Dům na konci času

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Syn čaroděje Rodericka Andary Robert Craven konečně dorazil do Londýna, aby tu vyhledal otcova přítele Howarda a převzal otcovo dědictví. Netuší, že je mu v patách nelítostný a zákeřný nepřítel, ohrožující nejen jeho, ale celý Londýn. Smrtelné nebezpečí se skrývá v mlze londýnských ulic i pod temnou hladinou řeky Temže…

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20953/dum-na-konci-casu-20953.jpg 420
Série:

Čaroděj ze Salemu 2.


Žánr:
Horory, Romány, Fantasy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

Das Haus am Ende der Zeit


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Dům na konci času

eraserhead
02.08.2021

Stále oddechově dobrodružné jako první díl. Pozitivním jevem je, že ubylo útoků monster a příšer a atmosféra se začala hustit i jinými způsoby. Titulní dům ve druhé půli knihy je velmi milé a působivé zpestření.

Seabeast
07.01.2020

Fandové H. P. Lovecrafta zbystřete! Čaroděj ze Salemu je velmi poutavé a čtivé dobrodružství , jež je silně ovlivněné hrůzným "mýtem Cthulhu". Jeden prastarý sem, druhý prastarý tam. Obsahuje také samotného Lovecrafta a svým podílem tvoří stěžejní postavu pro hlavního hrdinu Roberta Cravena. Ten je synem čaroděje Rodericka Andary, který svou minulostí nezvratitelně zpečetil život svého potomka. Příběh je plný napětí a zvratů, takže zůstanete stále ve stavu zvědavosti, jak se bude osud našeho klaďase vyvíjet. Hned v úvodu této série poznáte, že musíte stránku za stránkou pokračovat ve čtení - je zkrátka o co stát. Co mě mrzí nejvíce je fakt, že zde vyšlo pouze 5 dílů z celkové 24 dílné série a dalších se nedočkáme. Nechal jsem se informovat přímo u nakladatelství MOBA. I tak se rozhodně nenechte odradit, i přesto, že příběh po pátém dílů zůstane otevřen. Já si jako fanda "lovecraftovského hororu" mlaskal jako divý!


perko
23.07.2015

Tento díl mám z celé série nejradši. Londýn je dostatečně temný a děsivý. Přečteno několikrát, pokaždé skvělá atmosféra.