Běž a nepřestávej! Evangelium pohybu

od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha významného českého ultramaratonce a zakladatele běžecké školy je určena nejen běžcům, ale i lidem, co chtějí s běháním začít a přejít na zdravý životní styl. Vysvětlí vám, proč je pohyb důležitý, jak se správně rozcvičit, jak se vhodně obléct či jak si sestavit jídelníček. Následuje i praktická nabídka doprovodných pohybových aktivit, vždy s obrazovými ukázkami a přesným návodem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/373699/bez-a-neprestavej-evangelium-pohybu-Ct6-373699.jpg 3.45
Žánr:
Sport, Zdraví
Vydáno:, Esence
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
papaja
předevčírem

Miloš Škorpil je pro mě velmi inspirativní osoba, určitě to není kniha, do které se začtete a přečtete jedním dechem. Kniha obsahuje spoustu velkých myšlenek, o kterých by jsme měli všichni přemýšlet. Se spoustou myšlenek se ztotožňuji, takže hodnotím velice kladně. Pokud chce někdo čtení zaměřené na styl běhu, tak doporučuji sáhnout po jiném titulu.

Sklenička
09. listopadu

Úryvky jsou bez ladu a skladu, mám to spíš jako lehké motivační čtení, když se mi nechce vyběhnout nebo když před spaním nechci číst něco delšího. Jsou lepší knihy o běhání.

petrucha86
21. srpna

Nic úplně nového jsem se nedozvěděla, ale je to takové lehce čitelné motivační čtení. Doporučuji pro ty, co se k běhu ne a ne dokopat.