Do posledního dechu

Do posledního dechu

Úchvatné historické kulisy… Fascinující mystika… Velkolepé dobrodružství… Mocná kombinace fantasy a historického románu… Akkon - poslední bašta křesťanstva - je už velmi dlouho obléhán mameluckými vojsky a jeho pád se nezadržitelně blíží. Svatý grál je ohrožen!!! Je nezbytné najít mýtickou relikvii ukrytou od dávných dob hluboko pod městem. Nadlidský úkol je svěřen čtyřem mladíkům z různých koutů světa. Vydrží bojovat za jeho záchranu až do posledního dechu? Napínavé dobrodružství na život a na smrt začíná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29664/bratrstvo-svateho-gralu-do-posledni-RYH-29664.jpg 4.322

Bratrstvo svatého grálu (1.)

Die Bruderschaft vom Heiligen Gral (2006)

Romány, Fantasy, Historie
Vydáno:, Fragment (ČR)

Isew

Jsem rozpolcená. Na jednu stranu je to chvílemi neuvěřitelně nudně napsané a za chvíli je to zase strhující. Jak kdyby to psali dva lidé. Rytířství i čest, pád Akkonu a mystika Svatého grálu. Nakonec se to s dalo. Asi se pustím i do druhé dílu, ale dám tomu nějaký čas.

Etule
12.07.2017

Tak tohle bylo skvělý, skvělý, skvělý! :) Miluju templáře a tahle kniha mě v tom jen utvrdila a nádherně mi připomněla důvody proč tomu tak je. Musím říct, že jsem se té mystiky trochu obávala, protože to nemám příliš ráda, když se prolíná realita a magie. Nicméně tady mi to vůbec nevadilo, právě naopak. Dodalo to knize spád. A co si budeme nalhávat, záhady a mystika k templářům prostě patří. :3
Všichni čtyři hlavní hrdinové si mě získali, ale nejvíc Tarik. :) Jsou prostě skvělí, boží, cool.

kmenicka
13.12.2011

Knížka se mi líbila, ale myslím si, že autorovi jde spíše psát příběh ve vícero rovinách, než v jedné. Opačný postup, který jsem zvolil, tedy přečíst nejprve Amulet pouštního bojovníka a teprve pak Do posledního dechu rozhodně není dobrý.