Úniky

Úniky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360333/bmid_uniky-RQw-360333.jpg 4 227 52

Buchanan-Renard (FBI) série

Allison Trentová nevypadá jako hackerka. Pokud není ve škole a nepřipravuje se k promoci, přivydělává si dokonce jako modelka. Ale za překrásnou tváří se skrývá geniální počítačový mozek. Její největší láskou je programování a schopnost pronikat do cizích systémů. Sní o tom, že napíše nový bezpečnostní program, který bude znamenat převrat v počítačových technologiích. Agent FBI Liam Scott má problém: v jeho útvaru dochází k úniku tajných informací. Potřebuje schopnosti prvotřídního hackera, který by se nezjistitelně naboural do serverů FBI a vypátral pachatele. Nemůže využít nikoho z vlastních lidí a ideálního adepta pro tento úkol nalézá v Allison. Je tu ovšem další potíž - Allison s takovou věcí nechce nic mít společného a jeho žádost odmítne. Liam samozřejmě neví, že Allison má svá tajemství a nechce, aby se k nim agenti FBI dostali. Liam Scott udělá téměř cokoli, aby ji získal ke spolupráci, dokonce poruší několik profesionálních zásad, když je třeba. A těžce bojuje s pokušením, které pro něho Allison představuje: v sázce je totiž jeho pracovní dráha, ale i budoucnost obou.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Oldag

Wired

Kačí137
16.02.2018 4 z 5

Spisovatelka si i v tomto příběhu jede svůj styl.Příběh se krásně a rychle čte, i když je takový jednodušší. Řekla bych, že trochu ztrácí takový ten její vtip a napětí, co měla dřív. I tak knížka nezklamala. Klasika. Agent FBI (či čeho dnes) a krásná a chytrá hackerka. Ona mu pomůže a on ji potom chrání.Nic komplikované, ale milé a čtivé. Oddychovka.

Samira
12.02.2018 5 z 5

Vždy nemáte chuť sáhnout po náročné kvalitní literatuře. Někdy mám chuť a mnohdy cítím úplně fyzickou potřebu otevřít příjemnou, ale dobře napsanou odpočinkovou knihu.
Tato série nabízí dokonalý mix napětí, lásky a inteligentních hrdinů.
Úniky určitě nejsou v sérii, která mi rozjasnila mnoho večerů, ty nejlepší, ale rozhodně ani nezklamou.
Pravda nejsou příliš akční a celkově neobsahují žádný extrém, ale čtou se bezvadně a já už se teď těším na nějakou budoucí knihu série, protože má stále, co nabídnout.
Stojí za to!

biki
16.01.2018 4 z 5

Knížka se četla moc pěkně. Oba hlavní hrdinové byli opravdu sympatičtí, v knize se objevili někteří staří známí z předchozích příběhů, i padouši byli ucházející ... jenže, jenže. Už o tom tady byla zmínka - kniha je rozdrobená do několika motivů, každý z nich je dobrý, ale chybí mi nějaká silná linka, která by tyto jednotlivé motivy propojila do jakéhosi souvislého celku.
Hodnotím tak asi na 70 %, za čtivost dávám 4*.

tereza..23
15.01.2018 4 z 5

S knihou jsem spokojená, přečetla jsem ji za jeden den. Akorát konec se mi moc nelíbil, ale na tohle má každý svůj názor. :)

Šánka
05.01.2018 4 z 5

Tuto sérii čtu již několik let, jak postupně vychází, a pro mě má stále své kouzlo....., kouzlo příjemné, lehké a krásně odpočinkové četby.
Mix romantiky s troškou napětí, kapkou humoru, v rozumné míře pěkně napsané erotiky a i tentokrát s hezky vyvedenou dvojicí.
Za mě čtení, které sice nepřekvapí, ale také nezklame, a to mi tady stačí :-).

havrmoni
02.01.2018 5 z 5

Mě se to líbilo. Řekla bych,že to navázalo zase na Buchananovi. Ten předchozí a tento. Oba hrdinové se mi líbili a příběh taky.

Gilnien
25.12.2017 4 z 5

Jednoduchá oddechovka, čte se sama. Nic nového a nečekaného od paní spisovatelky, ale to se mi právě na tom líbí. Těším se na další!

jalejale
18.12.2017 4 z 5

Mám rada túto sériu a tešila som sa, že konečne vyšiel nový diel. Autorka mala dosť dlhú pauzu, tu som sa dočítala, že bola chorá. Tiež si myslím, že to nebola celá Garwood tak ako píše, tento príbeh bol akýsi kostrbatý, niekde nedotiahnutý. Taktiež anotácia vôbec nesedí s príbehom okrem iných chýb asi do očí najviac bije že Allison nemá žiadneho brata ale bratranca a a ani meno nesedí??? Ale...aj tak dám 4* séria je skvelá a obálka nemá chybu.

modranka
13.12.2017 4 z 5

Myslím, že toto je najslabší príbeh, ktorý som od autorky čítala. Oproti predchádzajúcim príbehom tento bol viac zameraný na sex (nie romantiku) na úkor kriminálneho príbehu, chýbala mi lyrika a originalita, na ktorú som u autorky zvyknutá. Keďže viem, že autorka bola dlho chorá, zdá sa mi, že jej niekto pomohol s knihou a nie veľmi dobre. Za to sťahujem jednu hviezdičku.
Prepojenie s ostatnými časťami je veľmi povrchné, takže môžete čítať aj bez predchádzajúcich častí.
Obálka je opäť skvelá. tej by som dala plný počet hviezdičiek.

annicka.domnik
04.12.2017 5 z 5

přečtená hned po vydání v Aj, nějak jsem se nemohla dočkat překladu:o) jako ostatní knížky ze série za mě 5 hvězdiček, moc povedená, doufám že bude pokračování

fidáš
03.12.2017 5 z 5

Přečtena za jeden den, autorka by měla jen psát a psát a psát, protože takového "koření" života je pořád málo.

Damienronnie
29.11.2017 5 z 5

Výborná , prečítaná za pár hodín :)

Julie Garwood
americká, 1946 - 2023