Božský bastard

Božský bastard
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2989 2989

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

Andyna
01.02.2014

Úžasná kniha :-)

Weunkaaa
28.01.2014

Ahoj, mohli by jste mi prosím napsat poslední třeba 3 věty jak ta kniha končí? Stáhla jsem si ji na netu, ale nejsem si jistá. zda je celá. Stačí napsat do zpráv prosím :)

P3tra
22.01.2014 5 z 5

Knižka je skvelá, tak dobre a ľahko sa to číta, dokonca je aj veľmi zábavné :) Teším sa na pokračovania serie BEAUTIFUL :D

TereZz24
09.01.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila strašně moc! Zatím snad nejlepší! :) Jedině doporučuji!

marsel
06.01.2014 5 z 5

Sproste ale take pekne.

Styblice
04.01.2014 5 z 5

Božská kniha! Sex, vzrušení, příběh. Přečteno jedním dechem za jeden den. Těším se na cizince! :)

Kathyss
02.01.2014 5 z 5

Přečteno hned, kniha co mě bavila, vtáhla do sebe a už nepustila. :-) Oproti 50 odstínům opravdu jiný šálek čaje, dobře napsané a vzrušující. :-)

dieu
27.12.2013 5 z 5

...knihu jsem přečetla za jedno odpoledne a to jedním dechem...za sebe musím říct, že 50 odstínů je slabší čajíček, protože tady se opravdu (a teď omluvte můj slovník) šuká o stošest...na konci samozřejmě happy end, který se dal čekat jako u milionů podobných knih, přesto musím dát 100%...opravdu super knížka!! :)

Janiss_89
26.12.2013 4 z 5

Čtivé. Za den přečteno. Jo je to jen o sexu, ale i mě to pobavilo, že jsem se zasmála. Proto 4* Další knihu si určitě přečtu, i když musím přiznat Christian Grey je lepší než Bennett Ryan :)

Paithe
24.12.2013 5 z 5

Úžasná kniha! Erotickými knihami se trh poslední dobou hemží,a přestože na ně všichni nadávají, jsou super. Jsou to erotické knihy, tak nemůžete očekávat něco "filozofického." :D Nemá cenu se zamýšlet, jestli je to možné a jak to ta ženská může trpět - je to kniha! Prostě sex - to je hlavní aktér. :D No jo, nebudu říkat, ať čtete nebo ne, ale za sebe dávám 5 hvězdiček. :D
(malá pozn.: ti, kdo to čtou, nejsou sexuální maniakové - proč by si na chvíli nemohli oddechnout u knihy, která po vás nežádá, aby jste se soustředili na složité zauzlení a vztahy? :D )

Harinka
21.12.2013 5 z 5

super, skvělý, skoro bych řekla, že lepší než Padesát odstínů šedi a možná i Obnažená, a další knihu si určitě přečtu

kvapsv
17.12.2013 5 z 5

Knihu jsem četla dlouho, ale ne proto, že by mě nebavila. Nejprve jsem ji četla jako e-knihu, ale jelikož mám pořád raději tu papírovou klasiku chtěla jsem si ji koupit. A tak jsem čekala a čekala než si ji koupím, abych ji mohla dočíst. :)

Líbila se mi..a to tak, že moc. Je sice podobná jako Padesát odstínů, ale našla jsem spoustu odlišností a to i v charakterech postav. Za mě je tato kniha v něčem dokonce i lepší než Padesát odstínů, které mám taktéž moc ráda.

Všem ženám, které mají rády knihy s lehkou sexuální tématikou mohu knihu jen doporučit. Já se už teď nemohu dočkat pokračování v podobě Božského Cizince. :)

Michaela91
17.12.2013 3 z 5

Nijak mě kniha nezaujala, asi je to tím, že s erotickými knihami se roztrhl pytel a je jech teď na pultech nějak moc. Děj nebyl zajímavý a celkově pro mě byla kniha nudná.

Ulrika
17.12.2013 3 z 5

Kniha je docela hezká, ale je bohužel jen o jediném. A to o sexu. V podstatě nemá vůbec žádný děj ani vývoj.

Roman78
11.12.2013 1 z 5

Příšerný brak... Ženskou, které se tohle líbí, bych doma nechtěl ani náhodou.... je to o NIČEM!!!

Jajulle
07.12.2013 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale od první třetiny mi začal lézt krkem neustálý do podrobna popsaný sex a od poloviny mi lelzli krkem i hlavní postavy. Kniha o ničem, raději jsem jí rychle dočetla do konce.

liskarysava
03.12.2013 odpad!

Totální odpad, něco tak blbého už jsem dlouho nečetla. Paní Lauren, už raději nepište.

Bet
28.11.2013 2 z 5

Kniha se dala číst, ale opravdu nepatří k nejlepším. Od začátku je jasné co se bude dít žádné překvápko:)
PS: pro Alexpo asi nemáš tu správnou značku, pak to určitě půjde:)

Tétéčko
12.11.2013 odpad!

Chloe se přiznává, že měla jen tři kluky a jak je nevinná, a pak tam před ním onanuje na stole? Celý to vypravování je tak nelogický a vykalkulovaný, že jsem si myslela, že jde o parodii. Ale ona to asi myslí vážně! A kdyby Austenová věděla, že tenhle "kurevsky jemný gentleman" se jmenuje Bennett, musela by se obracet v hrobě.

Terry11
12.11.2013 odpad!

Totální škvár! Marně vzpomínám, jestli jsem v životě četla něco horšího. Po stránce stylistické, dějové (vešel by se do dvou souvětí) i lexikální jde o takovou slátaninu, že se fakt divím, jak to mohlo vyjít knižně. Jen vysoká míra mého masochismu (a skutečnost, že jsem s sebou na dovolené neměla jinou knihu) mě donutila dočíst do posledního stupidního dialogu. Dva inteligentní, vysokoškolsky vzdělaní, bystří, ve svém oboru uznávaní lidé (slova autorek) se častují slovy jako kretén, pitomec, debil, používají spojení - "vzít ji kyjem přes hlavu a ošukat ji", "ufikla by mi koule a nacpala mi je do chřtánu" (str.118), "povídej, jak kurevsky dobrý je to pocit, když ses udělala", uvádějí při hádce argumenty, které by možná obstály u puberťáků na základní škole (dialog hlavních postav v letadle ze San Diega). Předpokládám, že když obě autorky text sepisovaly, poctivě se střídaly po větách a o logiku situace, věrohodnost jednání a charakterů už moc nešlo. .....Moc tomu nepomohla ani překladatelka, protože její některá slova či spojení "...raději bych vyhandloval svoje auto, jen abych ji měl i s tou její harpyjí letorou zpátky", "moje vlasy připomínají špatný vtip, protože jsem byl úplně na nervy", "Jeho páteř byla podle všeho rovnější než moje" (ve smyslu - je morálnější), "cítila jsem dotyk na svém mase", „kancelář byla v jednom ohni šeptandou o tom, co jsem provedl“, „vypadala tak šukadelicky“, byla důkazem toho, že zřejmě šlo o její první překlad. A na závěr – takto přemýšlí a formuluje (slovy svých stvořitelek) třicetiletý vysokoškolák, vysoký manažer firmy s dvěma tituly MBA: „Odjel jsem domů a nalil do sebe spousty skotské. Dva týdny jsem hrál kulečník v jednom pochybném baru a totálně zasklíval rodinu. Nahlásil jsem se marod (stále ještě v témže čase (!) ) a z postele vylézal jen proto, abych si tu a tam dal misku cereálií, dolil sklenku nebo použil toaletu, kde jsem pak dlouze zíral do zrcadla a nadával si do hňupů, neměl jsem tušení, jak se z toho vylízat.“