Blbá sázka o fajn kluka

Avery šetří každou korunku, aby si splnila sen a mohla studovat medicínu. Proto souhlasí s podivnou sázkou – má své kamarádce přebrat kluka jménem Zac. Pokud se jí to podaří, dostane od ní šek na pět set dolarů. Zac je ovšem úplně jiný, než Avery čekala: až příliš bezprostřední, nadto takový zmatkař, že vnese Avery do života nejen chaos, ale i něco víc…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126439/blba-sazka-o-fajn-kluka-126439.jpg 3.6156

Vydáno: , Alpress

The Boyfriend thief, 2011

Kniha Blbá sázka o fajn kluka

Liduka
20.08.2020

Kniha mě trochu zklamala. SPOILER: Hlavní postavy mi moc nesedly. Zac byl na mě až dost ujetý a vadilo mi jak Avery kritizoval za to jaká je. Na Avery mi zase vadilo, že se neustále litovala a měla matku, která je opustila, za modlu. Celkově i ta romantická linka byla skoro o ničem.

knih0molka
11.04.2020

Fajn knížka, dobře napsaná, s originálním dějem. Ale hlavní postava - Avery, mi byla už od začátku nesympatická, i přesto, že se na konci změnila k lepšímu.

ZNellyZ
12.10.2019

Kniha se mi líbila a ačkoliv se dalo předpokládat, jak to skončí, bylo to příjemné, odpočinkové čtení. Plný počet nedávám z důvodu, že to nebyla kniha, která by mě více emočně zasáhla.

malazluta
18.06.2019

Pohodová romantická kniha spíše pro náctileté.

martina5069
12.06.2019

Pokud chcete knihu u které vypnete mozek, tak vřele doporučuji, pokud hledáte knihu u které čekáte hlubokou myšlenku, tak vás zklamu ale radši ji odložte. Tahle kniha je taková jednohubka k vodě ve které se vlastně nic moc neděje ale určitou hloubku to má. Kdyby mi bylo zase 15 tak tuhle knihu určitě miluju.

Haňulilinka
01.03.2019

Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Evitsa
05.12.2018

Tak tato kniha byla opravdu taková oddychovka.Žádné velké drama,žádný srdcervoucí trhák.
Sem tam se občas i člověk zasměje ...
Co mě pobavilo, když bratr Ian říkal tátovi,že ho neviděl v živitě běhat natož ani rychle chodit,snad jen ,když v obchoďáku oznámili,že je v mastně ochutnávka grilovaných křidýlek...:-)

Evka3814
01.11.2018

Takový průměr,neurazí ani nenadchne. Avery mě chvilkama štvala,ale jinak je to lehké holčičí čtení