Svadba

Svadba
https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94492/svadba-94492.jpg 4 228 228

Calhounovi série

< 2. díl

Po tridsiatich rokoch manželstva je Wilson Lewis, zať Allie a Noaha Calhounovcov, nútený priznať si, že z jeho vzťahu s manželkou Jane už vypršalo romantické čaro. Zúfalo sa snaží získať späť srdce svojej ženy, no musí nájsť spôsob, ako docieliť, aby sa doňho opäť zamilovala. Napriek žiarivému príkladu manželstva Allie a Noaha je Wilson muž, ktorý len ťažko vyjadruje svoje pocity. Ako úspešný advokát sa dokázal postarať o rodinu, no teraz, keď sa blíži svadba jeho dcéry, zisťuje, že sa s Jane odcudzili, a bojí sa, že manželka ho už nemiluje. Wilsonova láska k Jane sa však rokmi prehĺbila a zintenzívnila. Na ceste k znovuzískaniu srdca zbožňovanej ženy mu pomáhajú aj Noahove spomienky na svoj päťdesiat rokov trvajúci ľúbostný príbeh.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Wedding , 2003

kneslova
24.12.2013 3 z 5

No, tak to je asi příběh z rodu sci fi. Nevím, nevím, mohl li by se takový na zemi přihodit, děvčata posuďte. Pro milovnice romancí asi dobré čtení. Knížka je to útlá, přečtete za pár hodin.

-Lenicka-
15.02.2012 4 z 5

Nicholas Sparks je můj oblíbený spisovatel, ale musím se přiznat, že jsem od této knížky čekala trošku něco více. Děj to nemá v podstatě vyloženě žádný, ale je to dobře napsané, dobře se to čte a nejvíce mne pobavila historka, když na pláži žádal Wilson Jane o ruku :-))

papaya
22.01.2012

Bylo to zajímavé čtení, je to takové pokračování Zápisníku jedné lásky, příběh je vlastně o jejich dceři a jejím manželovi, kdy se od sebe odcizili a hledají cestu jak se znovu zblížit a jak se naučit žít sami bez svých už dospělých dětí.