Čierne klamstvá

Dráždivý erotický príbeh! Miliardár Brant vystriedal stovky žien, milenky si uňho doslova podávali kľučku. Žiadnu však nikdy nemiloval, až Layanu, krásku s miliónmi na konte. Vášnivé stretnutia plné pikantného sexu postupne prerastú do lásky a čoskoro Layanu prekvapí ponuka na sobáš. Hoci Branta ľúbi a v myšlienkach už neraz plánovala ich spoločnú budúcnosť, ponuku odmietne. Dôvodom je Lee, presný opak uhladeného boháča. Lee nestojí o nežnosti, je drsný, bezohľadný a v posteli dokáže divy. Layana miluje dvoch mužov, spáva s dvoma mužmi, no ak si myslíte, že ste podobný príbeh čítali, mýlite sa. Ani zďaleka v ňom nejde o neveru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/258623/cierne-klamstva-258623.jpg 4.1260
Vydáno, Ikar (SK)

Black Lies, 2015

Kniha Čierne klamstvá

majinka
30. listopadu

Čekala jsem klasickou erotiku, ale tahle kniha mě vážně překvapila. Byla jsem napnutá až do konce, co je jeho tajemství a nakonec jak to vše dopadne. Krásně se mi četla.

PetraBery
08. listopadu

Od knihy jsem toho moc nečekala, ale bylo to fajn… Jako jasně, bohatá Layana, miliardářský Brant a živočišný Lee. Dle anotace klasický trojúhelník, ale ono je to všechno jinak. Uvěřitelná zápletka knize dala hodnotu k zamyšlení. Pokud chcete erotický román se zajímavým tajemstvím, klidně po knize sáhněte.

Martina1988
04. listopadu

Úžasný počin tejto autorky. Kniha sa doslova čítala sama, v napätí som očakávala to hlavné rozuzlenie, o čo tam sakra vlastne išlo. Možno to chovanie hlavnej hrdinky občas zadrhávalo, ale o tom to je. Každá sme iná a každá by konala ináč. Btw, kniha super :)

Monni
02. listopadu

Tato kniha bylo prostě pecka... Nemám jí snad co vytknout, kromě občasného chování hlavní hrdinky, která mi svým rozmazleným chováním občas lezla na nervy, ale i tak musím říct, že to bylo super. Něco jsem sice tušila, ale prostě to bylo wow a nevím jak jinak to vyjádřit. Jsem nadšená.

janina66

Moc zajímavá kniha. Čtivé a nečekané rozuzlení.

jani.ruzicko

Ta myšlenka toho příběhu má velký potenciál. Zápletka byla vlastně hrozně super a hlavně za to dávám 4*. Vůbec by mě nenapadlo, že Brant a Lee mají něco společného..
Je jen velká škoda, že cca 60% knížky se vlastně nic moc neděje a pomalu se musíte ke čtení nutit a jen zuby nehty čekáte na to WOW, které díkybohu přijde. =)
S touto nemocí jsem se setkala poprvé a určitě mě to donutí, si o ní něco přečíst.

Takže se doporučuji nevzdávat a dočíst až do konce =)

Ewwe

Tak tohle byla moc fajn kniha. Sice jsem se v tom ze začátku docela ztrácela, ale potom to mělo rychlý spád. V půlce knihy jsem si říkala, co to má sakra být, když tam autorka vložila tu zápletku a hlavní hrdinka mi přišla strašně sobecká. Jenže, pak to vše začalo do sebe zapadat a jeden velký otazník už dával smysl.

genikuxik

Jakože wow! Tak takovou zápletku u tohoto typu knížky jsem nečekala...celou knížku jsem zhltla během jednoho dne a doporučuji všem, kteří mají rádi tento typ literatury