Útok vyšinutých zmutovaných zabijáckých obludných sněhuláků

Konečně oficiálně dorazila zima - vyšel Calvin a Hobbes: Útok vyšinutých zmutovaných zabijáckých obludných sněhuláků! Už sedmá kniha z kultovní stripové řady o příhodách malého chlapce s bohatou fantazií a jeho ne vždy tak docela plyšového tygra. Další soubor jednoho z nejpopulárnějších stripů světa.

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141493/calvin-a-hobbes-utok-vysinutych-zmu-ItW-141493.jpg 4.858

Calvin a Hobbes 7.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Attack of the Deranged Mutant Killer Monster Snow Goons, 1992

Kniha Útok vyšinutých zmutovaných zabijáckých obludných sněhuláků

jenda88
12.09.2020

Boží knížka

KillHurt
23.08.2020

Opět smích, nostalgie nad ztraceným dětství i hluboké zamyšlení. Nejraději mám Calvinovy chvilky trudomyslnosti, kdy komentuje vlastně celé lidstvo i se všemi našimi neduhy. Navíc jeho hry se čím dál tím víc blíží spíše psychické poruše než přebujelé fantazii.

Shui-Xian
01.06.2020

Už nikdy se na sněhuláky nebudu dívat stejně... :-) Calvinova fantazie je magická a vtahující. Myslím, že pravidelná četba jeho dobrodružství nenávratně pozměňuje čtenářův charakter. Nebo aspoň pohled na všednědenní realitu. Ale komu to vlastně vadí...? ;-)

martinstefko
28.09.2017

"Calvin a Hobbes 7: Útok vyšinutých zmutovaných zabijáckých obludných sněhuláků" je další krásné čtení.

borknagar
05.12.2016

Pro mě série s Calvinem a Hobbesem nemá konkurenci. Neuvěřitelná fantazie Calvina, jeho úžasné nápady, jeho úžasná povaha, jeho zlobení, prostě paráda. Bill Watterson stvořil dílo, které je vtipné, vizuálně krásné, plné krásného humoru a nádherného přátelství. A i když se dost humorných situací opakuje, stále dokáží vytvarovat úsměv na rtech. Útok vyšinutých zmutovaných zabijáckých obludných sněhuláků je kniha pro ty, kteří ještě nevyrostli a nikdy nevyrostou. Pro generaci velkých dospěláckých dětí, kteří ač pracují a vychovávají potomky, stále milují tu dětskost.....

Hadati
12.08.2016

Humor mi asi nejvíce připomíná ten z Garfielda a stejně jako u něj je úplně jedno, v jakém pořadí budete komiksová čísla číst. Calvin je ale o dost ukecanější a některé vtipy se opakují, což při přečtení více sešitů může začít po čase nudit. Jediné, co mě na tomhle komiksu mrzí, že Calvina nikdy neuvidíme dospívat. Mohla by to být pak větší sranda :-)

hroubek
28.11.2015

Tahle kniha je malinko slabší, než ty předchozí co jsem četl, přesto to nic nemění na tom, že je to stále perfektní čtení, které dokáže dojmout, rozesmát a hlavně pobavit někdy až nepříjemnou realitou. Calvin a Hobbes prostě válí.

MaláAnčí
13.03.2013

Další skvělí komiks z pera amerického spisovatele Billa Wattersona. Clavinův syrový humor a sarkazmu jeho stálého společníka Hobbese mne dojímá. A nikdy nepřestane překvapovat svými hláškami. Nejlepší hláškou této knihy je Hobbesův výrok o budoucnosti : "S budoucností je ta potíž, že se neustále mění v přítomnost." - Hobbes, plyšový tygr.

Bill Watterson
americká, 1958

všech 11 knih autora

Kniha Útok vyšinutých zmutovaných zabijáckých obludných sněhuláků je v

Právě čtených1x
dalších seznamech1x