mu všetko vysvetlila a radšej si vytvoril vlastné závery. Na druhej strane - Zoe mu tiež mohla hneď povedať pravdu a nevykrúcať sa, veď nerobila nič zlé).

Čo musím autorovým knihám uznať je, že sa čítajú ľahko a rýchlo. Všetko sú to jednohubky, ktoré prečítate za pár hodín.

georginaa
25.03.2022 4 z 5

Liam tak trochu horká hlava, vše řeší v první moment, aniž by si zjistil nebo vyslechl toho druhého. Sebevědomí mu však nechybí, dokud se mu někdo nedostane pod kůži. To je pak jiná písnička. Zoe je atraktivní cílevědomá žena, která ví co dělá. Když se potkají, začne něco, co ani jeden nečekal. Příběh je čtivý, na jedno odpoledne, nic hlubšího nečekejte.

kacenka6144
24.03.2022 3 z 5

Tohle autor trošku odflákl. V poslední době zjišťuji, že není jediný. Někdy mám pocit, že kvantita převyšuje kvalitu. U některých knížek si říkám, že není možné, aby se toto všechno stalo dvěma lidem, ale tady to zase bylo takové nic. Zádrhel na dvě stránky těsně před koncem?! Edice Halrequin - Desire, tam to patří.

wielka
21.03.2022 4 z 5

Doteraz som autorove knihy hodnotila vlazne, nicim ma nepresvedcili ani nenadchli.
Ale stalo sa.... konecne sa stalo, ze Bezchybni su citatelni. Dokonca celkom fajn citatelni. Postavy su sympaticke, dej odsypa a dokonca bavi. Ano, je to predvidatelne, ale take celkom mile, pohodove...

havrmoni
20.03.2022 4 z 5

Taková nekomplikovaná jednohubka. Žádný sáhodlouhý úvahy a myšlenky, opravdu relaxační čtení.

suzanne1997
19.03.2022 3 z 5

Průměrná kniha, od které jsem prostě čekala příliš mnoho. Děj ubíhá příjemně, postavy jsou sympatické a všechno do sebe zapadá, tedy skoro. Autor přeskakuje, nenavazuje a ani neobohacuje. Sotva se čtenář vžije do příběhu, začte se a řádky jakštakš začnou ubíhat... Ani nemluvě... Ve zkratce kniha nepřichází s ničím novým, s námahou se drží osvědčeného děje a díky své neoriginaliě přesně zapadá do kolonky: přečteno za odpoledne a už ji znova číst nemusím. A ten konec? Za mě katastrofa. Tak hezky rozjetá scéna, kdy čtenář touží obrátit na další list. Problém je, že ten list tam není... Já osobně už po tomhle díle nesáhnu a příště ty tři hodiny času věnuji třeba žehlení, přestože není mou oblíbenou činností, je pořád lepší než číst tohle.

brunettlibrary
02.03.2022 2 z 5

V tomto ději sledujeme jednu linku, která se neklikatí. Rovná jako pravítko plyne od začátku do konce. Její čtivost nemůžu popřít, sympatické postavy tu máme taky. Ale nějak se nedokážu zbavit dojmu, že je takhle kniha až moc postradatelná.

Hatshepsut
23.02.2022 2 z 5

Tak tady tomu autor moc nedal. Má to základní prvky romantického příběhu, ale prostě vás to nechytne. Je to jak splnění úkolu, který odbydete. Takže to přečtěte a žádný velký zážitek.

moma08
22.02.2022

Došla jsem do poloviny a i když má kniha pouze 216 stránek přijde mi to jako zbytečná ztráta času...

V.Marie
20.02.2022 2 z 5

Velká slabota.. zápletka skoro žádná..

AliceTief
20.02.2022 3 z 5

Musím říct, že od autorky jedna z těch slabších, téma nic moc, zvrat absolutně žádný a konec naprosto jasný hned na začátku. Každopádně děkuji za epilogy, těch už moc nebývá.

Myška43
13.02.2022 2 z 5

No, za mě více hvězdiček dát nemohu. Přišlo mi, jako by to byla autorova prvotina. Jasně všechny jeho knihy, co jsem četla, jsou jednoduché příběhy bez velkých zvratů a emocí. Po pár dnech se vám vypaří z hlavy, ale tenhle?
Téma nic moc, děj nulový, zápletka žádná. Na konci se snažil o trochu dramatu, ale bylo to o ničem.
Ale chválím překladatelku. Konečně už nahradila slovo,, prcinka " :)

Pawca33
05.02.2022 4 z 5

A mne se to libilo.Liam i Zoe byli fakt sympoši.Takova jednohubka na jedno odpoledne.

Petra38
04.02.2022 4 z 5

Taková příjemná, oddychová sexy romantika. Rozhodne jsem si ji užila a nebránila bych rereadingu. Hawkins píše supr příběhy, které umí pobavit i nažhavit. doporučím...

rampapa
04.02.2022 5 z 5

Tak tohle se mi moc líbilo. Knížka se mi moc líbila. Liama jsem si hnedka oblíbila a Zoe taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od tohohle autora. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Dela90
04.02.2022 3 z 5

(SPOILER) Knihu s tímto námětem jsem četla už mnohokrát. Nebylo to nic světoborného, ale zároveň to mělo určitý šmrc a knížka dost rychle odsýpala. Sice mi trošku vadilo to, že on ji obviní z toho, že mu lhala a zahýbala a pak po pár dnech si jen tak padnou do náruče a všechno je zalitý zase sluníčkem. A přitom on byl prostě romantik každým coulem, hm láska dělá s lidmi divný věci fakt. Knížku doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout, jako oddechovka je to ok. Ale nějaký hlubší pocit z toho asi nedostanete.

J. D. Hawkins
americká