Záhadné útesy

Záhadné útesy https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87359/calhounovy-zeny-zaha-87359.jpg 4 51 7

Calhounovy ženy série

Kniha obsahuje dva romantické příběhy od oblíbené autorky. Oba příběhy jsou součástí série Calhounovy ženy - 1. a 2. díl. Zamilovaná Catherine Chátrající rodinné sídlo Calhounových, navíc opředené tajemnou legendou o ztraceném náhrdelníku, přímo volá po tom, aby ho někdo přebudoval na luxusní penzion. Hoteliér Trenton St.James však brzy zjistí, že místo jednání o prodeji ho čeká lítá bitva. Catherine Calhounová je totiž ta nejtvrdohlavější žena, jakou kdy potkal, a nijak na ni nezabírá jeho šarm... Muž pro Amandu Amanda Calhounová má život naplánovaný do nejmenších detailů. City k neotesanému Sloanu O´Rileyovi rozhodně neměla na seznamu. Ale protože je to architekt, který má řídit přestavbu rodinného sídla, nezbývá jí než zatnout zuby a snášet jeho nesnesitelnou přítomnost!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Courting Catherine, A Man for Amanda , 1991

petraj30
03.02.2020 3 z 5

Romantika se vším všudy. Žádné drama, tedy žádné větší drama, jen romantika a relax. Co taky dělat, když venku prší a děti se oddávají odpolednímu spánku.
Příběh C.C. byl víc pohodovější. Jediné, co mě štvalo byla sice milá, ale potrhlá tetička Coco, myslím, že tak trochu manipulovala se všemi. Ve druhém díle mi tolik nevadila.
Druhý díl byl malinko akčnější a nebylo to jen svéráznou Mandy :-)
Je to celkem pěkná a hlavně odpočinková série. Už se těším na pokračování dalších dvou sester a doufám, že už konečně najdou ten poklad

jitka7
05.03.2019 4 z 5

Hezký příběh, pohodové a oddychové, nenáročné. Já se u knihy zasmála. Temperament sester se mi líbil. Některé jsem si oblíbila více než jiné. Moc se mi líbilo propletení s Biancou až do konce.

Evka3814
29.11.2017 4 z 5

Pěkné čtení ne dlouhé večery

Luccy78
28.10.2016 4 z 5

A komu vadí, že příběhy byli trochu mimo realitu? Oddychová četba je od toho, že u ní moc nepřemýšlím, jestli je děj reálný anebo spíše pohádka. A já u četba vypla hlavu, odpočinula si po náročném dni a zároveň užila příjemné chvilky za přítomnosti sester Calhounových. Takže za mě spokojenost..

lifeoptimist
29.07.2015 3 z 5

dvě na sebe navazující harlequinky, kdo má tento žánr rád, určitě se mu bude kniha líbit

adulik23
18.02.2015 2 z 5

Dalo sa to čítať, ale obe časti boli na jedno kopyto, najskôr sa neznášajú a potom sa po týždni idú brať, povedala by som, že trošku dosť mimo realitu...

kika 13
03.03.2013 4 z 5