Velký receptář alternativní medicíny

Velký receptář alternativní medicíny https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52382/bmid_velky-receptar-alternativni-medicin-65e8d9bb9235c.png 5 19 4

Tato výpravná barevná kniha je první svého zaměření u nás. Ve výpravné a ucelené podobě zahrnuje recepty na preventivní i léčebné postupy přírodními prostředky, jako jsou reflexní terapie, homeopatie, fytoterapie a další. V souboru knih Jiřího Janči se tato u nás ojedinělá publikace řadí na přední místo.

HanaMalina
09.03.2020 5 z 5

Super kniha, kde máte vybrané nemoci dle abecedy a popsané, jak je můžeme pomocí alternativní medicíny vyřešit. Je to první seznámení s panem Jančou a ráda bych si od tohoto léčitele něco přečetla.

RendyaDav
17.01.2020 5 z 5

Pro mě hodně používaná kniha na jakékoliv zdravotní problémy léčba bylinkami , reflexní terapie a homeopatie ....

Lynxova
17.10.2017 5 z 5

Úžasný průvodce alternativní medicínou, konkrétně kombinace správné stravy, léčby bylinami, reflexní terapie a homeopatie. Kvalitní křídový papír, doplněno bohatě fotografiemi bylin i názornými obrázky reflexních ploch s podrobnými postupy léčení. Jedna z nejkomplexnějších knih tohoto druhu. Mám ji velice oblíbenou a často mi pomáhá. Už od roku 2002.

Kulhavá
13.04.2017 5 z 5

Mohu jedině a jedině doporučit.Po prvním nahlédnutí jsem zjistila dosud nevěděné, Doporučuji pro všechny, kdo vědí, že bylinka je více než prášek z lékárny :-)
Doporučuji i kompletní herbář - velmi dobře zpracovaný, přehledný. Maximální spokojenost.

léčitelství

Kniha Velký receptář alternativní medicíny je v