Herbář léčivých rostlin, 7. díl - Receptář

Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí korunoval poslední společný díl obou autorů, který nese výstižný podtitul RECEPTÁŘ. Stovky rad a receptů na léčbu a prevenci celé řady nemocí jsou provázeny stránkovými odkazy na předešlé díly.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43992/herbar-lecivych-rostlin-7-dil-recep-iq1-43992.jpg 4.723

Herbář 7.

Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Eminent

Kniha Herbář léčivých rostlin, 7. díl - Receptář

Medunkavera

V roce 1999 jsem dostala po stromeček všech sedm knih. Měla jsem z nich strašnou radost. A stále mám. V bytě mám knihy na pěti místech a jedna knihovnička těmito knihami začíná.

DolaLanka
24.07.2019

Z celé této série knih jsem velice nadšena :)

ArwenAragorn
13.06.2019

Receptář je výbornou inspirací

Ája27
15.11.2017

Jako všechny díly této série je nejkompletnějším dílem současné české bylinářské školy.

Nelly
24.06.2014

Mám všechny díly herbáře, ale na tomto 7. díle oceňuji to, že je řazen podle druhu nemoci, takže nemusíte pracně vyhledávat jednotlivé byliny a doufat, že jste vybrali tu správnou, kterou na určitou nemoc potřebujete. U všech herbářů mi vadí, že je mnohokrát doporučována reflexní terapie, takže člověk by k bylináři musel mít ještě knihu o reflexologii, pokud by chtěl působit proti nemoci komplexněji. Jinak doporučuji.

Břicháč Tom
Břicháč Tom