Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424218/bmid_calendar-girl-4-rijen-listopad-pros-Jv6-424218.jpg 3 230 45

Calendar Girl série

< 4. díl

Mia získá práci snů v televizní show doktora Hoffmana, kde divákům přibližuje osudy obyčejných lidí a ptá se jich, co pro ně znamená štěstí. Wes se vrátil ze zajetí, ale trpí nočními můrami a musí navštěvovat psychologa. Zapojí se do Miiny práce a pomalu se vrací do života. Úspěch show pro Miu znamená, že už nemusí pracovat jako eskortní společnice. Na konci roku se vydá do luxusního horského střediska v Aspenu, kde se dočká toho největšího překvapení.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume Four , 2016

elfinkaa97
06.02.2018 3 z 5

Poslední kniha je už úplně něco jiného, než co jsem očekávala od první. Ale poslední část to zachránila. Pokud bych se někdy rozhodla tuto sérii číst znovu, skončila bych u druhého dílu a pak přešla hned na poslední kapitolu ve 4. :)

syky245
22.01.2018 1 z 5

Kniha by se určitě neměla označovat za odpad, ale tahle k tomu nemá daleko. Spisovatelka si dost věřila, když se pustila do psaní čtyřech knížek v tak krátkém časovém rozmezí. Tomuto dílu chyběla veškerá kreativita, myšlenka a nápad. Bohužel jsem zklamaná, protože při pořizování prvního dílu jsem byla nadšená a u toho posledního jsem se nemohla dočkat, kdy to už dočtu. Všechno je tak sladký, Mia všechny miluje a život je krásnej

Teris194
08.01.2018 3 z 5

Upřímně mě závěrečný díl tedy zklamal :-( přišlo mi jako by už autorce docházely nápady a jako by se všechno točilo pořád a pořád dokola.. Nicméně šikovné zakončení série happy endem :-)

georginaa
19.12.2017 5 z 5

Tento díl má světlé i tmavé okamžiky. Chápu že Mia s Wesem se milují, ale jak se pořád popisují její mokré kalhotky, to už bylo moc. Půlka knihy bez příběhu, pouze sex sex sex, což si myslím, že ho tam bylo až zbytečně moc. A ta lepší stránka, probudil se otec, našla se matka, budou svatby.... prostě láska až do konce života :-)

V3runecka
17.10.2017 5 z 5

Poslední díl? Rozhodně zajímavý. Stojí za přečtení, když už, aspoň to celé uzavřít.