Čertova vyhlídka

Čertova vyhlídka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358572/certova-vyhlidka-sLo-358572.jpg 4 1 2

Historický a trochu košilatý román moravského autora, jehož koníčkem se stalo shromažďování místních pověstí a historicky podložených událostí spojených s Jesenickem. Zaměřil se především na dobu popisující tamní kruté procesy s čarodějnicemi a třicetiletou válku. Ze získaného materiálu vytvořil velmi čtivý a poutavý příběh.... celý text

helena4021
12.02.2018

Podle mého se autorovi dílko velmi povedlo.Znám dějiny o upalování tamních žen i mužů,bylo to hrozné období.Spisovatel to velice pěkně zakomponoval do válečného děje.A trochu romantiky do válečného tažení naopak ději jen prospělo.Já jsem knížku přečetla jedním dechem(málem jsem zapomněla vystoupit z vlaku v Praze), a velice se těším na pokračování.Panu spisovateli přeji hodně námětů při psaní a těším se na další knížky.

Cacolinka
06.11.2017 4 z 5

Na prvotinu to opravdu nebylo špatné počtení. Zajímavá zápletka, která bohužel obsahovala i pár předvídatelných klišé. Plusové body určitě získá od čtenářů, bydlících Rychlebských horách.
Pokud autor vydá další dílko, ráda si jej opět přečtu. :)