Cesta ke svobodě

Cesta ke svobodě představuje základy jak pro širokou veřejnost, tak pro pokročilejší čtenáře, kteří chtějí proniknout do tibetského buddhismu. Výklad se opírá o významný buddhistický text známý pro názvem Lam Rim čili Stadia cesty k osvícení, který pochází z patnáctého století.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32706/cesta-ke-svobode-32706.jpg 4.439

The Way to Freedom (1994)

Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno:, Pragma

rarášek

Nalezeno v Levných knihách a jsem ráda za její pořízení. Je plná užitečných mouder a rad, které se mohou opravdu hodit. Dá se jim opravdu dobře porozumět a podněcuje to k zamyšlení. Jsem zvědavá, jestli v LK vyjdou další knihy od Dalajlamy a knihu doporučuji všem, kdo se o toto téma zajímají a rádi by praktikovali buddhismus. :)

Otas17
07.07.2017

Osobně mám rád knihy od jeho svatosti Dalajlami. Přestože může kniha někomu připadat složitá, mně se četla dobře. Kniha je určena těm, kteří by se rádi vydali na cestu buddhismu.

SilviaKovacikov
21.05.2017

Čítala sa veľmi príjemne, mám rada knihy od Dalajlámu.

Makyskas
10.11.2016

Jak uvádí Dalajláma, buddhismus znamená vést boj mezi negativními a pozitivními silami v mysli. S pomocí této knihy si snáz uvědomíme co a jak můžeme pozitivně posilovat, a tak se vydat na cestu k přetvoření mysli.

f.enjoy69
29.09.2013

Docela pěkné a moudré počteníčko ;)