Sparrow

Sparrow https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506783/bmid_sparrow-56R-506783.jpg 4 473 74

Boston Belles série

Troy Brennan Každý Ir v Bostonu to jméno zná. Syn mrtvého gangstera. Lamač srdcí s ocelově modrýma očima. „Uklízeč“, co vám může pomoct nebo vás v tomhle městě úplně zničí. Jo a taky můj nový manžel. Sparrow Raynesová To jsem já. Moje jméno si nikdo nepamatoval, dokud do mého života nevtrhl Troy. Jenže potom mě uvěznil. Unesl. A zničil všechny šance, co jsem měla na to, abych utekla z místa, kde jsem vyrostla. Krátce řečeno, Troy Brennan mi přistřihl křídla. Mám sny, a veliké, ale pochybuju, že mi někdy dovolí je následovat. Nemám tušení, proč se rozhodl vzít si mě za ženu. Jedno ale vím: vytáčet tohohle chlapa mi nic dobrého nepřinese. Vůbec nic dobrého.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Sparrow , 2016

bosorka382
22.06.2023 4 z 5

4* dávam len preto, že som ju precitala na jeden šup, bolo so zvedavá o čo tam cely čas ide, ale co sa týka hrdinov, neboli mi sympaticky ani jeden.
Darkromance nie je moja šálka...

B.Garden
19.06.2023 4 z 5

Napínavá kniha, která se krásně čte a nemůžete s čtením přestat. Troy byl mafian, kterého se každý bál a měl k němu respekt, až na jeho ženu Sparrow ta byla nevinna a ničeho se nebála. To se mi na ni líbilo, nebyla to žádná chudinka. Po dlouhé době krásná a napínavá knížka od autorky.

KajinaH722
17.06.2023 5 z 5

Kniha mě pohltila. Mám ráda, kde je nenávist a potom je z toho láska. Vše tam bylo,co kniha obsahuje ,touha,vášeň, erotika, nenávist, nebezpečí, minulost. Něco jako darkromance a to já ráda. Knihu doporučuji ,ráda si přečtu i jiné knížky od autorky.

petraLI
17.06.2023 5 z 5

Myslím, že Troy je tak trochu snem každé ženy. Tajemný, vášnivý, drsný. Co chce... to si vezme. Hašteření mezi Troyem a Sparrow bylo skvělé. Ta chemie byla úžasná, takže Shen opět nezklamala. Kniha se mi moc líbila.

MAU256
13.06.2023 5 z 5

Zase další syrové, drsné, krásně čtivé dílo této autorky, které není pro každého. Od knížky se nedalo odtrhnout. Je v ní vše - krutost, hrdost, nenávist, bezmoc, láska. Sparrow - Ptáčátko - byla neskutečná, nezlomná a přesto ji dokázal zlomit ON, protože se do něj zamilovala. Troy - Uklízeč - dostál svému slovu, které dal otci, vzal si ji. Mělo to být jen nahrané, jenže ona se mu dostala pod kůži. Měl však tajemství, a to zničilo vše, co mezi nimi začínalo být. Dostanou druhou šanci? Určitě doporučuji přečtení.

"Když zvážím všechny okolnosti," řekl jsem a neotočil se, protože jsem věděl, že bych to nevydržel a udělal bych to co vždycky - nutil ji a vyhrožoval, aby zůstala, i když jsem věděl, že by neměla, "kdybych to věděl, nečekal bych doteď nebo až budou naši rodiče po smrti. Požádal bych tě o ruku, když ti bylo devět na tom tanečním parketu na Paddyho svatbě, když jsi se mnou tančila první ploužák, a nezajímaly by mě následky. " Rozesmála se. Myslela si, že je to vtip. Nebyl.

"Nikdy jsi nebyla noční můra. Nejdřív jsi byla obchod ..." Ušklíbnu se a roztáhnu jí prsty po břiše. "A pak ses stala mojí radostí." "A co jsem teď?" Přikryje mi ruku a stiskne ji. "Teď jsi, hrdličko, můj domov."

Damienronnie
09.06.2023 5 z 5

Opäť jedna výborná , tato autorka nikdy nesklame :)

evonra
08.06.2023 5 z 5

Hubatá Sparrow a drsoň Troy :-)
V knížkách tohle funguje, takže vtipná a příjemná oddechovka je na světě, já jsem spokojená.

terikus
08.06.2023 5 z 5

Dobrý čtení, Troy byl pěknej hajzl, takový v knížkách miluju! Samozřejmě, jak už to bývá, vyměkl. Zrzka mě moc bavila! L.J.Shen prostě umí a nezklame.

Marry001
08.06.2023 5 z 5

Na tuhle knihu jsem náhodou narazila v plánu vydání. A po přečtení anotace jsem věděla, že ji chci! Čekání se vyplatilo.

Podsvětí, vraždy, zbraně, dohodnutý manželství, hate to love, s*x...tak pojď za mnou!

Byla to jízda, vlastně už od začátku jsem byla vztažená do knihy a měla nutkání ji číst a číst. Skvělý, že je psáno z pohledu obou hrdinů.
Kdo zná knihy od Shen, tak ví, že píše velmi poutavě. No trapas, toto je moje první kniha od autorky (mám pro to vysvětlení!)

Zápletka a zvrat v knize mi vykouzlili až husí kůži. Neznámého ze seznamu, jsem sice tušila od poloviny knihy, ale co vše se skrývalo v minulosti jsem nečekala. A že tajemstvích bylo dost!

Záporák a Ptačátko. Bad boy a Zrzka. Chlad a hurikán, tak takhle na mě postavy dlouuho působili. Chemie byla mezi oběma hrdiny cítit už dlouho. Ale úplně chápu, proč se tomu ani jeden nechtěl oddat. Líbilo se mi, jak to bylo vše krásně přirozené, žádný uspěchaný pasáže.

Sparrow a její hlášky! To jsem se opravdu smála! Holka z chudé čtvrti a i když se provdá za boháče, sama chce dřít a jít si za tím po čem touží.V tomhle si byli tak podobní, oba si šli za svým cílem.
Troy k němu nemám ani co dodat. Za sebou má temnou minulost, nahání všem strach a i tak, by jste k němu přilétly. Že ty ženský na takový chlapy letí.
A bez pořádný potvory, by to nemělo ty správné grády.
A ta obálka?! Ta už tu jedničku jen podtrhuje!
Už teď vím, že jsem ji nečetl a naposledy!

Jita160
08.06.2023 5 z 5

Žhavé, hříšné, syrové, nezkrotné ...prostě BOŽÍ!!!
Troy a Sparrow víc odlišní už být nemůžou.
Troy je ďábel, temný, chladný ,nemorální ,nebezpečný monstrum.
Sparrow milá oddaná ,nevinná ,zlomená, nejistá ,vyděšená ,zuřivá a drsná.
Jejich předem domluvené manželství je válka a boj o přežití. Jenže i hodné holky touží v životě po zdravé dávce hříšnosti a i na zloduchy čeká čas od času dobrý konec.
Láska ,která u nich propukne je chtivá a násilná, protože skutečná láska nezmizí může se změnit v nenávist a nenávist v lásku.
Typ těchhle příběhů já prostě žeru čím větší ZMETEK tím pro mě líp, protože v každém je i něco krásného co nás nutí je milovat.
Za mě rozhodně jedna z nejlepších knih od této skvělé spisovatelky .
Doporučuji!!!!

petusska01
07.06.2023 5 z 5

Táto autorka je v mojej topke! Niektoré jej diela sú slabšie, niektoré úžasné a táto je skôr v tej druhej skupine. Zhltla som to ozaj rýchlo, stále som čakala, že už to príde už to príde, už sa to tam zomelie a poserie. Áááá už to bolo, hop šup a koniec. Ozaj mi to veľmi rýchlo ušlo. Asi preto, že Sparrow som si dosť obľúbila. Vždy vravím, dajte mi samostatnú, vtipnú sarkastickú šikovnú ženu a už dám 3 hviezdy minimálne ;). Troy mi tu prišiel taký nijak neodlišujúci sa od ostatných Business mužov, mafiánov a podobne, ale aj tak mi sedel, pekne ladil so Sparrow a nakoniec teda bol riadne pod papučou tuším :) je to milý jednoduchý príbeh, s dobrou zápletkou aj zloduchom, nakoniec aj s relatívne psychologickým uzavretím násilníckej kapitoly. Okej, môže byť!! Inak!! Nejak tam bolo málo sexuálnych scén či? A vôbec mi to nechýbalo popravde, dej sa ozaj vyvíjal veľmi dobre aj bez týchto niekedy nasilu písaných scén.

0197
07.06.2023 5 z 5

Miluju tvorbu této autorky. Sice některé knihy od ní zatím číst neplánuji, ale překladu této konkrétní jsem se nemohla dočkat.

Ocitáme se rovnou na svatbě. Prožíváme tu nevědomost společně se Sparrow. Prostředí ve kterém vyrůstala ji zocelilo. Měla prořízlou pusu, ráda vařila a Troyovi peníze ji vůbec nezajímali. Na svůj mladý věk obdivuhodně silná.

Troyovo "zaměstnání" bylo zajímavé. Žádné sezení v kanclu pod zářivkama, jak na konci zmínil :-). Shen ty bad boye umí. O tom žádná. Hnal se za pomstou. Nebyl to žádný svatoušek. Naopak dost majetnický mizera.

Snažila jsem se některé věci odhalit, ale bylo to tak čtivé a na konci napínavé, že jsem si to nestihla ani promyslet. Vyhledávám v knihách mafii. Tady to nebyla vyloženě mafie, spíš gangsteři. I tak ale není nouze o drsné scény.

Jejich sbližování v jednu chvíli nabralo rychlejší spád, ale pak se to zase vrátilo k pomalejšímu oťukávání. Jedině dobře. Měli mezi sebou desetiletý věkový rozdíl a jejich vytáčení a provokování tomu dávalo grády. I když mohli mít mezi sebou více interakcí. Dojem mám ale z celého příběhu parádní. Epilogu nemůžu nic vytknout, překvapivě mi nepřišel extra přeslazený.

happy19
07.06.2023 5 z 5

Uklízeč a vrabčák...to by byl název knihy.;-D
Samozřejmě dávám plný počet!
Protože opět kontroverzní téma od p.Shen.
Autorka není pro každého,to je snad už známá věc.;-)
A těm ostatním vzkazuji,čtěte radši harlequinky.;-)

,,Můj jazyk řekne hněv mého srdce, jinak mi srdce skryje, že se zlomí."

V.Marie

Kniha se četla dobře, rychle to odsýpalo a děj měl hlavu a patu. 5/5

JanickaP
06.06.2023 5 z 5

Zacatek mi trochu nesedl,ale pak se mi to zacalo libit...je pravda,ze tam mohlo byt vice chemie mezi hrdiny, ale Troy se mi zamlouval :)

LenkaNovotna32
05.06.2023 3 z 5

Je dobre ze spisovatelka ma nadhľad. Pribeh bol dost zaujímavý. Mam rada ked to ma spravny šmrnc a spad. Hlavna hrdinka je uzasna, správne drza a dost sarkasticka nato aby si ju clovek oblubil,ziadna nabuchana krásavica ale obyc. dievca. Zato nas hlavny hrdina bol neslany ne mastny. Ked uz mafian tak poriadny. Troy bol na moj vkus malo rozvynuta postava.

Dellphi
04.06.2023 4 z 5

Kniha mě bavila a četla se velmi dobře. Jenom se přiznám, že mi příběh nepřišel až tak zajímavý jako obvykle u této autorky. Mafiánské prostředí mám ráda, ale tady to vlastně bylo jen tak okrajově. Taky mám raději příběhy, kde je většina postav spíše pozitivních a pak jsou tam osoby, které jsou vyloženě negativní. Ale tady to bylo přesně naopak, za opravdu pozitivní postavu lze vlastně považovat jen Sparrow, ostatní byli no. Co říct, přečtěte si to sami. Rozhodně vás to bude bavit, o tom nepochybuju

Čtenářka368
04.06.2023 4 z 5

L.J. Shen se tentokrát vrátila do své královské disciplíny, bad guys, mafiánského prostředí a hate - love romantiky. Kdyby knihu napsal někdo jiný, označím jí jako skvělou. Nicméně L.J.Shen umí psát ještě o chloupek lépe. Knihu jsem si užila a strašne osvěžující byla hlavně postava Sparrow. Líbí se mi, kdyz hrdinky nejsou úplně typické krásky. A taky když jsou vtipné. A Sparrow byla. Na druhou stranu Troy mě zas tolik neuchvátil. Chemie ale fungovala na jedničku a scény byly tak akorát peprné.

Zomy
04.06.2023 4 z 5

Super svižné čtení jako vždy a Sparrow měla tu pravou jiskru, aby byla sympatická a uvěřitelná. Její vztah s Troyem mě ale tentokrát nevystřelil z ponožek tak, jak to obvykle u knížek L.J.Shen mívám ... Ani nevím proč, nějak mi unikla ta chvíle, kdy se z toho opravdu stala láska...
Přesto jsem si knížku užila a přečetla ji během noci.

katasokolov
01.06.2023 4 z 5

4/5*

Opět moc krásný a emočně nabitý příběh.

Shen je v rámci žánru sázka na jistotu, u níž naleznete zajímavé snadno oblíbitelné postavy (přestože mužské protějšky jsou vesměs arogantní nabobové - ale kdo by je nemiloval ).

Jedná se o velmi dobrý odpočinkový román, který slupnete jako malinu, a přesto nezapadne mezi ty tisíce jiných.

Zakončení příběhu působí nadějeplně snažíc se uzavřít nekonečný kruh pomsty a nenávisti. Což je v tomto vypjatém a našponovaném světě rozhodně bonusovým faktorem.