Vědecký pokrok dělá „žbuch“

Chlapec a jeho tygr se vracejí, aby dokázali, že vědecký pokrok nebere zajatce. Když máte před sebou možnost velkolepého objevu, který změní svět (nebo za vás aspoň udělá domácí úkoly), nemůžete se ohlížet na tak malicherné věci jako je úklid, spánek nebo čištění zubů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126611/calvin-a-hobbes-vedecky-pokrok-dela-aac-126611.jpg 4.950

Calvin a Hobbes 6.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Scientific Progress Goes \, 1991

Kniha Vědecký pokrok dělá „žbuch“

Jarka_rybář
02.10.2020

Calvin... Občas pěkně děsivý týpek, o kterém nevím, zda není jen přemoudřelým dítětem, kterému se nikdo moc nevěnuje, nebo psychicky narušeným jedincem. Každopadně mne velmi baví.

KillHurt
23.08.2020

Stále se bavím. Stále mě Calvin dokáže rozesmát i donutit se zamyslet. V případě duplikátoru si myslím, že Calvinovy hry začínají mít prvky začínající schizofrenie.

martinstefko
25.09.2017

"Calvin a Hobbes 6: Vědecký pokrok dělá "žbuch"" je jen důkazem toho, že když je strip dobrý, zraje jako víno postupně, jak ho tvůrce vytváří. A "Calvin a Hobbes" zráli.

hroubek
08.10.2015

Moje první velké setkání s Calvinem a Hobbesem a nemůžu říci, že nejsem velmi spokojený. Je to správně trhlé, že jsem se kolikrát smál na celé kolo, dokáže to správně dojmout a i slabší fóry pobaví. Už se těším na další číslo co si o Calvinu a Hobbesovi přečtu.

Kapis
13.03.2014

Zase skvělý díl!! A ke konci to chytlo ještě na gradaci. Oproti takovému Garfieldovi, mám pocit, se Watterson tak nevykrádá - aspoň to není patrné v rámci jedné knihy. Rozhodně nejlépe kreslený a se Snoopym nejmetafyzičtější strip. Asi bych měl pomalu zvažovat dokoupení dalších tří dílů co už jsou venku...

Varjohukka
08.11.2012

Calvin s Hobbesem opět nezklamali! Nejlepší comics všech dob!