Na kolenou

Na kolenou https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432056/bmid_na-kolenou-kZ4-432056.png 3 249 49

Na kolenou série

Když Cameron požádal lásku svého života, aby si ho vzala, dala mu Maya Jacobsová, svázaná odpovědností za péči o svou problémovou matku, jedinou odpověď, kterou mohla. O několik let později, zakořeněná v bezduché pracovní rutině, se rozptyluje od přetrvávající lítosti svého rozhodnutí životním stylem „tvrdě pracovat a užívat života“, který zaručuje, že se už nikdo do jejího srdce znovu nedostane. Cameron Bridge strávil posledních pět let v armádě, kde se pokoušel uniknout bolestivé vzpomínce na ztrátu Mayi. Poté, co v poušti bojoval ve své vlastní válce, začal nový život v New Yorku po boku svých sourozenců, Olivií a Darrenem. Osud je však svede opět dohromady. Může Cameron v srdci města plného nadějí a stínů najít dívku, již kdysi miloval, v té ženě, kterou se stala? Lehce psychologický příběh, protkaný erotickou linkou, je vhodný pro všechny, kteří chtějí poznat, jaké je milovat a nemoci se druhému plně oddat.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

On My Knees , 2014

Petra38
13.11.2021 3 z 5

Příběh takový průměrný, trochu mě zklamala, bylo to asi mým očekáváním. Maya mi úplně neseděla , něco mi na její postavě vadilo. Příjemná oddychovka večer před spaním, když už máte hlavu unavenou ale nenakopla mě abych vydržela neusnout. Jsem zvědavá na další díl,už jen z důvodu očekávání, jestli bude zajímavější nežli první...

nina3905
28.10.2021 3 z 5

Klasické romantické oddychové čítanie. Osobne mi vadila hlavná hrdinka. Kniha sa mi zdá
"nemastná - neslaná". Po prečítaní knihy rýchlo zabudnete, o čom vlastne bola.

LasakovaLe
27.10.2021 3 z 5

Příjemná kniha, nic závratného, pro mě taková oddechovka. Těšila jsem se na konec knihy, jak to dopadne, ale konec mě nijak nepřekvapil, dalo se to z děje postupně poznat.

Laf
09.10.2021 5 z 5

Když jsem knihu vzala do ruky, neměla jsem od ní nijak vysoká očekávání. Zviklalo mne i její celkové hodnocení, ale dala jsem jí šanci a kupodivu se mi kniha líbila. Děj svižně utíká, takže to je rozhodně plus. Je to spíše taková na pohodu kniha. Ale podle mne super, i mi sedla do noty a rychle mi utíkala pod rukama, jen abych se dozvěděla, jak to dopadne. Za zkoušku to rozhodně stojí :)

nikca3976
25.08.2021 3 z 5

Dlouho jsem tuhle knihu odkládala a nemohla jsem se do ní ani začíst...chvilkami mě bavila a chvilkami zase nudila... ze začátku jsem si říkala že to bude bomba,ale nakonec mě to zase až tak nenadchlo...je to ten typ knížky,který neurazí,ale vracet se k ní nebudu...co se týče postav,tak Cameron mi na začátku sedl,ale postupem času se mi svým chováním trochu zprotivil a to hlavně tím, že by Maye nejradši diktoval co má a nemá dělat,takže se ani nedivím, že byla často protivná a odtažitá...Maya byla až moc ovlivněná minulostí a jejími rodinnými problémy až se z ní stala taková protivná husička,že jsem měla někdy chuť skočit do té knížky a přivést jí k rozumu...

lusitta05
13.07.2021 2 z 5

A tak som sa snažila. Ku knihe som sa vrátila po prestávke,ale stále je to to isté,nuda. Nemohla som sa vôbec začítať,nebavilo ma to. Spracovanie nezáživné.

NikolaSkop
07.06.2021 1 z 5

Nedočetla jsem. Cca v půlce jsem knihu odložila, třeba se k ní jednou vrátím..kdo ví... Každopádně mě kniha nedokázala zaujmout..

knihomolkaL
19.05.2021 3 z 5

Příjemná oddechová četba. Nic víc, nic míň. Romantika, erotika.
Tentokrát jsem se s hrdiny nedokázala tak nějak ztotožnit, jelikož jsem jejich jednání vůbec nechápala. Zkraje Camerona, později Mayu.

Papita
11.05.2021 3 z 5

Příběh pěkný, pěkně napsáno i když jsem někdy měla chuť hlavní hrdinku proplesknout.

MilackovaN
24.04.2021 3 z 5

Kniha je psána opravdu čtivě, ale příběh už bohužel tak čtivý nebyl. Hlavní hrdinka mi byla hrozně nesympatická a chvílemi jsem litovala Camerona, protože být s takto psychicky nevyrovnanou osobou si opravdu nezasloužil...

Elize
09.04.2021 2 z 5

Příběh nebyl špatný, měl myšlenku a jako podobné romantické knížky, byl oddechový a poměrně čtivý. Velkou výtku mám však k zápletce a problémům hlavních hrdinů, které je od sebe drží zpátky. Jsou napsané velmi těžkopádně, špatně rozpracované a jen stěží uvěřitelné. Hlavní hrdinka se potýká s problémy v práci, ale také se závislostí na alkoholu a cigaretách, vše se ale vyřeší až příliš snadno, stačí, že se zhroutí nad lahví alkoholu a není schopná ji vypít na jeden zátah a cigaretu ji sebere hlavní hrdina... ten naopak si nese svá válečná traumata z fronty, čtenář se už ale nikdy nedozví jaká, nebo jak a co ho vlastně poznamenalo. To vše tvoří velmi chatrné kulisy k celému příběhu. Jako oddechovka je to dobré a když nemáte velká očekávání, tak je to zkrátka hezký příběh o dvou lidech, kteří se mají rádi a jen k sobě po letech hledají znovu cestu.

luzajickova
03.04.2021 3 z 5

Toto je první kniha od této autorky.. Nevím jak vám ale mě moc nesedla.. Maya byla skoro stále zahořklá a chladná ke Camovi občas se chovala jak malé děcko.. to mi asi moc nesedlo ale od děje mě to neodtáhlo i tak mě lákalo co se bude dít dál.. Cam byl skvělý i když udělal chybu a nenechal si to vysvětlit ale pak po pár letech se zase oba dva sešli díky Liv a jeho chování mi bylo sympatické.. Líbilo se mi že jí neodsuzoval prostě jí miloval podporoval snažil se jí dostat z toho jejího stavu (alkohol,cigarety) a hlavně bojoval i když to neměl s Mayou snadné stálo mu to za to... Jia no tak ta se mi od začátku nezdála - mrcha to co zkoušela na Mayu a o tom kanclu radši nepíšu... bylo to od ní hnusné i ten šéf Mayi se mi nezdál a nelíbil.. Eli a Vanessa byli fajn to samé Camova ségra (Liv) ze začátku teda ne ale ke konci se srovnala a také bratr (Darren) o kterém je druhý díl na který nevím či se těšit nebo ne... uvidíme jestli se dokopu k té knize nebo ne :D...

vendysantos
19.02.2021 4 z 5

Musím přiznat, že jsem ke knize měla předsudky. Ale mile mě překvapila. Erotické romány nečtu vůbec, tuto knihu jsem vlastně vyhrála. Řekla jsem si, že si ji přečtu a poté ji někomu daruji, což by splňovalo i téma letošní výzvy. Nakonec mě knížka bavila, bylo v ní hodně romantiky. Kdyby autorka ubrala s těmi zdlouhavými intimními (a většinou přehnanými) pasážemi, byla bych spokojenější, ale přesto se docela těším na druhý díl.

ElikaS
11.02.2021 3 z 5

Tak na začátek musím říct, že mě kniha překvapila. Vzhledem k obálce i žánru jsem očekávala klasický erotický román, ale ona to byla spíš klasická romantika s trochou erotiky.

Základním problémem knihy jsou hlavní postavy. Těžko můžete napsat dobrý romantický příběh, když jsou obaě hlavní postavy nesympatické. Mayu bych ještě jakžtakž zkousla, ale Cameron mi fakt nesedl a přišel mi jako pěkný manipulant, který si sám neumí udělat pořádek v životě, ale radil byl druhým. Navíc mě hrozně rozčiluje, když si jako hlavní postavu vezme autor vojáka, který prožil šílené věci a traumata a pak z něj udělá zamilovaného medvídka, který se snaží holce udělat vše, co ji na očích vidí. Příjde mi to naprosto nevěrohodné.

Knížka je taková nijaká - neurazí, nenadchne.

LilianaFalcon
05.02.2021 2 z 5

Hrozně dlouhá nuda.

Martullle1407
12.01.2021 2 z 5

dočteno. s jistotou vím, že se ke knížce nevrátím. Kniha neurazila ale ani nenadchla. :-/
Klasický romantický příběh.

ovecka535
03.01.2021 5 z 5

Mně se kniha líbila, zvláště hlavní hrdina.

petusska01
30.12.2020 1 z 5

Už dlhšie som nečítala príbeh kde by mi ženská postava tak strašne nesedela. Maya bola ozaj pre mňa utrpenie--jej zmýšľanie jej správanie. Až do posledných par strán som sa ozaj nevedela vžiť a ani zmieriť s tým co tam predvádzala. Cameron mal teda tiež svoje muchy. Príbeh bol celkom náročný, dialo sa tam toho na pozadí veľmi veľa. Knihu som dočítala, ale s premahaním.

Evka3814
28.12.2020 3 z 5

Tak dočteno, hurá. Je to romantická klasika co neurazí, ale určitě se k ní nevrátí. No jinak Maya,měla bordel v hlavě a neskutečně mě štvala. Cameron byl zlatíčko s nervama ze zlata:) Jinak mě přišel zbytečně rychlej rozjezd a takovej šup konec. Jo a nemohu opomenout "pyj" to jako fakt????
Jak psala jani.r. obálka povedená a vypadá to že 2 d. vypadá nadějně;)

jani.ruzicko
28.12.2020 1 z 5

Já nevím, jsem dost na vážkách... na jednu stranu pěkné a milé, hlavně Cam mi byl sympatický...na druhou stranu je tu Maya, ktera mi moc sympatická nebyla a vlastbě mě štvala... celou dobu se svalovala vina na Cama a on se piřád omlouval, ale já bych řekla, že ten kdo za to mohl byla jednoznačně Maya...
+za pěknou obálku =)

Narovinu, víc se těším na druhý díl =)

láska erotika vyrovnání se s minulostí

Meredith Wild
americká, 1982