Cizí ložnice

Cizí ložnice https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367977/bmid_cizi-loznice-BRv-367977.jpg 4 152 53

Radka pracuje v realitce a jednoho dne se po návštěvě luxusní vily probouzí v nemocnici. Nepamatuje si, co se přesně stalo, jen cítí, že s inženýrem, který chce dům koupit, si začíná rozumět. Že by ji konečně potkalo štěstí a ona mohla zapomenout na nelehké dětství bez maminky i na nevydařené vztahy s muži? Chvíli má naději, ale brzy se situace znovu zkomplikuje a Radka musí čelit nečekaným problémům.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Motto

Cudzie spálne , 2012

Mandlevest
20.05.2018 3 z 5

Za mě trochu zklamání. Četla jsem od autorky lepší knihy. Motiv zločinu byl nepropracovaný a odbytě vysvětlený. Příště raději bez něj. Tři hvězdičky , ale spíše bych dala 2 a půl.

Zdenas5
09.05.2018 3 z 5

Velmi nenáročné, ale čtivé.

J.x
07.05.2018 4 z 5

Dobrá červená knihovna, oddechovka. Bavila mě víc tak od půlky. Odpočinula jsem si chvíli od detektivek:-)

alzbeta4340
04.05.2018 5 z 5

Mě to naprosto vyhovovalo. O detektivní zápletce se nedá mluvit, ale jde o povedené nenáročné a přitom ne úplně hloupé čtení pro ženy. Román jsem slupla jako malinu.

zuzana2599
27.04.2018 4 z 5

Kniha pro chvíle pohody a odpočinku, nenáročné a přitom zajímavé čtení.
Mám tuto slovenskou autorku ráda, přečetla jsem od ní hodně knížek.
Cizí ložnice mají moc hezkou obálku, od příběhu jsem čekala trošičku víc, ale i tak jsem si hezky početla. Příjemné čtení !

certik003
23.04.2018 3 z 5

Knížky autorky mám ráda, ale tahle mě trochu zklamala, zřejmě jsem měla velká očekávání a myslím, že by se příště měla vyvarovat detektivního nádechu. Bohužel to bylo podáno tak, že mi bylo vlastně úplně jedno, co se v tom sklepě stalo. Taky bylo od začátku jasné, s kým se dá dohromady. I dialogy, které mají být asi vtipné, mi přijdou vtipné tak násilně, až jsou spíš trapné. Nevím, možná to bylo mým momentálním rozpoložením, ale autorka umí psát líp.

jana79
05.04.2018 5 z 5

Mám ráda tuto spisovatelku. Krásně píše takové zajímavé pribehy ze života. Nic zbytečně nerozmazava a ani nic nenatahuje, a hlavně nevíte od začátku konec. Navic je to zajímavý příběh s nadechem detektivky, romantického příběhu a mezilidské vztahy taky nechybí. Zkrátka kniha se skvěle čte a nenudi. Mohu doporučit.

laura
26.03.2018 5 z 5

Tak tahle knížka mě po dlouhé době dostala... Kromě jedné knihy jsem od této autorky četla vše, co zatím bylo přeloženo do češtiny. Jsou knihy, které mě vzaly za srdce (Láska si nevybírá, Záhada zadního pokoje, Zapomeň na minulost) a tahle k nim bude patřit také... Cizí ložnice je nenáročný příběh jednoho života, ale vlastně se v tom jediném životě sbíhají nitky spousty dalších životů, osudy, které pohladí duši nebo ji naopak zanechají mírně roztřesenou. Příběh, který není ničím výjimečný a přitom je tak hluboce lidský jako život sám. Nejspíš jsem takové pohlazení po duši už dlouho potřebovala...

Leniiis
18.03.2018 5 z 5

Jednou za čas tato nenáročná četba vůbec neuškodí. Příběh se četl strašně dobře a byl zajímavý :-)

nick nick 75
10.02.2018 4 z 5

Kniha je pěkná jako vždy od této spisovatelky.

bookcase
10.11.2016 4 z 5

oddechový román s nádechem krimi. Četl se dobře.

adelinka
24.06.2016 4 z 5

kniiha bola čitateľná, v knihe je tajomstvo, láska, vražda......trochu mi vadilo preskakovanie v čase - od detstva do dospelosti.....

modranka
30.10.2014 2 z 5

Celkom zaujímavý príbeh s miernou iskrou kriminálnej zápletky, v ktorej vraha nie je ťažké vydedukovať hneď na začiatku. Autorka s najväčšou pravdepodobnosťou nemá veľké skúsenosti s detektívkou, lebo dopustila, aby napätie, ktoré vcelku pekne rozvinula, zabila nič nehovoriacimi úryvkami buď z minulosti alebo z prítomnosti. To v deji vytvorilo chaotický prvok, ako keby sa autorka nevedela rozhodnúť či bude písať ľúbostnú literatúru alebo detektívku. Veľmi pekne sa jej ale podarilo zachytiť atmosféru vzťahov mladých ľudí, ktorí nemajú problém skákať z postele do postele bez akéhokoľvek začervenania sa.
Text je písaný opäť v prvej osobe, čo tiež uškodilo celému príbehu, najmä ak ide o krimi v akejkoľvek podobe.
Sorry, pani Gillerová, u mňa len za 2 hviezdičky. Je to príbeh, ktorý si prečítam a po zatvorení knihy na príbeh zabudnem.