Přeju si... tebe!

Přeju si... tebe! https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437813/bmid_preju-si-tebe-KjV-437813.jpg 4 133 27

Bell Harbor série

< 2. díl

Plastické chirurgyni Evelyn Rhoadesové se nepodařilo utajit narozeniny. Je jí 35 a celé městečko Bell Harbor se domnívá, že nutně potřebuje manžela. A aby toho nebylo málo, má jít za družičku na svatbu svých rozvedených rodičů, kteří se po letech svárů opět dali dohromady. Na internetových stránkách pro nezadané toho pravého rozhodně nenajde. Mohl by jím být opilý výtržník Tyler Connelly, který se jí v den narozenin nabourá do života? Na to je podle Evelyn příliš mladý, nezodpovědný a neperspektivní… Přání ale nejsou nic jiného než nerealizované cíle. Evelyn si tedy musí ujasnit, co vlastně chce. Na internetu zatím narazila jen na nápadníky z druhé ruky, kteří jí štěstí opravdu nepřinesou. Láska se prostě nedá naplánovat jako operace.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Best Medicine , 2014

alzbeta4340
10.08.2020 4 z 5

Letní oddechovka. Úspěšná, ale dlouho singl žijící lékařka, se seznámí s o něco mladším velmi sexy záchranářem předstírajícím, že je zloděj vodního skútru. To je v kostce celý děj.
Konec byl useknutý a trochu odbytý, ale jinak jsem si dobře u čtení odpočinula.

pip11
09.07.2020 4 z 5

Další pěkný příběh ze srdcovek. Je to lehké čtení, milé, hezké a zábavné. Ideální příběh na léto a lenošení. 3,5-4*

Kudík
07.07.2020 4 z 5

(SPOILER) Jsem ráda, že se v tomto díle dozvíme osudy postav z "Něco jako láska". Dody měla málo prostoru, ale plně jej využila. Dostalo mě její podání sebekritiky na večírku. :)
Evelyn byla rozporuplná postava, ale s postupem děje se uvolnila a hlavně zdravě změnila svůj původní seznam. Velké plus dávám za Pancíře. No a Tyler..., sice se opakuji, ale věk je někdy jen číslo a někdy je ten rozdíl na místě. Doufám, že vyjde i 3. díl s nejstarším Connellym.

Zomy
20.06.2020 4 z 5

Mám takové knížky čím dál tím radši. Není tam ani moc děje, ani moc intrik, ani moc sexu. Je to takové pohlazení po dlouhém dní v realitě.

Evelyn je ambiciózní, úspěšná a vytvoří si seznam požadavků na ideálního manžela. Jeví se tak poměrně povrchně, až nesympaticky (ovšem přiznejme si, že takové požadavky bychom nejradši měly taky). Pak je tu její druhá část osobnosti - Evie - milá a milující (i pokud jde o naprosto neperspektivního Pancíře). Je taky odvážnější, veselejší a ochotná riskovat.

Taylor je opravdu v podstatě totální loser. Navíc je mladší než Evelyn, a to docela o dost. Ale svou vyspělost dokazuje úplně něčím jiným než věkem. Je zodpovědný, starostlivý, zábavný... A nedivím se, že dokázal přepsat všechny požadavky ze seznamu.

Evka3814
02.06.2020 3 z 5

Tento díl byl o fous lepší,přesto zůstávám u 3☆Nic překvapivého a opět lehce něco k zasmání. Jediné co mě vadilo že se tam neustále opakoval věk (sice chápu že to je to hlavní téma) ,každopádně to nebyl zas takový rozdíl aby dělala z komára velblouda,že:) Jinak oddychovka

Ivuska.09
23.05.2020 4 z 5

Já jsem si s touto knížkou zase spravila chuť. Minulá Srdcovka nebyla pro mě úplně tím pravým ořechovým, ale tato se mi zase líbila. Ano, děj lehce odhadnete. Ale i tak to byl milý a zamilovaný příběh, ke kterému se třeba jednou ráda vrátím.

ivousekk
20.05.2020 4 z 5

Bezva romantarna. Predvidatelna podle ocekavani, ale i tak mne bavila. Rozhodne jedna z tech lepsich Srdcovek.

pro ženy romantika

Tracy Brogan
americká, 1950
2018  73%Něco jako láska
2020  80%Přeju si... tebe!