Brambory

Miniedice Apetit Brambory, vám nabídne přes 100 receptů z brambor, které jsme pro vás uvařili a vyzkoušeli v redakční kuchyni časopisu Apetit. Mají milion podob a chutí. Jsou základní potravinou. A připravíte z nich vše od polévky po dezert! Ochutnejte nejlepší bramborové pokrmy z jednoho hrnce, křupavé placky, lahodné kaše, úžasné knedlíky nebo třeba vláčné pečivo. 160 stran pečlivě vybraných a redaktorkami Apetitu vyzkoušených receptů je rozděleno do 9 kapitol: Z jednoho hrnce, Pečené & zapečené brambory, Bramboráky, placky & omelety, Bramborové těsto, Bramborové saláty, Bramborové kaše, Chuťovky, Bramborové pečivo, Na nákupu & v kuchyni....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290713/brambory-G1s-290713.jpg 4.814
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Burda

Kniha Brambory

yonda
21.08.2020

v rámci žánru musím dát všech 5 hvězdiček. Super fotky a spousta receptů, které určitě vyzkouším.

medialstar
07.02.2018

Obvykle nedávám komentáře ke kuchařkám, ale tady udělám vyjímku, protože je prostě vyvedená. Kdo rád bramboru, ať ji nenechá bez povšimnutí. :-)

Tapeworm
19.07.2016

Spousta skvělých receptů, tuhle kuchařku mám moc ráda.

Claricia
25.12.2012

Perfektní recepty - byla jsem až překvapená, jak moc dobrá jídla v této kuchařce jsou. Inu, Apetit umí, vařím podle tohoto časopisu velmi ráda a jsem moc vděčná za jejich sérii kuchařek.