Správná volba

Lee Radcliffová je úspěšná novinářka v prestižním časopise a její jedinou radostí je práce. Teď má před sebou nelehký úkol - napsat článek o světoznámém spisovateli bestsellerů Hunteru Brownovi, který si však své soukromí velmi pečlivě střeží. Lee se ale naskytne příležitost setkat se s ním na konferenci, kde jí k jejímu překvapení Hunter nabídne výhodný obchod: Lee s ním stráví dva týdny tábořením v přírodě a Hunter jí poskytne informace pro její článek!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84048/spravna-volba-84048.jpg 3.816

Celebrity Magazine 1.

Vydáno, Harlequin

Second Nature, 1985

Kniha Správná volba

martina.culik

Přesvědčila jsem se, že mám od autorky raději standardní knihy, které mají i jinou zápletku, než že se dva potkají, nemají se rádi a nakonec spolu skončí nebo neskončí.
Trochu mě rušilo přeskakování mezi postavami, i když to pomohlo s vykreslením atmosféry. Za mě tedy fajn oddychovka, ale žádný hlubší dojem ve mě nezůstává.

Evka3814
07.11.2017

Pěkné čtení na večer,jako vždy spisovatelka nezklamala5*

Ivetaa
16.04.2015

Příběh spisovatele a novinářky, kteří se sbližují až na 14-denní výpravě do přírody. Zvítězí láska nebo kariéra? Lidsky podaný příběh o lásce, vášni, odpovědnosti.

kika 13
03.03.2013