Co zůstane v lesích

Co zůstane v lesích https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522344/bmid_co-zustane-v-lesich-64febbbc69100.png 4 110 24

Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Byly to hrdinky, ale zároveň lhářky... Před 20 lety trávila Naomi léto se svými kamarádkami. To skončilo když na ni někdo zaútočil. Přežila 17 bodných ran a dočkala se identifikace toho, kdo jí ublížil. Svědectví dívek poslalo za mříže sériového vraha. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , George Publishing

What Lies in the Woods , 2023

barbora6886
23.10.2023 3 z 5

Nebylo to špatné, takový lepší průměr.

lucie.svobodova
11.10.2023 5 z 5

Naomi strávila léto s kamarádkami, již před lety, když byly ještě malé holky. V lesích hrály “Hru na bohyně, toulaly se lesem a představovaly si svět obřadů a zázraků.

Poklidné léto náhle skončilo, když na Naomi někdo zaútočil, přežila jako zázrakem 17 bodných ran.
Dočkala se identifikace toho, kdo ji měl ublížit. Spolu se svědectvím kamarádek za mříže poslaly sériového vraha. Byl hledaný za vraždu několika žen, ale ublížil skutečně i Naomi?
Byly to hrdinky nebo lhářky?

Začala bych tím, že miluji thrillery, jak mnozí z vás už vědí.
V tomto případě mě zaujala ihned na první pohled obálka knihy a já věděla, že si ji potřebuji přečíst.

Kate Alice Marshall - do této chvíle pro mě neznámá autorka. Jaký mám názor na její styl psaní?

Když jsem se ponořila do čtení, nemohla jsem knížku ani odložit. Dostává se nám totiž originálního příběhu plného temnoty, nebezpečí, lží, zvratů i možných odhalení.
Občas byla nějaká část trochu předvídatelná, převažoval však wow efekt .

Mohou lži “přežívat tolik let, aniž by byly odhaleny? A jak to bude v tomto dechberoucím příběhu? Dozvíme se, jak to tehdy skutečně bylo?

Postavy jsou zde originální a skvěle propracované. Charaktery jsou to různé, každopádně uvěřitelné. Některé sympatické, některé méně, každý si najde zajisté své.

Máte rádi knížky u kterých musíte přemýšlet? Milujete napětí a zvraty?
Dedukujete z děje rádi co se skutečně stalo?
A chcete zjistit co se před lety v lesích skutečně stalo?

Tak neváhejte a knížku si určitě pořiďte!

Majdalenka
11.10.2023 3 z 5

Zklamání.. Námět dobrý, ale tím to končí. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická, děj byl předvídatelný a dialogy mi občas přišly jak přes kopírák z jiných knih. Přesto si myslím, že si své čtenáře určitě najde - doporučuji těm komu se líbila: Dívka ve vlaku a Záblesk ve tmě.

Jana65
05.10.2023 5 z 5

Tak to byl naprosto úžasný thriller. Kniha byla od začátku do konce napínavá, vůbec jsem se nemohla od čtení odtrhnout. Určitě si ji někdy ještě přečtu.

sérioví vrazi lesy lhaní, lži dívky kriminální thrillery

Autorovy knížky

2023  76%Co zůstane v lesích