Čierne klamstvá

Čierne klamstvá https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258623/bmid_cierne-klamstva-258623.jpg 4 484 137

Dráždivý erotický príbeh! Miliardár Brant vystriedal stovky žien, milenky si uňho doslova podávali kľučku. Žiadnu však nikdy nemiloval, až Layanu, krásku s miliónmi na konte. Vášnivé stretnutia plné pikantného sexu postupne prerastú do lásky a čoskoro Layanu prekvapí ponuka na sobáš. Hoci Branta ľúbi a v myšlienkach už neraz plánovala ich spoločnú budúcnosť, ponuku odmietne. Dôvodom je Lee, presný opak uhladeného boháča. Lee nestojí o nežnosti, je drsný, bezohľadný a v posteli dokáže divy. Layana miluje dvoch mužov, spáva s dvoma mužmi, no ak si myslíte, že ste podobný príbeh čítali, mýlite sa. Ani zďaleka v ňom nejde o neveru.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Black Lies , 2015

Pavcas76
10.12.2021 4 z 5

Knížka mě docela překvapila, byla jsem napnutá jak se to vyvrbí a líbila se mi nakonec moc.
Hlavní hrdinka Lyana se zamiluje do dvou chlapů najednou. Brant je nádhernej, geniální a miliardář, co jí snese modrý z nebe, Lee zase neskutečně sexy bezstarostnej floutek, o kterýho musí bojovat a nic jí nedá zadarmo, ale o to víc ji to k němu táhne. Pak je tu samozřejmě tuna sexu na obou stranách a čekáte, že z toho brzo bude velkej průšvih,protože oba pánové mají podezření, že nejsou jediní a hodlají o svou lásku bojovat. No a nakonec dojde k nevyhnutelnému, bude si muset vybrat. Jenže tady přijde ten šok.

georginaa
16.11.2021 2 z 5

Tak pro mě se tato kniha dostala do průměrného hodnocení. První polovinu příběhu jsem se nedokázala soustředit, nebavilo mě to, docela to bylo nudné. Dokud ovšem nepotkala v druhé části Lea. To už bylo více napínavější. Jenže u toho všeho zůstalo. Nic víc se neudálo, co by mě pohltilo a tak kniha zůstane v zapomnění. K této knize se určitě nevrátím a možná zkusím od této autorky jiné dílo, třeba pro mě bude více zábavnější, uvidím.

Evule114
22.10.2021 3 z 5

Moc jsem se těšila, až si knížku přečtu, ale za mě první polovina byla pro mě docela nezáživná, tak nějak chaotická a chtěla jsem jí odložit. Nakonec jsem se přemohla a četla dál. Druhá polovina byla pro mě o mnoho lepší a konec to vylepšil. Ale rozhodně se k ní nevrátím, i když řeší dost vážné téma. Souhlasím s Lofdou, knížce rozhodně chybí rozvinutý potenciál.

Lofda
02.10.2021 2 z 5

Tak nevím, spousta nadšených komentářů..?! A já ještě pořád přemýšlím, kde se stala chyba, protože já jsem četla a dočetla vlastně jen proto, abych na konci byla zklamaná. První dvě části mi Lyana opravdu hodně lezla na nervy, což jsem jí ale záhy i odpustila. Poté jsem rozlouskla ono Tajemství a Páni, to je něco, s tím jsem se ješte nesetkala! Příběh nabral spád.. Ale pak vše vyšumělo do ztracena. Ubrat 2/3 sexu a rozvinout potenciál, který tam rozhodně byl. No nic, kniha dlouho čekala na přečtení, mám splněno, ale jestli se v budoucnu k autorce vrátím a zkusím si od ní přečíst něco dalšího, tím si teď vůbec nejsem jistá.

Raislin
07.09.2021 5 z 5

Tak to byl ale příběh!!! V první části jsem si říkala zda přijde nějaké wau a ono přišlo! Kniha je skvěle napsaná. Mělo to náboj i jiskru. Přesně takhle si představuji skvělý román. Takže za mě jednoznačně stojí za přečtení!

kacenka6144
02.09.2021 5 z 5

Od téhle autorky je to moje první knížka. Podle anotace jsem si nedovedla představit, co mě vlastně čeká - příběh s překvapivým rozuzlením. Mrknu se i po dalších autorčiných knížkách.

suzanne1997
28.08.2021 4 z 5

Nepředvídatelný román s ještě nepředvídatelnější zápletkou. Zpočátku táhnoucí se děj se po bodu zlomu promění v něco, co nelze opustit do poslední stránky. Každá postava má v tomto příběhu své místo, a i když možná místy polezou na nervy, ve výsledku jsou skvělé. V příběhu existuje jedno místo, které čtenáře zmate a přivede na správnou myšlenku zároveň, všechno se točí kolem hlavních hrdinů a propletence jejich vztahů. Tím, že Layna podvádí Lea s Braynem a Brayna s Leem, podvádí ve výsledku nejvíc sama sebe. Brilantně napsaný příběh, který nebýt těch skoků v čase by byl dokonalý.

Misshell1
16.08.2021 5 z 5

Jak už někdo psal...hlavní hrdinka...říkám tvl nefoukana bohatá nána, pak Lee a nakonec zápletka. Dobře napsáno, čtivě,do poslední chvíle nevíte...

pollyn
11.08.2021 4 z 5

PECKA! Ještě se mi nestalo, aby se mi hlavní hrdinka nejdřív hnusila, pak abych ji nenáviděla a nakonec ji milovala.
Vydržte se čtením aspoň do půlky a až vám TO dojde, budete čumět jak tele na vrata. Fakt.

Marco547
29.07.2021

Super, velice zajímavý příběh

Radka1727
16.07.2021 4 z 5

Zajímavá zápletka... čekala jsem klasickou romanťárnu, ale po tom co se objevil Lee bylo jasné, že to bude tak trochu jinej "level".

DanSha
11.07.2021 4 z 5

Zápletka byla skvělá. Vnímala jsem drobné nápovědy a podstatu onoho "tajemství" jsem odtušila chvíli před jeho velkým odhalením. Layana si zaslouží obdiv za to, jak se k situaci postavila, a jsem moc ráda, že se snový Brant dočkal svého šťastného konce - rozhodně si ho zasloužil. Nicméně by se z tohoto tématu dalo vymáčknout mnohem víc. Jillian má určitě ještě pár es v rukávu...... pokračování prosím??? :)

adela2230
10.07.2021 3 z 5

Některé části byly fajn, ale ovšem není to úplně hodnotné čtení. Dost se to táhne a točí stále okolo tajemství. Po tom co se tajemství odhalí kniha dostane spád a je to ucházející konec.

alekis
25.06.2021 3 z 5

Miluje dva muže a ani jednoho se nedokáže vzdát... A ani jeden se nechce vzdát jí... Jak jenom tohle skončí?

Čeho je moc, toho je příliš. Kdyby člověk jedl celý den pouze sladkosti, tak se mu nadlouho zprotiví. Asi 60% této knihy, hlavně ze začátku, totiž tvoří podrobné popisy sexuálních prožitků, a to je myslím až až dost. Puritánka nejsem, naopak, žádné knize neublíží, když je v ní třeba jen naznačen, přiblížen nějaký milostný vztah a sem tam neuškodí i sladké erotično. Ovšem... atd.
Knihu zachraňuje to Tajemství... o kterém se dozvíme podrobnosti až o něco později. Na toto téma jsem viděla jeden už starší film, ale protože nechci ani omylem prozrazovat, o co se jedná, neuvedu ani název, ani jméno velmi známého režiséra (pozor - prozrazeno v Diskuzi). Každopádně, ve filmu je to Tajemství - podle mého - velmi dobře zpracováno.
Pominu-li přemíru erotiky, téma knihy bylo zajímavé a styl psaní autorky mi vyhovoval. Myslím ale, že mohla z námětu vytěžit mnohem víc. Škoda.

P. S. Nedoporučuji číst komentáře, v mnohých je totiž to Tajemství vyslepičeno...

Jita160
22.06.2021 5 z 5

Díky Myšce43,která na tuto knížku upozornila a evineckY ,která mě k ní dopomohla jsem neváhala a pustila se do ní.
Tento kniha mě naprosto rozbila nic podobného jsem ještě nečetla a vzalo mě to dech.Nepředvídatelný, úžasný napínavý,sexem nabitý příběh.Mohla jsem si domýšlet jak to je,ale ani v mých nejdivočejších představách jsem byla úplně mimo.
Nechci vůbec nic prozrazovat jen jediné,neváhejte a přečtěte si Černé lži.
Vášnivé čtenářky moc vám děkuji,že tu jste a píšete recenze.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!!

Zlatovlas
22.06.2021 5 z 5

Tak tohle mě bavilo. Ani jedna stránka, která by mi přišla zbytečná nebo mě nudila, a to se mi hodně dlouho nestalo.
Oceňuju hlavně to, že nešlo jen o nic neříkající knížku narvanou sexem, kterých jsou stovky. Problematika duševních poruch je sice komplikovaný téma, ale zpracování se mi líbilo a udělalo z toho fakt zajímavý počtení.
Za mě jo, doporučuju!

ivana1924
30.12.2020 3 z 5

Nenadchla, neurazila.

lucie.dc
11.12.2020 3 z 5

Vzhledem ke komentarum nize mi bylo hned jasne, o co pujde a text tomu taky od zacatku nasvedcoval. Takze zadne prekvapeni se nekonalo, ani wow. Muj salek kavy to taky neni, sex - kvantita na ukor kvality... Lana me casto iritovala svym chovanim. Tema to neni zle, jen bych se poohlidla po nejakem lepsim zpracovani.

petraLI
09.12.2020 2 z 5

Není to úplně šálek mé kávy. Knihu jsem dočetla, ale tuto spisovatelku už nebudu vyhledávat.

andrea7191
07.12.2020 4 z 5

Musím říct, že ze začátku jsem knihu číst nechtěla, měla jsem pocit, že se bude jednat o podobný styl 50 odstínů, ale.... potom přišel jakýsi zlom a mě to začalo bavit. Když jsem zjistila, jak se věci mají, začalo mi to dávat smysl.