Ochránce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napínavý román z atraktivního prostředí elitních profesionálních osobních strážců, kteří se dostali do centra nebezpečného spiknutí, se odehrává v Missouri v době nepokojů zaměřených proti Světové obchodní organizaci. Zápletka se točí kolem práce vynikajícího vědce, který v rámci výzkumu vyhledávání mozkového centra drogové závislosti objevil nové velmi účinné narkotikum. Na výsledku výzkumu se chce přiživit pochopitelně i jihoamerická narkomafie, která se chce nového narkotika zmocnit jako nečekaného zdroje ohromných zisků. Badatel požádá o ochranu specializovanou jednotku bodygardů, kteří se pod vedením zkušeného důstojníka snaží vědce ochránit. V rámci svého úkolu podstoupí skupina dramatickou honičku v lesních bažinách, na jejímž konci je čeká zrada a promyšlená past, z níž se hlavní hrdinové zachrání skutečně až v hodině dvanácté. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15500/ochrance-15500.jpg 4.390
Série

Cavanaugh 1.

Žánr
Literatura světová, Horory
Vydáno, Alpress
Orig. název

Protector, 1999

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Ochránce

Přidat komentář
čef
18. března

Spousta mrtvých, zraněných a zmatených bojovníků. Přestřelka stíhá přestřelku a dlouho nevíme, kdo je kdo. Tak vypadá mnoho autorových románů a i tento není výjimkou. Pro mne je to dobře, až na tu smrt elektrikou ve vodě, to už je opravdu technicky nepodložené. No, ale co, je to jen taková pohádka pro starší kluky, ne.

Sahir
03. února

čtivé,napínavé..


jan0504
20.08.2020

Keby sa dalo, dám 6 hviezdičiek...vynikajúci akčný thriller!

raty
26.12.2019

Čtivá, napínavá, kniha se zajímavým námětem. Tohle Morrell umí.

PROCHEY
16.09.2018

Úplně první kniha, kterou jsem od Morrella přečetl, aby se stal mým oblíbeným spisovatelm. Od té doby jsem přečetl spoustu Morrellových knih, přesto je pro mne osobně Ochránce jednou z nejlepších a nejoblíbenějších.
Tento týden jsem si román přečetl po 12 letech znovu a určitě tak postupně učiním i u ostatních, které mám ve své knihovně.

HannyC
24.01.2016

... další Davidovo dílo, ze kterého lze čerpat poučení do života :) ... strach překonaný silou vůle ... láska jež dodává potřebný drive ... a na druhé straně pořádný parchant a pomstychtivá žena-mužatka v řadách policie ... ano, tohle vše je naprostý reál, který znám i já :) ... s ochráncem po boku (nebo na nočním stolku) prostě zvládnete a zažijete téměř všechno :) ... protože to co se nakonec opravdu počítá jsou zkušenosti a zážitky ...

jarkamet
21.01.2014

Od prvních stránek kniha zaujme, poutavě napsána, čtivá. Jenom člověk nesmí moc přemýšlet o hlavním hrdinovi. Vedle něho jsou Rambo a James Bond skoro neviditelní.

ajaksiczek
11.03.2013

Dobrá kniha, rychlý spád a spousta dobrodružství... Doporučuji :)

1