Cesta na Kiribati

Dobrodružství mezi nebem a Zemí. Brilantní cestopisné dílo, v němž světoznámý badatel a archeolog znovu hledá potvrzení svých hypotéz o návštěvě mimozemšťanů na naší planetě. Zavede nás na ostrovy Kiribati, kde byl objeven dokonale fungující kamenný kompas a další podivuhodné megalitické stavby. Nový rozměr získává i záhada kolosů Stonehenge, značnou pozornost věnuje i tématu místa Ježíšova hrobu. Podobně jako ve svých předchozích knihách autor klade množství nových otázek, na něž odpoví až budoucnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30521/cesta-na-kiribati-30521.jpg 4.149

Reise nach Kiribati, Abenteuer zwischen Himmel und Erde (1981)

Literatura světová, Záhady
Vydáno:, Knižní klub

dr.jacoby
13.02.2017

Kniha vyšla prvýkrát v roku 1981, treba to upraviť v profile. Rok 1992 nie je správny. V slovenčine vydané ako Cesta za tajomstvom v roku 1994. Toto vydanie sem treba pridať.

Pirkus
19.09.2015

Sice se v některých případech jedná o informace, které jsem četl v jiných knihách EvD, ale i tak se kniha četla téměř jedním dechem.

Obrázky výborně doplňují psaný text.

Terva
07.06.2015

Nové poznatky, doplňující údaje, několik fotografií a opět plno případů, kdy mimozemšťané zasahují do života na naší planetě.