Sparrow

Sparrow https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516639/bmid_sparrow-5w8-516639.jpeg 4 473 74

Boston Belles série

Troy Brennan Každý Irčan v Bostonu to jméno zná. Syn mrtvého gangstera. Lamač srdcí s ocelově modrýma očima. „Uklízeč“, co vám může pomoci nebo vás v tomhle městě úplně zničí. Jo a taky můj nový manžel. Sparrow Raynesová To jsem já. Moje jméno si nikdo nepamatoval, dokud do mého života nevtrhnul Troy. Jenže potom mě uvěznil. Unesl. A zničil všechny šance, které jsem měla na to, abych utekla z místa, kde jsem vyrostla. Krátce řečeno, Troy Brennan mi přistřihl křídla. Mám sny, a veliké, ale pochybuju, že mi někdy dovolí za nimi jít. Nemám tušení, proč se rozhodl si mě vzít za ženu. Jedno ale vím: vytáčet tohohle chlapa mi nepřinese nic dobrého. Vůbec nic dobrého.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Sparrow , 2016

oresvo
31.05.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Kniha se četla jedním dechem. Pro někoho to bude trochu kontroverzní, možná násilné. Ale dle mého to mělo šťávu.
Troy není mafián, ale uklízeč.
Sparrow ( zrzka ) je obyčejná holka bez mámi a tátou opilcem.
Ze začátku byla plachá, ale postupně vytahovala drápky.
Celkem to mělo vše. Zapletku, tajemství, erotiku, vtip a dobrý konec.

Ketfl
30.05.2023 5 z 5

Hlavní postavou příběhu je Troy Brennan, kterého v Bostonu každý zná. Jeho zesnulý otec byl velkým mafiánským bossem, ale Troy vykonává spíše funkci Uklízeče. Máte problém? Troy vám ho pomůže za nějaký ten slušný obnos vyřešit. Jediné, co Troy nedokáže vyřešit je fakt, že si musí vzít holku, o kterou vůbec nestojí...

Sparrow Raynesová je obyčejná holka, která žije s problematickým otcem. Její život není ničím zajímavý, tedy alespoň dokud do jejího života nevtrhne Troy, kterého je nucena si vzít. Její život i velké sny tím vezmou za své. Nebo tomu tak není? A proč si ji vlastně Troy rozhodl vzít za ženu?

Tento příběh mě neskutečně bavil. Ano, mělo to nějaké svoje drobné mouchy, ale jinak se Shen opět podařilo vytvořit naprosto dokonalý příběh s absolutně úžasnými (a otřesnými) postavami, takže mě celé dílko natolik pohltilo, že jsem opět měla problém knihu odložit.

Hlavní postavy byly naprosto skvěle vykreslené. Sparrow nebyla rozhodně žádná chudinka. I když byla donucena si vzít mafiána, tak se nebála Troyovi postavit a nenechala si od něj nic líbit. Troy byl prvotřídní zmetek, který o novou ženušku sice nestál, ale nikdo jiný mu na ni nesmí sáhnout. Kolikrát udělal nebo řekl takové věci, až jsem měla chuť mu dát jednu pěstípřímodonosu. Ale v závěru si nebudeme nic nalhávat, děvčata! Která z nás by si tohohle sexy Ira nezamilovala? Já teda rozhodně ano! Tahle dvojice mezi sebou měla skvělou chemii a ty jejich rozhovory a hlášky mě fakt neskutečně bavily.

Příběh měl pár drobností, které jsem moc nepochopila. První byl ten důvod, proč si Troy měl Sparrow vzít. Také mě mrzelo, že hlavního padoucha jsem tipla relativně hodně brzy, ale nejvíc mi na tom vrtalo hlavou, že Troy si o něm nezjistil žádné informace. Přitom měl informace o všem možném a pokud ne, nelenil si je získat, aby měl na všechny nějakou páku. Ještě když evidentně informace o hlavním padouchovi nebyly zrovna utajené.

I tak si ale kniha zaslouží to nejvyšší hodnocení, protože mě doslova pohltila a nemohla jsem ji pomalu dát z ruky. Za mě excelentní příběh a moc se těším na další díly ze série.

havrmoni
30.05.2023 5 z 5

Tak to zas byla jízda. Knihy této autorky jsou tak čtivé a postavy zajímavé, že jinak než 5*se nedá dát. Troy opravdu není chlap, kterého bych chtěla mít doma a sice vím, že mezi láskou a nenávistí je tenká hranice, ale i já mám své hranice. A jeho ,,povolání" a minulost tu mou o mnoho km překračuje. Mám slabost pro darebáky, ale .....
Jinak jak už jsem psala, tato autorka vás umí chytnout od první do poslední stránky. Takže číst její knihy stojí za to.

stana5842
28.05.2023 5 z 5

Hezky se to čte. Shen umí psát zajímavé knihy.
Mafián, který vlastně není úplně mafián. Sparrow, normální holka, kterou přitahuje zvrácenost a nebezpečí....
Doporučuji na pláž na lehátko

Fidibus
24.05.2023 5 z 5

Tajemný mafián s tajemstvím donutí Ptáčátko ke sňatku, ovšem mladá dívka mu celkem úspěšně vzdoruje, i když jí přitahuje. Postupně se jejich vztah mění na spolužití se sexem, avšak tajemná minulost je oba dožene a tajemství Sparrowiny rodiny vypluje na povrch. Nakonec však oba pochopí, že už je to minulost a láska vítězí nad jejich pochybnostmi.
Kniha je dobře napsaná a dobře se čte, chvílemi až z napětí mrazí. Onoho neznámého, který za vším stojí, celkem rychle odhalíte, ale musíte si počkat na to proč. Líbila se mi postava Sparrow, která se dokázala manželovi postavit a utahovat si z něj, utekla bodyguardovi, pracovala v kuchyni a přitom dokázala přežít i Catalinu. No, a její sladké lívanečky...

Belgarion
23.05.2023 4 z 5

Ujíždím na temnotě, kterou umí Shen vykouzlit, a tady se mi jí opět dostalo. Autorka opakovaně dokazuje, že umí stvořit postavy černé jako sám ďábel, kterým stejně nakonec narostou andělská křídla (a vy je nemůžete jinak než milovat). Chytlavý děj, dobře vystavěné dialogy okořeněné vtipem jsou jen třešničkami na několika patrovém dortu. Překlady jsou povedené, takže člověku neskřípou zuby. Tohle je prostě sázka na jistotu a za to patří autorce velké díky. Plný počet si vysloužila jiná autorčina kniha, která se mi nesmazatelně vryla do paměti, takže 4/5.

anna7852
23.05.2023 5 z 5

Joo,tak tohle můžu,přesně kniha pro mě. Miluju ty drsňácke zaporaky a drze holky:)

nina3905
23.05.2023 5 z 5

Paráda! Ak by bola takýchto kníh viac, potešila by som sa. Od knihy som dostala všetko čo som očakávala, takže autorka L.J Shen ma nesklamala.

Verunka4444
22.05.2023 5 z 5

Sice tomu něco málo chybělo,jenom takové lusknutí,ale i tak to byla úžasná kniha.Ještě se mi nestalo,že by mě L.J.Shen zklamala,má svůj styl a tím mě vždy dokáže krásně vtáhnout do děje...prostě to umí :)

Hatshepsut
21.05.2023 5 z 5

Opět skvělá kniha této autorky. Její knihy jsou vyložené návykové. Přestože některé charaktery jejích postav jsou děsivé a temné, nejste schopni se od jejích knih odpoutat. Příběh, kde veškeré zlo je nahrazeno dobrem a vy jste na konci příběhu spokojení, že to tak dopadlo. Takže pokud máte rádi tuto temnou atmosféru protkanou romantikou, pusťte se do čtení.

Jsem zmetek, byl jsem zmetek, a rozhodně nemám v úmyslu to nějak měnit. Mám to vryté v DNA. Ale chci být tvůj zmetek. K tobě dokážu být hodný. Možná pro tebe dokážu být dokonce úžasný. Zastavím déšť, aby nepadal, a taky hrom, aby nehřměl, i vítr, aby nefoukal. A ano, rozhodně jsem věděl, že se vrátíš."

Matri
19.05.2023 4 z 5

Od knihy som mala obrovské očakávania a spočiatku sa aj napĺňali, ale v konečnom dôsledku to bola taka klasická Shen. A to znamená veľmi veľmi veľmi vysoký štandard, neskutočne záživne čítanie, bez nudy a s množstvom zapletiek.
Sparrow ma milo prekvapila, na to že je to mladučká, slušná dobráčka, vie si stať za svojím, nie je naivná a v podstate konala fakt logicky (to fakt oceňujem). Tiež mám rada tento typ padúchov, akým bol Troy.
Ale aj tak... chýbal mi k dokonalosti malý kúsok "niečoho", preto 4/5

Elize
19.05.2023 4 z 5

Tak tohle byla klasika... klasická Shen, kdy opět láska o krůček porazila temnotu a její styl psaní se zvláště v této knize nezapře. Bylo to čtivé, temné, svůdné... otáčíte stránku za stránkou a najednou už jste na konci. Konec za mě překvapivý nebyl, kdo je hlavní záporák se tady dá jednoduše domyslet, ale to nevadí, vzhledem k tomu, že kniha není detektivka. Za mě byl trochu přeslazený ten konec. Happy end je samozřejmost, ale tak sladký být úplně nemusel, řekla bych, že se to úplně nehodilo ke zbytku knihy. další věc, asi bych ještě dala trochu prostoru nebo událostí, než se rozvinuly city hlavních hrdinů - sice to bylo pozvolné, ale i tak mi tam kapku něco chybělo. Každopádně knížka je pěkná, čtivá, má krásnou obálku a úvod a s knihami od L. J. Shen člověk nikdy nesáhne vedle, je to taková pěkná jistota.

evineckY
18.05.2023 5 z 5

I zloduchy čeká čas od času dobrý konec.

S mafiány se roztrhl pytel a tato kniha patří do skvělého pytle :-)
Nenudila jsem se, bavila se i nasmála a L.J Shen opět nezklamala.

Nikdy jsi nebyla noční¨můra. Nejdřív jsi byla obchod
Ušklíbnu se a roztáhnu jí prsty po břiše. A pak ses stala mojí radostí.
A co jsem teď? Přikryje mi ruku a stiskne ji.
Teď jsi, hrdličko, můj domov.

Lucie.285
18.05.2023 4 z 5

S knihou L.J. Shen nelze sáhnout vedle. Některé její knihy jsou nezapomenutelné a některé jsou příjemná oddechovka. Opět je děj neuvěřitelně čtivý a nešlo se od knihy odtrhnout. Možná, co mi bylo trochu líto, že po jejich první postelové scéně se oba strašně milovali a vývoj byl přeskočen o nějaké cca tři měsíce dále a já pak měla trochu problém jim jejich lásku věřit, ale chemie mezi hlavními hrdiny byla opět skvělá a drzá a rázná Sparrow byla sympatická. Takže za mě fajn oddechovka, která nenadchne, ale určitě nezklame.