Vytoužený milenec

Vytoužený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163886/bmid_vytouzeny-milenec-GU2-163886.jpg 5 600 76

Bratrstvo černé dýky série

V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, „syna nikoho“ – rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover at Last , 2013

Dandulka
09.04.2014 5 z 5

Perfektní, super, skvělé!!!! Ten konec byl úžasný, až jsem musela přestat číst a utřít si slzy. Už aby byl další díl! Moc moc se na něj těším.

Zdery
08.04.2014 5 z 5

Celá série se mi moc, moc líbila! Doufám, že další díl vyjde co nejdříve. Pěkně napsané, akční, sem tam nějaký ten sex a všechno do sebe krásně zapadá. Člověku vůbec nepřijde, že se jedná o fantasy.

Samira
21.02.2014 5 z 5

Konečně došlo na Qhuinna a Blay, už bylo na čase. Kniha je jako obvykle skvělá, hlavní příběh nemá chybu, scéna s letadlem se mi moc líbila, o interakcích mezi nimi ani nemluvě. Bylo zde hodně vedlejších linií, přiznám se, že jsem nejprve přečetla hlavní linii a k vedlejší jsem se potom vrátila, ne že by nebyla dobrá, ale nevydržela jsem to. Jsem hrozně ráda, že je tam víc a víc o Layle a teď i o Seleně, doufám, že tam budou stále víc. Odpočítávám do dalšího dílu.

bibi.r
17.02.2014 3 z 5

Tak konečně dočteno.

Začátek byl poněkud krušný. Zkrátka paměť už není co bývala, takže se mi předchozí události trochu pletly. Do toho přišly nové postavy, které to ještě víc zmátly (především příběh kolem Marisol a Assaila). Z počátku jsem je úplně nesnášela, ale teď už jsem hodně zvědavá, jak to dopadne.
Příběh Treze a iAma, to bude asi tak stát za to. I když podle mě, nebylo nikde dostatečně vysvětleno, kdo jsou vlastně ti Temní a jak je to s hierarchií mezi upíry, Temnými a sympathi a tak trochu se obávám, že tam nakonec přibude ještě nějaká další rasa, která to všechno totálně domate. V tomto je tato rozsáhlá série doste neuspářádaná a nevysvětlená.

Co mě mile překvapilo byla Layla, která se mi v předchozích dílech moc nelíbila (byla to taková ovce), ale teď konečně ukázala, že stojí za to (především, jak vyběhla s Haversem na klinice), a že má svou cenu. Fandím jí čím dál víc.
Překvapivé bylo také objevení živého Qhuinnova bratra Luchase.
Qhuinn a Blay, tak stalo se očekávané, ale na můj vkus to bylo zbytečně protahované.

Co se týká dalších dílů, tak jestli jsem to správně pochopila, tak díl, který má vyjít v dubnu v angličtině se bude znova vracet k Wrathovi a Beth a jejich (nebo spíš její) touze po dítěti. A předpokládám, že Xcorc jim náležitě ztíží, přijetí jejich dítěte, coby právoplatného nástpuce na královský trůn.
Takže nezbývá než čekat.

kacenka-sk
13.02.2014

super pokračování, nemohu se dočkat dalšího dílu

janno69
20.01.2014 5 z 5

Tento díl, jsem si opět vychutnala od začátku až do konce, tak jako všechny ostatní. Už se těším až vyjde další, bohužel si budu muset trochu počkat :-(

Terry11
10.01.2014 5 z 5

Miluju, jakým způsobem umí tato ryze ženská spisovatelka napodobit mužské jednání a mluvu. Obdivuju její originální přirovnání, metafory, smysl pro humor. Její stylistika mě prostě fascinuje. A helejte, s kým konzultovala ten mužský sex? :-)

Catie_
01.01.2014 5 z 5

Tak tomuto dílu bych dala klidně i 6 hvězdiček...parádní :). A jediné, co k tomu můžu říct je: KONEČNĚ!!!

Janičta
24.12.2013 5 z 5

4,5 hvězdičky.
Ward je jedna z mých oblíbených spisovatelek. U jejích knih jsem schopná vypnout a užít si příběh, neboť mě kniha lehce vtáhne do děje :-)
Ani u téhle to nebylo jinak.
Příběh plný emocí (až jsem z toho někdy úpěla) a akce. Měla jsem trochu obavy z poměrně velkého množství vedlejších příběhů, ale musím uznat, že mě nijak neobtěžovaly a nakonec mě i bavily.
Už od začátku jsem se nemohla dočkat konce :D :D Který byl ve své ořezanosti i tak skvělý :-)
Teď jen malá výtka: Já vím, že už se vztahem Q&B autorka zabývá přibližně od čtvrtého dílu, ale i tak jsem toho přece jen čekala víc. Dostala jsem hodně, ale chyběla tomu ta pomyslná třešnička na dortu... Vadí mi ty skoky co jsou tam ke konci.... to bych raději ořezala nebo rovnou vypustila jeden z vedlejších příběhů.

!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!
Po velké hádce Q&B ke konci jsem opravdu nečekala skok o týden, ale budiž, nic hrozného. Nicméně po velkém usmíření v Železné masce následuje skok o 14 dní dál?! Dělá si ze mě srandu? Z mého pohledu byl vynechám velmi důležitý kus příběhu. Jako třeba co na to Bratrstvo? (já vím, že to vzaly v pohodě, ale to je jako všechno co se dozvím?) A návštěva u B rodičů? OMG! (Jak tohle může někdo vynechat?!!!!). Vážně díky, že jsem se dozvěděla, že spolu o všem hodně mluvily, ale co takhle něco KONKRÉTNĚJŠÍHO? Díky těmto posledním stránkám se cítím být velmi oloupena :(
KONEC SPOILERU)

Chensie
11.11.2013 5 z 5

Naprosto uzasna kniha. Rozhodne bude patrit mezi top mych oblibenych knih z Bratrstva. I v BCD mam sve vice a mene oblibene, ale tady to autorka dokonale vykreslila vztahy. Byla jsem celou dobu napjata a nedockava a az do konce to nepozbyvalo na tuzbe, aby ti dva byli spolu, protoze se celou knihou prolinala ma netrpelivost a prani, aby jim to vyslo. Vazne uzasne napsane a to prolinani pribehu. Jak rikam, jedna z dalsich velmi povedenych, i kdyz jeji knihy jsou vsechny krasne, tak nektere se mi k srdci pripoutaji vic. :o)

Lensiiee
27.10.2013 5 z 5

J. R. Ward rozhodně má ještě co nabídnout. Opět pestrá škála postav a osudů.

PYTYCAT
27.10.2013 4 z 5

Miluju serii BRATRSTVA,ale tenhle dil byl pro me slabsi...pribeh nebyl az tak propracovam a zustalo moc otevrenych pribehu.Je jasne
ze ukonceny budou v nasledujicim dile The King.Takze doufam,ze dalsi dil uz nebude takhle "ro
zlitan". Jinak se cetl pritemne,byla tam akce i neco k zasneni se...;-)

Wahlker
22.10.2013 5 z 5

Tento diel za predchádzajúcimi v ničom nezaostával... Keby sa dá dať viac hviezdičiek určite by som dala... Odporúčam

Monicay
21.10.2013 5 z 5

Stejně jako u jiných sérií mám i u Bratrstva oblíbené díly. Tenhle k nim rozhodně bude patřit. I když by kniha mohla být několika samostatnými novelami - děj přeskakoval mezi Blayem a Quinnem, Assailem, Temnými a Xcorem, všechny ty příběhy se mi velice líbily. Jsem ráda, že autorka poskytla více prostoru Temným - ti mě vždycky zajímali a doufám, že jim Ward věnuje některou z dalších knih.

Nel-ly
15.10.2013 4 z 5

Ach ano... a teď zas začni fungovat, mozku
Slibovaná a dlouho připravovaná linie Qhuinna a Blaye je konečně tady, ale ustupuje hned několika vloženým příběhům, z nich většina - dějová linie Assaila a Treze - jsou tu jen proto, aby autorka ukázala, že série bude pokračovat dál, i když už vybrala všechny Bratry a tedy teoreticky není o kom psát. Neříkám, že linie nejsou zajímavé a nakonec se nezapletou do děje, ale většinu knihy působí jednoduše navíc a odvádějí nás od toho, co chceme... tedy Blay/Qhuinn jejichž scény jsou neuvěřitelné, plné vášně a prostě bravurně napsané a samozřejmě k Layle, z které se konečně stává plnohodnotná postava. A pak jsou tu Bastardi, Xcor a problémy, které bude mít První rodina - což je předzvěstí třináctého dílu "The KIng", který má vyjít příští rok.

Kikkika
12.09.2013

Autorku jsem si moc oblíbila a ač jsem nečetla všechny díly Bratrstva, na tento se moc těším už dva měsíce. :))

upíři homosexualita erotika LGBT, queer, LGBT+

J. R. Ward (p)