Čertovo kopyto

Koupit

Tváří v tvář svému strachu, smrti i samotnému peklu. Strýc Karel byl pro Olivera záhadou sám o sobě a když tajemstvím opředený život skončí, nic nebude jako dřív. Oliver a jeho nejlepší kamarádka Ema musí trávit prázdniny v domě, ve kterém Karel zemřel. A hned první noc se začnou dít divné věci! Kdo jim doručuje dopisy do zamčeného pokoje? Jaká překvapení ukrývají zamčené dveře, kterých je v domě víc než dost? Na čem Karel celý život tajně pracoval a proč vlastně zemřel? Otázek je víc než odpovědí a času zoufale málo. Napínavý příběh prastaré legendy, jednoho useknutého kopyta, čerta, který se rozhodl ovládnout svět a dvou dětí, které mu v tom musí stůj co stůj zabránit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96383/certovo-kopyto-96383.JPG 434

Kniha Čertovo kopyto

Kluvo

(+ SPOILER) Čakal som niečo v štýle 3 pátračov ale postupne sa to zvrtlo a po príchode na dedinu sa to aj pekne rozbehlo. Keď čitateľ akceptoval logiku príbehu, bolo to príjemné čítanie aj pre dospelých (akurát neviem, či aj pre deti s duchmi, otvoreniu zlomeninou, čertmi a 99 utopenými deťmi:). No a za záver som skoro ubral *. 10 ročného tučka by porazila rýchla chôdza, nieto čert ale to by už ozaj nebola kniha pre deti.

Pebra

Úsměvný letní příběh, s pekelnými prvky, které jsou místy děsivé - vláčení mrtvé Emy do lesa - místy úsměvné - závěrečný pekelný trojboj, který Lucifer komentuje spíš jako vesnický strejda než vládce Pekla.

AndulinaU

Za mě pěkná knížka, asi tak pro děti 10-15 let, ale mě moc bavila taky. Příběh zajímavý, v knížkách se s čerty moc nesetkávám, takže byl i originální. Rozsah tak akorát a četla se moc pěkně

Awča

Pohlazení po duši. Milé čtivé, s prvky hororu a dobrým koncem.
Ač již dlouho dospělá, u knihy jsem se bavila a zkusím i druhý díl.
Děkuji za možnost legálního stažení zdarma.

Adel153
02.03.2019

Tuhle knihu jsem četla jako malá a hodně mě zaujala i bavila. Je to pěkné dětské čtení, které si mohou přečíst i dospělý

AlyBookworm
05.10.2018

Naprosto skvělá kniha, Jan Sviták byl dokonce i u nás na škole (v Holešově jako v rodném městě). Měl tam přednášku atd. a je to opravdový simpaťák. Oblíbila jsem si jak jeho tak i tu knihu, doporučuji a samozřejmě ostatní díly jsou taktéž skvělé. ❤

Michelle111
08.10.2016

Kniha se mi velmi líbila. Líbilo se mi jak autor dokázal vymyslet naprosto dokonalou pověst a udělat ji skutečností. Dobrodružné lehce s nádechem hororu. Skvělá kniha.

kam.o.ska
24.04.2016

Snad jediný český autor dobrodružných knih pro kluky i holky. Kniha je vtipná a napínavá.