Počítačoví piráti

Počítačoví piráti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227456/pripad-pro-tebe-a-klub-tygru-pocita-227456.jpg 4 44 4

Biggi, Luk a Patrik jsou strachy bez sebe! Na monitoru školního počítače se objevuje podivná tvář, která hrozí vymazáním dat a dokonce jeho zničením. Požaduje výkupné, jinak svůj plán uskuteční. Když je napaden počítač v klubovně Klubu Tygrů a dokonce další přístroje v okolí, začne být všem jasné, že na internetu řádí počítačoví piráti. Je možné, že je do případu namočen matikář ze školy? Podaří se našim kamarádům zastavit nebezpečnou hrozbu? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Die Internet-Banditen , 2000

Kopretina
23.06.2023 4 z 5

Bezva, člověk by tomu uvěřil.

Elulilinka1
19.08.2017 5 z 5

Naprosto fantastická kniha, která je plná dobrodružných momentů a překvapivých rozuzlení. Je vhodná jak pro holky tak pro kluky. Obsahuje detektivní lupu, kterou čtenář využívá pro kontrolu správných odpovědí na otázky, které následují po každá kapitole. Je super, že série KLUB TYGRŮ má mnoho dílů.

Mixxa
03.03.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila i přesto, že se blížím k dospělosti a knížka vyzařuje jako něco pro menší děti. Ale nenechte se zmást. Věk je jenom číslo a obálka knížky skrývá jasný a srozumitelný příběh plný souvislostí a faktů, že v pravém přátelství je síla. Rozhodně doporučuji nejen dětem, ale i dospělým jakéhokoli věku, kteří hledají oddychové čtení, kdy jste pohlceni do děje a knížka se čte de facto sama. :-)

JanaDor
04.12.2014 4 z 5

Jsem potěšena, že opět čtivě a zajímavě je zde vylíčen příběh pro děti. Řešena záhada byla složitější a je dobře, že ukazuje na jednoduché detaily, které mohou pomoci vyluštit hádanku. Myslím, že se kniha bude dětem líbit. Doporučuji nejen těm, kteří se touží stát detektivy.

internet detektivky pro děti

Thomas Brezina