Co ta holka chce?

Co ta holka chce? https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280206/bmid_co-ta-holka-chce-QXC-280206.jpg 4 113 26

Dívka série

Být zatčená ve vlastní ložnici, to není dobrý začátek léta. Tess Brookesová si opravdu musí udělat jasno ohledně své spolubydlící – a života. Má riskovat vše a vzít novou práci fotografky, která se jí naskytla, nebo skočit po nabídce od dlouhodobé tajné lásky a nejlepšího kamaráda Charlieho a rozjet s ním vlastní firmu – a nejen to? Je tu jen jedna maličkost, o níž se nezmínila. Vlastně ne tak malá a dost ošemetná záležitost. Pohledný, rozčilující Nick… Tess si poprvé v životě musí vybrat mezi tím, o čem vždycky snila, a budoucností, jakou ani nepovažovala za možnou. Londýn, Milán, špičková móda, pokleslé mravy… Bude se muset rozhodnout – co ta holka vlastně chce?... celý text

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: , BB art

What a Girl Wants? , 2014

Zlatinka.Emilly
06.07.2023 1 z 5

Za mě blbost. Knihou proletují ptáci sem a tam ....

Pralinka1910
23.09.2021 2 z 5

V rámci žánru takový střed. Lehké, nekomplikované, místy docela vtipné, ale
méně uvěřitelné. Dialogy s gumovou kachničkou považuji už trosku “ za čarou”.

aneta3716
02.11.2020 3 z 5

Kniha se mi líbila

Tebby
01.11.2020 4 z 5

Je to podstatně slabší, než první díl. Většinu dílu přemítá, konec mě trošku zklamal, ale díky vtipnému a čtivému stylu psaní jsem byla do příběhu stále zažraná a utekl mi rychleji, než bych si přála. 3,75*

-LuckyKnihovna-
05.10.2020 3 z 5

Knihu jsem si vybrala jako oddechovku mezi detektivními příběhy a naprosto splnila mé očekávání. Ze začátku jsem byla lehce zmatená a zhruba v polovině zjistila, že jsem začala druhým dílem. Kniha byla velice předvídatelná a nemuselo se u ní úplně přemýšlet. Což já zrovna potřebovala, takže za mě příjemné čtení.

klaritkaa
03.10.2020 3 z 5

Příjemné a oddechové čtení

Charmedka
12.07.2020 3 z 5

Jak mi u prvního dílu bylo jasné, že mi nesedne, tak tady naopak jsem říkala, že docela dobré. Možná to bylo i tím, jak už jsem věděla, co očekávat a že vlastně nic moc očekávat nemám.

Překvapivě to ale nebylo tak zlé. Příběh působil reálněji, nic vyloženě přitaženého za vlasy a i těch vulgarit ubylo. Druhý díl je vlastně docela fajn oddechovka, která rozhodně neurazí a jako letní čtení je naprosto ideální.

Angelika92
06.05.2020 3 z 5

Tento díl byl lepší než předchozí. Ale i tak si myslím, že první půlka knihy nestála za to.

Fzuzik
08.04.2020 4 z 5

Mnohem lepší než první díl odehrávající se na Hawaii. :)
Už se těším na závěrečné čtení, kdy se vše rozlouskne. ;)

baterka.gs
29.10.2019 5 z 5

Povedené pokračování.. které mne však opět nutí koupit další díl!

KateTheBlogger
16.09.2019 3 z 5

Skvělá oddychovka, ideální v případě, že máte pocit, že se vám vše hroutí po rukama a nemůže být hůř... Tess vás přesvědčí o tom, že může, a vám se uleví jak pohodový život máte :-)

Kristy.Seb
29.06.2019 2 z 5

Dočetla jsem, ale zbytečně chaotický děj.

Niu
11.06.2019 5 z 5

Pěkně navázáno na první díl. Oddychovka to moc nebyla a spíš jsem se snažila "v duchu" pomáhat Tess hasit průšvihy - ona ta holka neví, jak na to. Ale ruku na srdce - vždy se radí lépe druhému než sám sobě. Líbí se mi humor, který autorka používá, a parádní je, že je i aktuální k situaci ve světě. Těším se na završení trilogie.

Vendulik
27.03.2019 3 z 5

Takové oddechové čtení. Jen mě štavala, že Nick se nemoh rozhodnout co vůbec chce.

Peetullka
13.03.2018 5 z 5

Velmi vtipný romantický příběh. Mě osobně se tato kniha velmi líbila, jelikož jsem se u toho velmi nasmála. Další díly této série už nejsou tak dobré.

Market = )
27.11.2017 3 z 5

Moc se mi líbilo prostředí (opět), děj mě tentokrát tolik neuchvátil, ale stejně jsem chvílema byla docela zažraná :-).

Klára90
13.12.2016 2 z 5

Oproti prvnímu dílu velké zklamaní, vůbec jsem se nemohla do knihy začist a to jak me v předchozím díle Tess bavila,tak ted mi začala docela lézt na nervy. Konec uz byl ale zábavnější a třetí díl ma lepší hodnocení,takže ho určitě ještě zkusím přečíst,protože přeci jen jsem přes to všechno zvědavá,jak to dopadne. A doufám,ze tato knížka byla jen taková předehra pro budoucí dějství

Peace
03.12.2016 2 z 5

"Přátelství kované v žáru nesnází je stejně pevné jako to, co obstojí ve zkoušce času."

Zklamání. Na pokračování vtipných situací ze života Tess jsem se docela těšila, ale bohužel by se děj knihy dal sepsat na pár stran a člověk by ve výsledku o nic nepřišel. Nic kloudného se nedělo a já po hodně dlouhé době některé pasáže v knize přeskakovala.
Další díl číst neplánuji - po této zkušenosti myslím, že by stačila přečíst poslední strana a člověk by byl stále v obraze..

luciefeix
15.11.2016 1 z 5

vubec me kniha nebavila , nudná naivní a o ničem , jedno téma stále dokola

Laf
01.10.2016 5 z 5

Super pokračování. Hodně zábavné čtení, hlavně díky kouskům, která prováděla Amy a díky vtipným hláškám, které se tam objevovaly. Samozřejmě nechyběl ani milostný trojúhelník, který se snad rozplete v nějakém budoucím díle. Pokud si chcete užívat volný čas s pěknou knihou, tahle série je na to jak dělaná, můžu všem jen doporučit. :)

Lindsey Kelk
britská, 1980
2011  80%Zbožňuju New York
2012  76%Zbožňuju Paříž
2014  67%Zbožňuju Vánoce
2016  72%Co ta holka chce?
2015  75%O jedné holce

Kniha Co ta holka chce? je v