Staň se soukromým detektivem - najdi ukradený bludný kámen

V této nádherně ilustrované knize najdete 15 velkých dvoustránkových obrazů složitých a kouzelných bludišť. Vydejte se na cestu tímto fantastickým světem podzemních měst, horkovzdušných balónů, vesnic postavených na stromech a strašidelných domů. Každým z bludišť postupuj opatrně, drž se stop a zkus vyřešit všechny záhady, které tě cestou potkají. Na konci knihy najdeš řešení cest skrz každé bludiště a vysvětlení dalších tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313681/bludiste-stan-se-soukromym-detektiv-uAq-313681.jpg 4.77

Bludiště 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno, Bambook

The Search for the Stolen Maze Stone

Kniha Staň se soukromým detektivem - najdi ukradený bludný kámen

Zuzvil
28.02.2020

Náhodně objevená super hledací a docela náročná knížka velkého formátu, spíše pro starší děti (za nás 6+), ale s menší úpravou pravidel klidně i menší děti. Zabavíme se u ní všichni, od nás jedno velké doporučení.

Greena
25.06.2019

Tato kniha je nahuštěně ilustrovaná, a právě to je podstatné. Budete v ní hledat! V zadání si přečtete co. Je to kniha detektivní, hravá. Každého, komu jsem ji ukázala, strhla a pustil se do hledání zadání. Je to taková ta kniha, kterou jste jistě měli rádi jako úplně maličtí, když vám maminka řekla, najdi v knize třeba kočičku a vy jste ji hledali, a byli jste nadšení, když se vám to podařilo. Toto je kniha, která vás zaujme úplně stejně a už vám může být klidně deset nebo čtyřicet let.
V knize najdete patnáct dvoustran. Příběh začíná v Pierrově garáži, pokračuje do muzea, veselého města, do venkovní kavárny, do centra města, na festival horkovzdušných balónů, do Jižního hradu, do stromové vesnice, do strašidelného hradu, zapomenutého města, na moře, do rušného přístavu, na projížďku důlním vozíkem, do podzemního tržiště a do posledního velkého bludiště…

flanky
31.01.2019

Neuvěřitelná kniha, kéž by bylo více takových. A když to navíc kreslí Japonec, prostě do detailu vytvořené umělecké dílo.

Koka
03.01.2019

Skvělá, úžasná knížka! Až na to, že několik členů rodiny se tísní nad dvojstránkou a předhánějí se, kdo čeho více objeví, a na obdarované dítě se někdy ani nedostane! Vyjdou nějaké další podobné poutače, které dovedou na dlouhé hodiny upoutat na židli i neposedy?

JanaDor
09.12.2017

Kniha se mi moc líbí, i mému synovi. Ale je hodně specifická, takže ne každého bude bavit. Musíte znát svoje děti a vědět, co je zajímá. Pro malé hledače ji vřele doporučuji.

Nannie
06.08.2017

Úžasná kniha. Narazili jsme na ni náhodou v knihovně a od té chvíle se od ní nemohou děti odtrhnout. I když už vyřešily všechna bludiště, procházejí se po stovkách cestiček stále znovu, zkoumají tisíce situací a postaviček a objevují stále nové detaily. Knihovna uvádí pro čtenáře kolem 10 let. Ale jak vidno, hltají to i děti ani ne pětileté a sedmitileté. Vřele doporučuji všem rodičům pro děti i pro sebe :-).