Biggles brání poušť

Biggles brání poušť

Do žhnoucího písku africké pouště se přesouvá Bigglesova letka s posláním zničit německou leteckou jednotku, která ohrožuje britské letouny. Příběh se odehrává za 2. světové války.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28679/biggles-brani-poust-28679.jpg 414

Biggles (26.)

Biggles Sweeps the Desert (1942)

Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Toužimský a Moravec

Sandik
17.10.2017

Autorova schopnost zpracovat podobná témata vždycky alespoň trochu jinak a nově než minule je v podstatě neuvěřitelná. Samozřejmě se občas nevyhne opakování týchž postupů nebo recyklování týchž nápadů. I v knize "Biggles brání poušť" se lze s obojím setkat ale obojí se zde odehrává v míře více než přijatelné... Celkový dojem: 70%

JAnD
19.05.2017

Člověk by řekl, že už musí mít naši hrdinové s pouští nějakou tu zkušenost. Ale přesto se chvílemi chovají, jako by zde byli poprvé. Příběh jako obvykle plný zvratů a čte se jedním dechem.

Nerolinka
12.03.2015

Další úžasná Bigglesovka plná letadel a písku, který se vám dostane až pod košili. Budete tajit dech při představě toho horkého slunce a neochvějných letců, kteří si to nebojí rozdat z po zuby ozbrojeným nepřítelem. Rozhodně doporučuji. :D