Cizí ložnice

Cizí ložnice https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367977/bmid_cizi-loznice-BRv-367977.jpg 4 152 53

Radka pracuje v realitce a jednoho dne se po návštěvě luxusní vily probouzí v nemocnici. Nepamatuje si, co se přesně stalo, jen cítí, že s inženýrem, který chce dům koupit, si začíná rozumět. Že by ji konečně potkalo štěstí a ona mohla zapomenout na nelehké dětství bez maminky i na nevydařené vztahy s muži? Chvíli má naději, ale brzy se situace znovu zkomplikuje a Radka musí čelit nečekaným problémům.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Motto

Cudzie spálne , 2012

Ála1968
19.02.2021 3 z 5

Příběh se špetkou tajemna.Trochu detektivka,více romace.Moc hezké.

Luciferda81
15.11.2020

super kniha, výborně se čte, paní spisovatelka patří mezi moje nejoblíbenější

LeSk
10.10.2020 5 z 5

Kniha se četla sama, skvělé víkendové oddychové čtení. Autorka patří mezi moje nejoblíbenější, všem doporučuji.

m.valova
12.09.2020 4 z 5

Příběh na víkendové čtení..možná bych vynechala detektivní zápletku,ale to už je věc názoru,jinak spokojenost..od téhle autorky už tak nějak vím co čekat a ráda přečtu i další knížky.

Evka27
16.07.2020 3 z 5

Už jsem dlouho Gillerovou nečetla, tak mi to přišlo takové hop sem hop tam, ale asi to bude její styl. Žádné nadšení se ale nekonalo.

Usignolo
10.12.2019 5 z 5

Nesladím, ale tento příběh se mi líbil, četlo se to samo. Líbila se mi hlavní hrdinka, bylo to napínavé, romantické ale nepřeslazené..asi jsem právě začala číst červenou knihovnu O:-)

SimaVy
24.11.2019 5 z 5

Napínavá a čtivá kniha, určitě jsem ji nečetla naposledy. Super!

kudrdlinka
17.11.2019 4 z 5

Přesně tohle jsem teď potřebovala - nenáročnou oddychovku s dobrým koncem. Bavilo mě postupné odkrývání minulosti, i když občas jsem se v tom lehce ztratila. Knížku K. Gillerové jsem nečetla už dlouho a tak jsem si ji docela užila.

janina66
07.08.2019 4 z 5

Kniha se četla moc dobře. Spíše než detektivka či romantika, to byl spíše jen životní příběh od dětství až do dospělosti.

majanka
08.05.2019 3 z 5

Také "z každého rožku trošku". Veľa osôb, veľa životných príbehov. Oddychové čítanie.

Hasko
17.01.2019 5 z 5

Životní příběh,detektivka a romantika v jednom. Doporučuji :).

jasmína
24.10.2018 3 z 5

Sice se mi to chvílemi četlo dobře, ale nemůžu se zbavit dojmu ve stylu"Harlekýnek", takže za mě už další knihu autorky nevyhledám.

Danago
06.09.2018 3 z 5

Podle mě má autorka daleko lepší knížky. Radka je fajn , ale hodně naivní. Její otec mi nebyl sympatický. Zločin byl nějak nedotažený. Celé to na mě tentokrát nějak dobře nezapůsobilo. Celkově zatím nejslabší, co jsem od autorky četla. I když se to četlo dobře. .

attila1
11.08.2018 5 z 5

Moc pěkná knížka,moje první od této autorky a určitě ne poslední. Opravdu dobře se četla.

knihovnička007
05.08.2018 4 z 5

Příjemná, odpočinková četba k vodě. Nechybí láska, kapku detektivky...
Jen jsem se místy neorientovala v čase, později v osobách, ale vše se časem utřepalo.
Chápu, že autorka chtěla hezký konec, ale vše nemůže skončit jako v pohádce...
Knihu jsem přečetla hodně rychle, děj odsýpá. Ne moc dlouhé kapitoly a na konci má člověk chuť číst dál a dál :)
Jen Radka mi byla místy nesympatická...

L.Helena
29.07.2018 5 z 5

Velmi příjemné odpočinkové čtení. Autorka umí zaujmout, líbí se mi, jak prolíná současný příběh s momenty z minulosti a postupně odkrývá dávná i nedávná tajemství.

zimka.r
06.07.2018 5 z 5

První knížka od této autorky a rozhodně né poslední! S hlavní hrdinou sem si sedla nejen díky stejnému jménu. Moc se mi líbilo prolínání několika dějových linek mezi sebou a rozuzlování dalších a dalších částí.

Januli
05.07.2018 4 z 5

Za mě určitě spokojenost. Kniha splnila svůj smysl a účel, příběh se mi líbil, odpočinula jsem si, děj byl nenáročný a určitě se těším na další knihu.

alnahu
04.06.2018 4 z 5

Další román z pera této autorky ,který se mi četl dobře.

Toňula
28.05.2018 4 z 5

Mám ráda autorčiny knihy a ani tato mě nezklamala, opět řeší problémy mladé hrdinky, prolíná současnost s minulostí, jejíž důsledky ovlivňují hrdinčin nynější život, zejména nejasné vzpomínky na matku. Příjemné odbočení od detektivek a thrillerů, které se u mě v poslední době těší takové oblibě.