Herbář léčivých rostlin, 7. díl - Receptář

Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí korunoval poslední společný díl obou autorů, který nese výstižný podtitul RECEPTÁŘ. Stovky rad a receptů na léčbu a prevenci celé řady nemocí jsou provázeny stránkovými odkazy na předešlé díly.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43992/big_herbar-lecivych-rostlin-7-dil-recep-iq1-43992.jpg 4.725

Herbář 7.

Literatura naučná, Zdraví

Vydáno: , Eminent

Kniha Herbář léčivých rostlin, 7. díl - Receptář

Jordanka9
08.03.2021

Poslední - 7.díl série Herbářů - Receptář. Vydaný v roce 1999 v nakladatelství Eminent.
Spousta receptů a rad k léčbě a ptevenci různých neduhů. Oceňuji odkazy na stránky o jednotlivých bylinách v předešlých dílech.

Medunkavera
13.05.2020

V roce 1999 jsem dostala pod stromeček všech sedm knih. Měla jsem z nich strašnou radost. A stále mám. V bytě mám knihy na pěti místech a jedna knihovnička těmito knihami začíná.

DolaLanka
24.07.2019

Z celé této série knih jsem velice nadšena :)

ArwenAragorn
13.06.2019

Receptář je výbornou inspirací

Ája27
15.11.2017

Jako všechny díly této série je nejkompletnějším dílem současné české bylinářské školy.

Nelly
24.06.2014

Mám všechny díly herbáře, ale na tomto 7. díle oceňuji to, že je řazen podle druhu nemoci, takže nemusíte pracně vyhledávat jednotlivé byliny a doufat, že jste vybrali tu správnou, kterou na určitou nemoc potřebujete. U všech herbářů mi vadí, že je mnohokrát doporučována reflexní terapie, takže člověk by k bylináři musel mít ještě knihu o reflexologii, pokud by chtěl působit proti nemoci komplexněji. Jinak doporučuji.

Proč spíme
Proč spíme