Co nám chybí - Kovy, jiné prvky a vitamíny v lidském těle

Co nám chybí - Kovy, jiné prvky a vitamíny v lidském těle https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100461/bmid_co-nam-chybi-kovy-jine-prvky-a-vita-ik3-100461.jpg 5 42 5

Kniha přináší v tomto rozšířeném vydání celou řadu zajímavých a důležitých poznatků, týkajících se našeho zdraví a přírodních prostředků, které jsou k udržení či navrácení zdraví nezbytné. Zabývá se obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků i tzv. kovů života v ovoci, zelenině a běžných potravinách, jejich ideálním a vyváženým přísunem a důvodům, proč našemu organismu řada z těchto důležitých látek chybí.... celý text

Jenulka94
23.02.2023 5 z 5

Velmi přínosné čtení pro všechny! Autor popisuje jak nakládat s vitamíny a doplňky stravy. Za dopomoci těchto rad můžete snadno a zásadním způsobem posunout své zdraví dopředu. Rady jsou formovány velmi snadno a srozumitelně.
Využití najde kniha opravdu všude. Z knihy lze čerpat i rady pro "první pomoc".

Felsenberg
08.01.2021 3 z 5

Chybí toho teda dost.

KaroM
15.01.2020 5 z 5

Kniha je již staršího vydání, ale stále aktuální a praktická pro každého, kdo se chce sám starat o vlastní zdraví.

KetrinZel
18.05.2014

Myslím si, že z takové knihy by se mělo čerpat při výuce o zdraví. Aby už děti chápaly, že mají své zdraví ve svých rukách.

Selinute
12.11.2012 4 z 5

Rady a informace o kovech prvcích a vitamínech v lidském těle. Obsahuje spoustu užitečných a zajímavých rad, které stojí za přečtení.