Skleněné děti

Skleněné děti https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237355/bmid_sklenene-deti-RGw-237355.jpg 4 132 34

Billie a Aladin série

Billie má velký problém. Maminka se rozhodla, že se spolu odstěhují do domku v jejím rodném městečku u moře, a nedá si to vymluvit. Billie se ale tenhle nápad vůbec nelíbí, přestože dům je krásný. V novém obydlí se totiž pořád dějí tajuplné, strašidelné věci. Jako by si někdo nepřál, aby se do domu nastěhovaly, a dělal všechno pro to, aby z něho Billie s maminkou vyhnal. Proč by jí jinak kdosi shazoval knihy z poličky? A proč se lustr v přízemí čas od času bezdůvodně rozhoupe? Billie se ale jen tak nedá a spolu s kamarádem Aladinem začne zkoumat temnou minulost domu. A čím víc se toho dozvídá, tím jasnější jí je, že musí s maminkou pryč. A hned! Než bude pozdě...... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Glasbarnen , 2013

kaja_scw
10.03.2018 5 z 5

Kniha přečtená za jedno sobotní odpoledne napínavá,celkem strašidelná.

Lily-fairy
03.12.2017 2 z 5

Kamarádka mi ji doporučila jako horor, ale spíše detektivka vhodná jen pro děti mladší deseti let

Sandra238
24.07.2017

Pokud tuto knihu čtou děti mladší osmi let, doporučuji ji číst odpoledne ne večer nebo v noci. Má to dooooost strašidelnou atmosféru. Knihu jsem četla v 10 letech, je super :3

Dája12
30.06.2017 5 z 5

knížku jsem přečetla za jeden den.Užila jsem si jí ale mrzí mě že skončila!!!

oli.rock
01.05.2017 5 z 5

Už se krapet nevejdu do oddělení pro děti a mládež, ale i tak jsem si knihu užila... občas je to potřeba si pročistit literární vzduch :) a i na mě to bylo dooost napínavé a dobrodružné :)

AničkaM.
06.04.2017

Super knížka...

ladyfromskye
01.04.2017 5 z 5

Perfektní dětská knížka. Co se týče současné produkce dětské literatury, jsou Skleněné děti tím nejlepším, co knižní trh nabízí. Navíc doporučit ji lze nejen malým čtenářům, ale i těm velkým - věřte mi, že i oni se budou klepat strachy... Další díl, Stříbrný chlapec, si už hledá cestu do mojí knihovny.

PeM
13.10.2016 5 z 5

Není mi sice ...náct, ale.....tak toto bylo moc dobré., určitě doporučuju.

KaktusÁja
04.07.2016 5 z 5

Sice je to pro mladší čtenáře, ale knížku si určitě oblíbí i starší. i když mi není 10 běhal mráz po zádech a to hlavně u konce. Možná by knížka mohla být delší protože druhý den jsem si říkala sakra proč jsem nečetla pomaleji, ale ráda se k ní stále vracím :).

Mikisan
26.04.2016 4 z 5

Hezký strašidelný příběh na jeden večer, který se bude zejména líbit těm mladším knihomolským nebojsům.

DK197
22.01.2016 5 z 5

Ten, kdo se chce naučit číst, nejdřív sáhne po slabikáři.
Budoucí vyznavačky Steelové budou v mladším věku nejspíš ujíždět na Stínilovi a Lanczové...
A co budoucí fanoušci Kinga a jemu podobných? Takovým dětem bych dala přečíst úžasný duchařský příběh Skleněné děti. :-)
Klobouk dolů!

Mončičák1234
22.08.2015

Tahle knížka se mi moc líbila a někdy jsem se taky trochu bála. Podle mě má autorka velmi čtivý způsob psaní, takže jsem se nikdy nenudila :)). Doporučuji.

lulais
01.08.2015 5 z 5

Tato knížka mě bavila . Někdy jsem se bála :) .

MartinaF
27.04.2015 4 z 5

Duchařina pro děti? Ano, je to tak. Krátký příběh, který se dětem bude líbit. Nechybí v něm napětí, strach. velké pátrání a kamarádství. Čtení jsem si užívala a věřím, že kdyby mi bylo deset let, budu se zaručeně bát.