Sparrow

Sparrow https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516639/bmid_sparrow-5w8-516639.jpeg 4 473 74

Boston Belles série

Troy Brennan Každý Irčan v Bostonu to jméno zná. Syn mrtvého gangstera. Lamač srdcí s ocelově modrýma očima. „Uklízeč“, co vám může pomoci nebo vás v tomhle městě úplně zničí. Jo a taky můj nový manžel. Sparrow Raynesová To jsem já. Moje jméno si nikdo nepamatoval, dokud do mého života nevtrhnul Troy. Jenže potom mě uvěznil. Unesl. A zničil všechny šance, které jsem měla na to, abych utekla z místa, kde jsem vyrostla. Krátce řečeno, Troy Brennan mi přistřihl křídla. Mám sny, a veliké, ale pochybuju, že mi někdy dovolí za nimi jít. Nemám tušení, proč se rozhodl si mě vzít za ženu. Jedno ale vím: vytáčet tohohle chlapa mi nepřinese nic dobrého. Vůbec nic dobrého.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Sparrow , 2016

wielka
13.10.2023 2 z 5

Tak ja teda asi pojdem proti prudu. Nechapem tie vysoke hodnotenia. Na tuto knihu som bola zvedava, ale vobec som nedostala to, co som cakala. Namet vykradnuty, dynamika nic moc, vtip ziadny. Od zaciatku bolo jasne, ako to skonci. Pocit, ze som to uz citala, bol velmi silny, preto ma nic nenadchynalo a cakala som na koniec.

Radka1727
10.10.2023 5 z 5

Tak to byla jízda... Mezi láskou a nenávistí je skutečně tenká hranice. Další z bad boyů, které tak milujeme. Příběh sice trochu klišoidní, ale i tak zaujal.

Ála1968
25.09.2023 5 z 5

Prostě opět nádhera.Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a četla ji až do rána.Autorka prostě umí.Já miluju ty drsný chlapy a i když je to mafián,to kouzlo tam prostě bylo.Troy byl nebezpečný,drsný,chladný zmetek,ale byl k sežrání.A Sparow?Nádherně drzá a nebojácná holka,která se mu dostala pod kůži.

moma08
24.09.2023 5 z 5

U této autorky nemám problém, aby se mi stalo, že začnu její knihu číst a nevtáhne mě do děje...
Tento příběh byl podobný jiným, které jsem četla, kdy mafián donutí vzít si někoho za ženu a všichni víme, jak to většinou dopadne, ale nějakým způsobem mi to nevadilo...
Po dlouhé době se mi stalo, že jsem zase přečetla knihu rychle a neodkládala jí, což se mi v poslední době stává často...
Já jsem s knihou spokojená...

packlik
08.09.2023 3 z 5

Tak já vám nevím, obálka krásná, námět ok, ale nesedlo mi to.něco bylo špatně. Spousta sexu (zbytečně), přerod mafiana v manžílkaprostě ne, tentokrat tomu nevěřím a četla jsem lepší knihy.

Leído
20.08.2023 4 z 5

Další úžasná kniha, která se čte sama. Postavy jsou skvěle vykresleny. L.J.Shen umí zlé hochy napravovat, aniž by to působilo křečovitě. Sparrow je popsána jako tuctová holka, ale asi právě proto mi přišla nejmíň tuctová ze všech hrdinek, které jsem poslední dobou četla. Hodnotím 4,5* protože jsem necítila wow efekt jako u jiných knih této autorky, ale možná to je tím, že letošní rok (alespoň u mě) byl na tento typ knih bohatý. A některé z nich, jako např. Konflikt nebo Sladká nevědomost patří mezi topky. Konkurence roste a to je moc dobře.

LenRan
14.08.2023 4 z 5

Jako vždy se to prostě výborně čte a těžko odkládá, mám tady ale nějaké to"ALE"...
Vadí mi, že námětem autorka tak trochu vykrádá sama sebe v Ukradeném polibku. Začínal hodně podobně, panenská nevěsta, mafie, svatba z donucení, atd....a druhé ale, je takový detail, ale mě to prostě vadí: několikrát se dočteme, že Sparrow nepije kafe a pak dojde domů a jde si udělat kafe. Je to sice detail, ale mě tyto maličkosti docela vadí. Celkově jsem se ale jako vždy pobavila.

Holubka
01.08.2023 4 z 5

Dostala jsem přesně to co jsem chtěla. Sparrow jsem si oblibila a Troy byl občas debil, ale nakonec moje srdce podlehlo i jemu. Klidně by mi nevadilo, kdyby kniha měla o pár stránek víc a bylo v ní víc dialogů mezi hlavními hrdiny, abych jim tu lásku ještě o trošku víc věřila.

preny
24.07.2023 5 z 5

Kniha byla boží,dobře se četla,byla napínavá a líbilo se mi,že i když byl Troy zpočátku drsný, nakonec bylo vidět,jak se změnil. Sparrow byla taky fajn a moc mě bavily slovní přestřelky mezi ní a Troyem.

Ekniha.
20.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Čo vy a dohodnuté manzelstvo v knihách?

Manzelstvo s donútenia
Dark
Mafia
Hate to Love

Rozmyslel jsem si to. V hlase měl tvrdost. Nehodlám tě nechat odletět. Nikdy.

Aaa omg áno! Úžasný Zrzka, ptáčatko Sparrow ona je tak skvelá, milujem jej odhodlanosť a prorizlu pusu nezľakne sa svojho vaznitela a hlavu drzi vztýčenú

Troy tak jo z neho išla temnota už zo stránok, proste viete že je to dabel a aj tak mu zobete z ruky až nakoniec dabel nebude ne stále to bude dabel

Máme tu dohodnuté manzelstvo alebo manzelstvo z donútenia? toto téma ja neskutočne milujem a zároveň tu máme temné Dark prostredie? Hallooo skvele kombo

Nečakajte hneď žiadne padnutie na kolena a lásku az za hrob ale máme tu menšiu top slowburn linku, ich temnost, chémia sarkazmus a hry.. su fenomenálne
IG:@ekniha

sebemi
20.07.2023 3 z 5

Musím si to přiznat, stárnu :D
Mě to nenadchlo, mafiáni mě neberou, příběh úplně mimo realitu, hl.hrdinka se ho bojí, nenávidí ho,ale do postele s ním hupsne raz dva.

Plus mi přišlo trochu úchylné,jak dospělé ženě všichni říkají ptáčátko, jakože cože brrr :D

Takže verdikt: jsem stará na tento typ knih a už to asi nebudu ani zkoušet ať si ušetřím utrpení :D

Knihomol_ka
15.07.2023 4 z 5

Autorka mě nepřestává překvapovat. Miluji její styl psaní.

Tenhle příběh má vše co potřebujete. Je temný a hříšný.

Příběh byl čtivý a já se od něho nemohla odtrhnout. Od samého začátku jsem přemýšlela, proč ji donutil si ji vzít? Tolik teorií

Hlavní postavy jsem si oblíbila. Sparrow byla úžasná a nic nikomu nedala zadarmo. Líbil se mi její bojovný duch. Za to Troy byl pořádný oříšek a nedokázala jsem se v něm vyznat. Byl temný a tajemný a pěkně drsný.

Příběh byl zajímavý, ale ke konci mi to přišlo už krapet zdlouhavý.

Co se týče pikantních scén, tak si rozhodně nestěžuji. Příběh se mi tedy moc líbil a byla jsem opravdu spokojená.

mischa5364
13.07.2023 5 z 5

Je to čtivé, temné, hříšné, sexy a vtipné. Tak bych shrnula knihu Sparrow. Měla jsem ji přečtenou snad za jeden den a našla v ní vše počem moje dušička prahne.
Troy je prostě drsňák, který si nenechá nic libit a to jak se ho všichni bojí.
Sparrow je úžasná a nic mu nedá jen tak zadarmo. Líbí se mi jak se pomalu z hate/strachu stane láska. Určitě tu není takové to klišé, že když ji poprvé uvidí jeho/její kolena se podlomý.
Erotiky na mě akorát a o akci taky nebyla nouze. Byla to moje prvotina od autorky a rozhodně teď patří mezi moje BEST.

AliceTief
07.07.2023 4 z 5

No musím přiznat, že jsem od autorky čekala trošku něco jiného. Né že bych byla zklamaná, autorka píše čtivě, ale čekala jsem víc

Andrejka91
05.07.2023 5 z 5

Tato kniha mi připomněla jak tuhle autorku a její tvorbu miluju.
Byla to pecka, naprosto sem hltala každou stránku. Mafiánské prostředí, zápletky a děj tak nabušený akcí, že na ten příběh nemůžete přestat myslet a musíte číst dál a až dočtete poslední stránku, strašně vás mrzí, že je konec. To se mi často nestává a svědčí to o tom, že ta kniha nemá chybu a musíte si ji přečíst všichni.

tereza9371
05.07.2023 5 z 5

Další skvělá kniha z pera L. J. Shen. Od první stránky mě k sobě připoutala a nutila mě číst dál a dál až byl najednou konec. A že to bylo čtení!

Sparrow se snažila létat i se zastřiženými křídly. Záměrně i nevědomky posouvala hranice zlaté klece, do které se dostala vynuceným manželstvím. Nezalekla se ani Troye. Odporovala mu, vytáčela ho a zkoušela, kam až může zajít.
Troy záměrně ohýbal, ale nikdy ne tak, aby zlomil. Byl až nesnesitelně sebejistý, ale i tolerantní a nebyly mu cizí ani ústupky nebo vstřícná gesta (samozřejmě jen co se týče Sparrow).
Jiskření mezi nimi bylo úžasný a to i před tím, než se spolu vyspali. A že jim to trvalo!

Příběh mě zahřál i zabolel u srdce. No a to drama u konce... Zdánlivě hodný chlap někdy není ta lepší volba.

Jestli autorčiny knihy znáte, určitě si přijdete na své a nebudete zklamání. A jestli ne, tak je Sparrow skvělá možnost, jak se s touto autorkou temných romancí seznámit.

IG: vesnicka_knihomolka

Janulkaxxx
01.07.2023 5 z 5

Jako vzdy od Shen, skvela kniha ktera se dobre cte. Nechybi zly hoch a zapletka. Mafianske prostredi je prijemny bonus.

Radka1727
25.06.2023 5 z 5

Autorka opět nezklamala, bylo tam všechno co v jejích knihách milujeme - emoce, vášeň, napětí, strach, potlačované city, tajemství, minulost, sexy zmetek, lehce okrajově mafie a gangy, nevinná odvážná drzá holka, kterou zmetek přitahuje od prvního setkání ......

JaAnička
25.06.2023 4 z 5

Milovníci mafianských/gangsterských knih neočekávejte cokoli inovativního. Je to v konečném důsledku pěkná erotikou (škoda) nepřeplněná slaďarna s dobrým dějem, kvalitními a ne 100% prohlédnutelnými zvraty, které potěší, ale i tak trochu zabolí. Jenom ten konec je klasicky trochu zrychlený.

Ale abych řekla pravdu, pořád je to jedna z nejlepších mafianských a dobře propracovaných knih. (Ano, je to plné klišé, smiřte se s tím, že to do takového žánru prostě patří) Hlavní postavy jsou relativně dobré a příjemné v tom smyslu, že jsou uvnitř úplně stejné (tvrdohlavé a "samonasírací") a není to všechno jenom o tom, že protiklady se přitahují.

keiko33
23.06.2023 5 z 5

Troy a Sparrow boli ako dvaja tvrdohlaví pubertiaci. Ani jeden nechcel ustúpiť, každý mal svoju pravdu. Dali sa dokopy vďaka svojim rodičom, no postupne si k sebe našli cestu, ktorá bola plná bolesti a zvrátenosti. Nieje to síce najlepší príbeh od autorky, no drží laťku stále vysoko. Má svoj štýl a ja ho proste mám rada