Cintorín pravekých jašterov

Cintorín pravekých jašterov https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496873/bmid_cintorin-pravekych-jasterov-tX0-496873.jpg 4 44 44

Keď Bea, Patrik a Luk skrížia nekalé plány jedného z vedcov, čarovný svet Las Vegas sa veľmi rýchlo zmení na nočnú moru! Pri hľadaní tajomného cintorína pravekých jašterov riskujú tigrí detektívi dokonca život, pretože nemilosrdný protivník vláka do smrteľnej pasce každého, kto na to miesto vstúpi…

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Der Saurier-Friedhof , 2000

lamar3000
02.01.2021 5 z 5

Kniha je super podle mě to má 5 hvězdiček.

vojta888
31.12.2020 4 z 5

Skvělá kniha, i ilustrace byly pěkné a právě díky nim tě to vtáhlo do příběhu. Jenom mě na konci sklamalo že ty dinosauří kosti nejsou pravé.

Šindelka_
07.10.2020

Kniha je o kamarádech kteří si říkají klub tygrů. Když se jim naskytne příležitost, vyřešit neznámou záhadu hned se do toho pustí. V tomto díle se Klub tygrů dostane k další záhadě. Děj se odehrává v Las Vegas. Hrdinům se dostanou do rukou staré dokumenty doktora Noxe. Vyprávěli o hřbitově dinosaurů. Klub tygrů se rozhodne jít Hřbitov hledat. Kniha se mi líbila, je hodně zajímavá a dobrodružná.

Richisa
31.03.2020 5 z 5

Super kniha pro malé detektivy. Naše 1. setkání s Klubem Tygrů a myslím, že ne poslední. Kluky četba ohromně bavila a nadšeně i luštili hádanky.

chlo0opek
31.12.2019 4 z 5

Určitě dobrý důvod, jak ke čtení dostat mladou generaci. Zábavnou formou se stanou detektivy a musím uznat, že i mne, jako zástupce té střední generace, to přišlo také dobré. A sympatické je i to, že se nenásilnou formou snaží i o nějaké to poučení, což je prima. Možná, když už bych měl přečteno víc těchto knih, bych hodnotil níže, ale takto dávám 4*.

Sumeček
10.12.2019 5 z 5

je hezká

bonbonek
20.10.2019 3 z 5

dobré ale nic moc o dinosaurech

iop
09.01.2019 5 z 5

Tato kniha vypráví o příběhu 3 kamarádů, kteří chtějí najít hřbitov dinosaurů.
Překvapilo mě, že doopravdy naši hřbitov dinosaurů.
Nejvíc mě zaujalo, jak nalezli mapu k hřbitovu dinosaurů. Tuto knihu doporučuji, protože je zábavná, vtipná a hodně dobrodružná.