Chtíč

Chtíč https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484240/bmid_chtic-7ro-484240.jpg 4 63 8

Před dvěma lety, kdy už byla její pověst v ohrožení, se slečna Grace Hamiltonová oddala mocnému, podmanivému cizinci během jediné noci plné slastné, chvějící se extáze. Divoký, odvážný a hříšně smyslný Devlin Sharpe je lupič a pirát - ničema, jehož světu vládne pouze rozkoš. A nyní se vrátil, aby si Grace znovu vyžádal, a slíbil jí, že jí vynahradí ztracený čas, že ji vynese do výšin tělesné rozkoše a ukáže jí, jak nádherné je prozkoumávat její nejtemnější, nejrozpustilejší fantazie...... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Mediaplex

Hot Silk , 2008

trancy
21.12.2023 2 z 5

Podle mě nejslabší díl.

Pain
02.03.2023 2 z 5

(SPOILER) Tento díl měl být asi o cestě za hledáním sebe sama a svého místa na světě. Za mě to mohl být moc pěkný příběh se zakomponovanou erotikou. Výsledkem je nejhorší díl z této trilogie. Příběhová linka je nejslabší ze všech tří dílů, stejně tak oba hrdinové. Devlin má víc bodů než Grace.
Najdou se erotické povídky, které jsou zpracovány lépe.
Spíše 2,5* než 3*.
PS: Kdyby měl někdo tip na dobrý erotický román, sem s ním. ;-)

Kristy.Seb
26.11.2022 4 z 5

Není nic odvážnějšího, než když člověk víc než na sebe bere ohledy na ostatní.

Člověk nikdy nedokáže odolat tomu, co by neměl dělat.

Někdy je to daleko složitější než jen najít místo, kam patříš. Někdy je podstatné mít odvahu prošlapat si vlastní cestu světem.

Nejlepší dě z celé série.

Modrasek15
25.11.2022 3 z 5

I když jsem si užila popis bandity a piráta, tak kniha jako taková byla trochu zklamáním. První díl mne zaujal a druhý díl opravdu nadchnul, takže jsem se na třetí díl docela těšila. Bohužel už nebyl tak napínavý a vyvrcholení bylo trochu odfláknuté. Samozřejmě pokud očekáváte podrobný a barvitý popis sexuálních praktik a nic dalšího, tak směle do čtení. Za mě to byla nejslabší kniha z celé trilogie.

Jita160
20.09.2022 3 z 5

Poslední a nejmladší sestra Hamiltonová toužila vdát se z lásky jako její sestry mít ,dětí ,zažít dobrodružství,romantiku a plnit si své sexuální touhy v manželově loži.
Jenže se jí dostal pod kůží Devlin, hříšný lupič a pirát s kterým strávila noc plnou vášně potom co jí zostudil a ponížil jeho nevlastní bratr lord Wesley.
Čeká vás napínavý příběh plný chtíče a hlavně sexu :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D

kacenka6144
23.08.2022 3 z 5

Tahle série má sestupnou tendenci. První dva příběhy měly aspoň nějakou detektivní zápletku. Tady to bylo o ničem. No, venku celý den pršelo. Tak jsem aspoň nějak zabila čas.

petusska01
05.04.2022 1 z 5

Prvý diel som nečítala, druhý diel ma celkom prekvapivo bavil a tretí diel bola bohužiaľ nuda. Príbeh nebol zlý podľa mňa, len Grace bola strašne nudná, fádna, nijaká. Stále sa presvedcovala bud o tom ako musí byť cnostná alebo aby bola odvážna, ale v podstate nebola ani jedno ani druhé. Devlin tiež sa správal ako debil zo začiatku, a stále sa chcel o Grace postarať ale v podstate ju dostal iba do ďalších pruserov a keď mal čeliť realite tak sa dal zavrieť a ju opäť nechal samu. No. Nie. Nesadlo mi to.

havrmoni
21.11.2021 3 z 5

Série má sestupnou tendenci hlavně co se týče hrdinek. Tahle sestra byla ze všech nejnesympatičtější.

historické romance

Sharon Page