Běž a nepřestávej! Evangelium pohybu

Kniha významného českého ultramaratonce a zakladatele běžecké školy je určena nejen běžcům, ale i lidem, co chtějí s běháním začít a přejít na zdravý životní styl. Vysvětlí vám, proč je pohyb důležitý, jak se správně rozcvičit, jak se vhodně obléct či jak si sestavit jídelníček. Následuje i praktická nabídka doprovodných pohybových aktivit, vždy s obrazovými ukázkami a přesným návodem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373699/bez-a-neprestavej-evangelium-pohybu-Ct6-373699.jpg 3.510
Sport, Zdraví
Vydáno, Esence

Kniha Běž a nepřestávej! Evangelium pohybu

SilvieSisinka

Člověk byl zrozen k pohybu. Nikoli k pohybu vzad,ale k pohybu vpřed. Měli bychom to brát vážně, protože v přírodě i v životě přežívá jenom ten, kdo se hýbe a jde stále dopředu. Pro mě osobně je sport a hlavně běh relax. Prospívá zdraví.

Pan_Skala
09.03.2019

Je to spíše taková dobrá motivační kniha plná různých myšlenek. Je celkem vhodná pro začínající běžce jako jsem já takže ty plány na konci se celkem hodí. Ve výsledku ji ale s radostí doporučím jako příjemné čtení.

papaja
16.11.2018

Miloš Škorpil je pro mě velmi inspirativní osoba, určitě to není kniha, do které se začtete a přečtete jedním dechem. Kniha obsahuje spoustu velkých myšlenek, o kterých by jsme měli všichni přemýšlet. Se spoustou myšlenek se ztotožňuji, takže hodnotím velice kladně. Pokud chce někdo čtení zaměřené na styl běhu, tak doporučuji sáhnout po jiném titulu.

Sklenička
09.11.2018

Úryvky jsou bez ladu a skladu, mám to spíš jako lehké motivační čtení, když se mi nechce vyběhnout nebo když před spaním nechci číst něco delšího. Jsou lepší knihy o běhání.

petrucha86
21.08.2018

Nic úplně nového jsem se nedozvěděla, ale je to takové lehce čitelné motivační čtení. Doporučuji pro ty, co se k běhu ne a ne dokopat.

Jez a běhej
Jez a běhej