Chci tě

Chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427695/bmid_chci-te-8Kh-427695.jpg 4 598 149

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Want You , 2018

TerezzzkaS.
20.11.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Je to poutavý příběh plný citů, který se odehrává v mafiánském prostředí. U této knihy se mi hodně líbilo, že nám autorka vylíčila životní příběh hlavních hrdinů už od dětství, kdy se poznali na ulici, až po dospělost plnou vášnivých a rozporuplných citů.
Skvělé byly především scény, kdy hlavní hrdinka Bitsy sváděla Leku. Hodně jsem se u toho nasmála a klidně to tam mohlo být i trochu více rozvedené :D.

luzajickova
18.11.2020 4 z 5

Jen Frederick znám jen jak psala s Elle Kennedy knihy pod přezdívkou Erin Watt
U této knihy mě zaujala jak obálka tak anotace jenže nemůžu napsat že by zrovna toto byl můj šalek kávy.. Proto sem se rozhodla bohužel dát o 1 hvězdu méně.. Kniha byla skvělá ale jelikož nemám absolutně vůbec ráda kruté věci které se tam děli nedávala sem to nějak moc... Ale zase jedna věc se musí uznat a to že to byl zajimavý,originalní příběh a hlavně krásně napsaný.. Nemohla sem se od knihy odtrhnout i když sem třeba měla jít spát prostě sem nemohla nešlo to a když se vrátím k těm ošklivým mučícím věcem tak ty sem nějak překousla i když abych pravdu napsala nebylo mi z toho nějak nejlíp.. Leka byl skvělý a bylo od něho krásné jak se staral o Bitsy ♥ Bitsy sem měla také ráda byli spolu s Lekou skvělá dvojka ♥
Popravdě Beefera sem měla chvílemi ráda ale jen občas teď už sem změnila názor rozhodně to dobrý člověk nebyl... Cesar o tom ani nemluvím a Mary? ta se chovala taky strašně... Teď bych chtěla jen dopsat pokud někdo nemá problém s krutými věcmi (např.. lamaní a řezaní prstu) tak si jí určitě přečtěte :)

petraLI
17.11.2020 5 z 5

Osobně hodnotím knihu jako velmi povedenou. Rozhodně se mi víc líbí její tvorba jako Jen Frederick, než jako Erin Watt. Kniha se četla skoro sama, čtivé a poutavé.

Majakadelcova
05.11.2020 4 z 5

Četla jsem určitě i lepší Love Story. Naápad je to však pěkný, čtivý.

domina
03.11.2020 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Sice mi přišla trochu zvrhlá a moc nepravděpodobná, ale čte se dobře. Víc se mi líbila první část.

martina1085
02.11.2020 2 z 5

V první polovině knížky bylo popisováno dětství a dospívání hlavní hrdinky. Mě upřímně moc nebavilo. Mužský hlavní hrdina byl stále trochu opomíjen, i když kniha byla psána jak pohledem Bitsy, tak pohledem Leky. Bylo to zdlouhavé. Naopak druhá polovina, která mohla být řešena více do detailu utekla strašně rychle. Všechno napsáno na jeden zátah. Škoda, čekala jsem více.

zuza_cte
24.10.2020 2 z 5

(SPOILER) Kniha není špatná, ale že bych se s toho úplně posadila na zadek se také říct nedá. Jedná se o průměrný román s mafiánského prostředí. Nešetří se ani vulgárními výrazy a ani brání žen jako věc na jedno použití. Děj plyne postupně ,kniha je čtivá přečteno za den a čtvrt. Nějakých sex scén, se dočkáte na konci.Bez epilogu nějakého Zacha by se to mohlo obejít. A nechápu co to mají autoři za nápady přirovnávat lidi k jídlu. Protože když už nevoníte jako ovesná kaše, tak chutnáte jako tučná smetana.

Terka18
04.10.2020 1 z 5

Tohle jsem vážně nedala, i když jsem knihu chtěla dočíst. Ze začátku to bylo dobrý, příběh rychle plynul, jenže od poloviny, už jsem toho měla dost. Stylu psaní a použitých slov a až moc nereálných skutečností. Zklamání

LibraryGirl
30.09.2020 5 z 5

Kniha byla pěkná, mně se moc dobře četla, postavy uvěřitelné a sympatické, jak Leka tak Bitsy. Příběh patří k vrcholům v tomto žánru. Je to romantická pohádka z drsného mafiánského prostředí. Má sice pomalejší rozjezd, ale nenechte se odradit, vytrvejte a budete odměněni. Kdyby autorka ubrala cca 100 stránek na začátku, příběh by dostal větší švih a dynamiku, ale zase chápu, že nám chtěla ukázat celou cestu, kterou si Bitsy a Leka prošli, než si konečně přiznali, že mají být spolu. A taky mohla více využít možnosti, kdy Bitsy Leka sváděla (to jsem se fakt bavila), stačilo přidat víc humoru. Jsem rozhodně všemi deseti pro vydání další knihy od Jen Frederick. Doporučuji!

krevetka79
13.09.2020 5 z 5

V první chvíli jsem měla pocit, že do obalu dali jinou knížku :-D
Podle názvu jsem čekala knihu od začátku nabitou erotikou .
Chvílemi drsný příběh mě dostal.
Super knížka!!!

ivca6341
29.08.2020 5 z 5

Od začátku až do konce mě kniha bavila. Určitě si ji přečtu znovu.

hana1039
05.08.2020 3 z 5

Tak ani nevím, kam bych měla tuto knihu zařadit, ani román, ani krimi, pasuje mi do žánru z mafiánského prostředí, což se ten děj tam odehrává...drsné prostředí, dvě malé děti, skoro bych řekla, že to snad nemůže být reálné, ale všichni víme, že to pravda není, mafie byla, je a bude pořád, jen už více,, vyvinutější,,... byla jsem trochu zklamaná, podle názvu té knížky jsem čekala prostě román, některé věci mi přišly přitahnuté za vlasy, jak se říká.. Aspoň, že konec se vydařil a dopadlo to dobře....

jitka7
29.07.2020 2 z 5

(SPOILER) Jediné, co mě na téhle knize upoutalo je konec. Docela by mě zajímal osud jejich dětí, protože osud rodičů pro mě poutavý a čtivý nebyl. Vůbec mě nezaujal styl psaní, připadalo mi to prostě hodně nereálný. Přitom osud a minulost hlavních hrdinů by poutavý byl, jen kdyby to nebylo tak strašně přitažené za vlasy.

MarkétaI.
17.07.2020 3 z 5

No já nevím..
Ještě když jsem četla první část, tak jsem knihu odložila. Nemohla jsem se vůbec začíst. Dala jsem tomu nějaký čas a ke knize se vrátila. Bohužel jsem se trochu ke čtení nutila.
První část, kde se popisuje jejich seznámení a "dětství", mi prostě nesedla. Přišlo mi to divné.
Druhá část to trochu zlepšila, ale i tak jsem se těšila, až knihu konečně dočtu.
Znám určitě horší knihy, ale k této se vracet nebudu.

lucie3944
15.07.2020 3 z 5

Trvalo mi určitě dva měsíce, než jsem přečetla... Začátek hodně rozvláčný (a to mi na tom až tak nevadilo), ale konec je vzatý tak rychle, že nevíte, jak Leka živil rodinu, jestli Bitsy dál studovala nebo pracovala, co se dělo. Jen skok v čase. Ten useknutý konec mi na tom vadil asi úplně nejvíc. A nevím, co měl znamenat ten úplný konec - to je jako příprava na pokračování?

Allys
09.07.2020 3 z 5

Námet bol zaujímavý, ale myslím, že sa dal využiť lepšie, príbeh pôsobil príliš nereálne. Bitsy čím bola staršia, tým bola menej sympatická a viac hlúpa. Aby niekto uveril 14 ročnému chlapcovi, že má 19, toto by som skôr uverila pri holke. Kniha sa však číta dobre a čitateľ sa do toho nemusí nútiť. Dej bol miestami možno až príliš drsný vzhľadom k žánru, ale zároveň aj dojemný. Celkovo som však mala pocit, že tie deti by v realite neprežili ani rok spôsobom, ktorý bol popísaný. Nemám potrebu sa ku knihe znovu vracať.

Zuzana207
07.07.2020 3 z 5

Štýl písania dobrý a čitateľný, námet zaujímavý, prostredie príbehu drsné... Kniha sa dobre čítala, ale napokon to celé vyznievalo dosť nereálne. Deti, ktoré nikomu nechýbali, falošná identita, ktorá nikdy nebola odhalená a záver v štýle McGyvera...to ako vážne? V jednu chvíľu hlavný hrdina čelí brutalite mafie, jeho život visí na vlásku a o pár hodín prevetrá zásobník všetkých zbraní, ktoré má?

ivetapl
10.06.2020 3 z 5

No.. Musela jsem se do čtení nutit. Nebavilo mě to. Začátek vůbec, druhá polovina už šla. Čekala jsem od toho víc :(

lusitta05
31.05.2020 2 z 5

Och, ako ma toto nebaví, blbé, trápne, nereálne. Nemôžem sa donútiť dočítať. Som absolútne sklamaná. Dve hviezdy za originalitu.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Knížka se mi hodně líbila, byla sice z hodně drsného prostředí, ale čtivě napsaná, plná napětí a v rámci daného žánru i velmi originální. Doporučuji.