Bozk anjela

Pekná, prelietavá Daisy si môže vybrať: buď pôjde do väzenia, alebo sa vydá za tajomného muža, ktorého jej vybral otec. Aranžované manželstvá nemajú v modernom svete miesto, tak ako sa vzpurná Daisy ocitla v takejto situácii? Alex Markov je síce krásny muž, ale nemá v úmysle predstierať zaľúbeného ženícha rozmaznanému vetroplachovi. Vytrhne Daisy z jej noblesného prostredia a rozhodne sa jej zraziť hrebienok tým, že ju prinúti cestovať s potulným cirkusom. No tento muž neráta s tým, že sa stretne s rovnocennou protivníčkou......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/172845/bozk-anjela-172845.jpg 4.687
Vydáno · Ikar (SK)

Kiss an Angel · 1996

Kniha Bozk anjela

Litocha
15.11.2017

Moje první od Susan (od té doby už jsem opakovaně stihla přečíst všechny) - a nejoblíbenější. Má vrchovatou měrou všechno, co mám na jejích knížkách ráda: zajímavé a sympatické hrdiny, mezi kterými to jiskří a kteří se postupně vyvíjejí a působením druhého mění, neméně zajímavé vedlejší postavy, komplikované vztahy, k tomu dobře rozehraná situace (takže se toho nemusí dít nějak převratně mnoho, a přesto má kniha spád) a humor - všechno napsané tak nějak lehce, přirozeně, bez sentimentality.
A navíc jsou tady zvířátka :-) Ale vážně, jednotliví zvířecí členové cirkusu jsou plnohodnotnými postavami v příběhu, aniž by to působilo nějak přehnaně.
Jak to tak vypadá, dozrál čas si tuhle knížku zase přečíst...

bezzink
31.07.2017

Prekrasny pribeh. Jedna z nejlepsich knih Susan. Vrele doporucuji, kdybych mohla, dam vice jako 5 hvezd!

Samira
24.12.2016

Úžasný Polibek anděla byl jediným dílem, který mi od mé veliké favoritky v češtině chyběl a jak se říká to nejlepší nakonec.
Nepochybovala jsem, že autorka, která promění ve zlato na cokoli sahne, zvládne i téma, kterého jsem se bála. Ale že ho budu považovat za její nejlepší kousek, by mne ani ve snu nenapadlo.
Nikdy jsem nebyla veliká vyznavačka cirkusů a to především kvůli zvěřinci, řekněme, aniž bych cokoli prozradila, že i já jsem byla velice spokojená a láska ke zvířatům této krásce rozhodně nechybí.
Láska všeobecně z této nenápadné knihy tryská, ale neotřele, opravdově a nenásilně.
Silný příběh dvou úžasných a zajímavých charakterů, kde je třeba mnohé překonat, přesto ji přečtěte až směšně rychle.
Bonus představují další vynikající postavy a především sama zvířata, zvířecí samorost s tygříma očima byl vždy i mým snem.
Nádhera, doporučuji!

janesy
09.05.2016

Dobře napsaný příběh o rozmazlené dívce a hrdém muži, který si nedokázal přiznat co cítí....o lásce ke zvířatům i o vztazích lidí v tak svérázném prostředí. Doporučuji přečíst!

EvaSupovic
28.02.2016

Krásná knížka plná citu, hrdosti a lásky jak k člověku, tak i k zvířeti

sarka1893
01.02.2016

Moje nejoblíbenější kniha od této autorky. Jedna z nejlepších z červené knihovny, co znám.

fidáš
18.03.2014

Krásná červená knihovna. Čte se jedním dechem. Doporučuji.

Andulienka
11.02.2014

Táto kniha má niečo, čo ma láka ju čítať už neviem po koľkýkrát.....Námet síce nie je svetaborný, ale to prostredie mu dáva čaro....Kozáci, cirkus, šelmy kontra bohatá, rozmaznaná Daisy. Mám rada vtipné dialógy a Alexa som si hneď obľúbila. Vlastne aj Daisy.....
Pre mňa je to TOP kniha u Phillipsovej !!!!!!!

TIP: Máte rádi Databázi knih?

pro ženy milostné romány

všech 8 knih autora