Černé ovce Jak vycházet s problematickými lidmi na pracovišti

Černé ovce Jak vycházet s problematickými lidmi na pracovišti https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206091/bmid_cerne-ovce-jak-vychazet-s-problemat-206091.jpg 4 3 1

Publikaci přivítají lidé, kteří se chtějí naučit vycházet s problematickými kolegy na pracovišti, personalisté, manažeři, vedoucí týmů. Autorka předkládá nástroje jak vytvořit dynamické, produktivní a bezkonfliktní prostředí a uvádí případové studie a pravdivé příběhy jak řešit obtížné situace. Můžete projít sedmi jednoduchými lekcemi přežití v kanceláři, naučíte se rozpoznat šest hlavních typů obtížných lidí.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Toxic People: Decontaminate Difficult People at Work Without Using Weapons Or Duct Tape

LadyCotton
26.11.2018 4 z 5

Jedna z mála knih napsaných Američanem (respektive Američankou), kterou lze bez problémů aplikovat i tady u nás (na naší mentalitu a situace).
Autorka si mě získala větou: Problém není v druhých lidech, ale ve vás - ve způsobu, jakým zvládáte svoje chování a danou situaci.

verbální (slovní) komunikace mezilidské vztahy pracovní vztahy vedoucí pracovníci manažerské dovednosti konflikty manažerská etika

2008  80%Černé ovce Jak vycházet s problematickými lidmi na pracovišti
2011  60%Kariéra pod kontrolou