Áčko

Áčko https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366590/bmid_acko-qoH-366590.jpg 5 260 23

Cherub série

Dvanásťročný James sa dostal do výcvikového tábora, ktorý pripravuje deti na úlohu agentov. Ich pomoc vyhľadáva britská špionážna služba MI5 i polícia v prípadoch, keď dospelí zlyhajú alebo jednoducho nemôžu uspieť. V druhej časti série Cherub hlavný hrdina James spoznáva svet obchodu s drogami, ktorý je neľútostný, no lákavý, pretože je v ňom veľa peňazí. James má na pamäti, že díleri zabijú bez milosti každého, kto ich ohrozí, no zároveň má hlavu plnú kamarátky Kerry, ktorá je preňho rovnako dôležitá, ako usvedčenie najväčšieho drogového dílera v Európe.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Slovart (SK)

Class A , 2004

Hanncha
23.05.2022 4 z 5

Celá série je pro mě srdeční záležitost. Doporučuji!

TaLu
13.12.2021 4 z 5

O této sérii platí, že pokud autor přibližuje svým vyprávěním akce na misích, tak to nemá jedinou chybu. Vztahy a každodenní život mě stylem psaní míjí. Možná se projevuje to, že nejsem cílová skupina. Škádlení mezi dětmi je tak trochu krkolomné a neuvěřitelné, slovník zvláštní ( blinkat - to jako vážně?). Naštěstí napínavých úkolů mají mladí agenti více než dost, takže si další knihu určitě přečtu. V tomto příběhu jde o rozvrácení skupiny zaměřené na distribuci drog.

hankapimi
26.11.2021 4 z 5

Autor ušil sérii Cheruba na míru pro mládež a puberťáky, je napsán akčně , čtivě a přitažlivě, proto jsou z něj tak nadšení. Doufám, že si odnesou z četby pár dobrých postřehů, že život je neustálý boj, měl by mít nějaký řád a člověk se musí neustále snažit být aktivní a neusnout na vavřínech.

KajkaMicinka
17.04.2021 5 z 5

tato knížka mi doslova vyrazila dech, napínavá, čtivá, můžu doporučit. Knihu jsem zhltla za 2 dny, tak jako předchozí díl.

Market = )
14.02.2019 3 z 5

No, jak mi první díl přišel takový univerzální, tohle už bylo vyloženě pro děti, ne o dětech. Pro mě je to trochu škoda, protože jako námět mi to přijde úplně skvělý, pro děti věřím, že je větší zapojení dětského uvažování a prožívání prima. Každopádně jsem ale nemohla vystát používání slov "suprový" a "blinkat".

Petra153
22.02.2018 5 z 5

Toto byla moje první kniha od tohoto autora, kterou jsem si přečetla. A dokonce jen náhodou. Nechaly ji doma moje, dnes již dospělé, děti. Kniha se mi líbila a chytila mě hned od první stránky. Prakticky jsem ji přečetla jedním dechem.

*-*Kleny*-*
13.08.2017 4 z 5

Zdál se mi malililinkato slabší než první díl, ale rozhodně i tento stál za to. Opět pecka!! Těším se na další :3

Thromulus
06.06.2017 5 z 5

Výtečná kniha jako vždy. Ještě jsem nezažil, aby mě série Cherub zklamala

kyticka152
01.12.2016 5 z 5

Knížka byla skvělá. Měla napětí a zároveň i lehký vtip. Moc mě bavila a konec byl famózní. DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ.

vodopad152
17.11.2016 4 z 5

Kniha byla úžasná. Velmi mě bavilo prozkoumat další zločinecké území. Sice mi připadá trošku ulítlé že se tam ocumlávají když je jim teprve třináct, ale no co, dá se to přejít. Navíc mi taky ten hrdina připadá starší než je napsáno v knížce, ale to se stává v knihách celkem často, že je buď moc dospělý nebo zas moc nevyspělý. Ale celkově ta kniha byla moc dobrá.

kyklop123
06.03.2016 4 z 5

Pro mě rozhodně trochu zlepšení od prvního dílu, to že sem to zhltnul za den asi mluví za vše :). Nicméně mi furt vadí, že je to prostě hrozně krátký, taková jednohubka :D.

Jass
09.02.2016 4 z 5

James mě rozčiluje stejně jako v prvním díle, ale rozhodně to nevzdávám a jdu do dalších dílů. Třeba jednou dospěje...
SPOILER nejlepší ale stejně je, když Lauren přetáhne Large lopatou... XD KONEC SPOILERU

Shinju
07.02.2015 5 z 5

*(^O^)* I tenhle díl byl moc super. *(^O^)*

warca
19.12.2014 5 z 5

Tahle série je vážně skvělá !!! :D

endroo25
27.09.2014 3 z 5

Ze serie Cherub, je to prvni kniha, kterou jsem cetl. Pribeh byl trochu jednodussi, nez jsem ocekaval, to je dano asi tim, ze kniha je spis pro mladsi ctenare. Pri cteni jsem se ale nenudil. Urcite zkusim jeste nejaky dalsi dil.

anibeni
12.03.2014 5 z 5

Vynikající kniha, skvělé pokračování série... Už čtu třetí díl..

Leslie739
15.09.2013 5 z 5

Další bezva díl. Muchamore ví jak na to a děj je prostě strhující. :)

AjťačkaTýnka
29.08.2013 5 z 5

Boží čtení! :))
doporučuji všem, co se rozmýšlejí, zda s touto sérií začít! :)

Jack Bauer
16.09.2012 4 z 5

Muchamore moc hezky píše a kniha se čte sama, těším se na další díl, škoda, že mi není -náct, užil bych si ji mnohem víc.

Horxus
01.06.2012 5 z 5

Muchamore se skvěle rozjíždí, jedni cherubové lepší než druzí!