Bohyně v domácnosti

Samanta je šikovná londýnská právnička. Pracuje od rána do večera, nemá žádný soukromý život a zajímá se pouze o to, jak se stát ve své firmě společníkem. Baví ji práce pod tlakem a napětí. Dokud jednoho dne neudělá chybu. Tak velkou, že ji stojí kariéru. Najednou se jí zhroutí svět. Samanta uteče z kanceláře, nastoupí do prvního vlaku, na nějž narazí, a najednou se ocitne na naprosto neznámém místě. Zazvoní u velkého a krásného domu, aby si vyprosila prášek na bolení hlavy, ale tam si ji spletou s hospodyní, která má u nich nastoupit. Vůbec netuší, že zaměstnali právničku s IQ 158 a s diplomem s Cambridge a Samanta nemá zase ani zdání, jak se peče v troubě. Dochází k řetězci katastrof. Samanta bojuje s pračkou, s žehlicím prknem i s vařením. Ale třeba není tak nešikovná, jak se původně domnívala. Nezvládne to nakonec s něčí pomocí? A nepřijdou její zaměstnavatelé na to, koho u sebe mají? Dostihne tu Samantu její předchozí život? A pokud ano, bude se chtít k němu vrátit? A co, milé dámy, láska?

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/9528/bohyne-v-domacnosti-t97-9528.jpg 4.1369
Vydáno:, BB art

The Undomestic Goddess (2005)

Počet stran:343
Jazyk vydání:český
Překlad:Daria Dvořáková
Autor obálky:Tomáš Vorasický
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7381-110-5

Kniha Bohyně v domácnosti

jana79

Opet velmi zabavna knizka. Pekne se cte,usmevna a nenáročná. Idealni na dovcu

lenka5660

Na tuto knížku jsem se moc těšila. A opět to bylo krásné čtení. Doporučuji, rozhodně bude patřit tato knížka mezi mé oblíbené.

Iva B.
24.11.2018

Výborné, Sophie opět nezklamala! Vtipné, čtivé, romantika... Ráda ty vraždy, co nejčastěji čtu, proložím něčím takovým! Doporučuju!!!

alekis
01.11.2018

Název této knížky Bohyně v domácnosti mě vždycky mírně řečeno odpuzoval, odrazoval mě od prozkoumání, co se za ním skrývá. Až po přečtení roztomilé Lásky na zavolanou jsem se rozhodla, že to s ní zkusím. A chyba to každopádně nebyla. Přečteno za jeden den, prostě se nešlo odtrhnout :-). Opět skvělá zábavička, opět pravá romance a stejně jako v Lásce, i zde je menší - snad by se dalo říct kriminální - zápletka. Takže, mohu jenom doporučit, pokud v tom člověk nehledá nic víc než příjemný, možná trochu moc ideální příběh. P. S.: sex v romancích je popisován různě. Někdy dost puritánsky. Kdo dostal jednou do ruky prvorepublikovou červenou knihovnu, ví, že... a již nevěděla o ničem.. (!). Současné autorky tomu často dávají hodně stran a hodně barvitých popisů, vášeň z řádků tryská. Málokterá se erotické vsuvce vyhne :-). V této romanci sexu moc není, ale myslím, že jsem ještě nečetla tak hezky popsané milování na zahradě v maliní, i když tuším, že ve skutečnosti by to mohlo být docela náročné... Hlína, kamínky, hmyz, trny... V mužné náruči úžasného hrdiny Nathaniela by to však žádné z nás žen - romantiček - nakonec až tolik nemuselo vadit... :-).

parley3
19.09.2018

Je to oddychový příběh. Vtipné scény z kuchyně. Jen konec byl na mě až moc podle hollywoodského scénáře.

Janina70
07.07.2018

Skvělé čtení na dovolenou.

pip11
27.06.2018

Příjemná, zábavná a pohodová oddechovka.

gabriella94
08.03.2018

U téhle knihy jsem se vážně dobře bavila. Samantiny pokusy o úklid a vaření mě vážně rozesmály. Ještě že měla kreditní kartu :D díky které mohla objednat jídlo, nechat si vyžehlit věci a nakoupit nové oblečení. No postě ideální hospodyně.
Nechápu jak některá žena nemůže umět tak základní věci.