Něco jako láska

Něco jako láska https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374304/bmid_neco-jako-laska-qU8-374304.jpg 4 198 57

Bell Harbor série

Sadie Turnerová dokáže uspořádat a zorganizovat téměř všechno – kromě vlastního života. Aby se zotavila z rozvodu a oddechla si od arogantního exmanžela, naplánuje si s dětmi dovolenou u příbuzných v domě u jezera. Těší se na lenošení bez mužů, ale její teta Dody má úplně jiné představy! Po pláži pravidelně běhá urostlý mladík a tetička si vezme do hlavy, že by se posmutnělá neteř měla trochu pobavit. Kdo by pohlednému Desmondovi odolal? Sadie se statečně brání, jenomže mladý lékař je nejen zdvořilý a milý, ale navíc si skvěle rozumí s oběma dětmi. Že by dokonalí princové přece jen existovali?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Crazy Little Thing , 2012

Kristy.Seb
21.03.2024 4 z 5

Člověk se nemůže prostě rozhodnout, že bude šťastný. Štěstí je pitomá náhoda. Štěstí na člověka buď sedne, nebo ne.

Když ti život nabídne pomeranč, dej životů trochu stavy.

Bát se něčeho předem není k ničemu dobré. Jen se zbytečně stresuješ.

Jakou vyšleš energii do vesmíru, taková se ti vrátí.

Pokud od lidí očekáváš jen to nejhorší, tak taky taky nejhorší dostaneš.

Život musíš přijmout takovej, jakej je. Má se prožít a užít. Můžeš dělat chyby, ale dělej je s chutí a uč se z nich. Ňáký liditi budou pořád kazit náladu.

Zse skvělý příběh a zase to bylo vtipný. Nenechte se zmást obálkou.

Kory98
12.09.2022 4 z 5

Ale jo, nakonec to vyšplhalo na čtyři hvězdičky, ale jenom díky nezapomenutelné tetičce Dody. Předčítala jsem mamince nahlas a její hlášky (tedy ty Dodiiny), vždycky vyvolaly výbuch smíchu.

Dámaskloboukem
09.07.2022 4 z 5

Další z edice Srdcovky aneb čtení pro dobrou náladu. Toto je první, co si přečtete, když knihu otevřete.
Musím bez výhrad souhlasit.
Titul krásně ladil k mému povalování se u moře.
Na druhou stranu je to táák nepravděpodobné, ze spíš uvěřím v Leprechauna na začátku duhy, než ze by cokoli z tohoto příběhu se mohlo reálně stát.
Autorka píše vtipným až lehce poťouchlým jazykem, takže jsem se při čtení pořad mírně usmívala.
I velké holky občas ocení nějakou tu prazdninovou pohádku.

MakiMel
09.03.2022 3 z 5

Rozhodně musím říct, že mě to bavilo, ale jestli čekáte nějakou nadstandardní zápletku nebo jiný než typický děj, tak tady ho nehledejte. Je to opravdu jen pohodová a celkem vtipná červená knihovna. U mě účel splnila, odpočinula jsem si u ní, ale víc nic.

LenaWirus
05.11.2021 odpad!

Omlouvám se, ale toto je opravdu brak.

Tereyciiik
01.10.2021 4 z 5

Kniha se mi celkem libila. Pobavila a neurazila. Posledních 100 stran jsem musela už dočíst na jeden zátah.
Dost mi ale vadilo, jak mluvila teticka. Místy to byl fakt děs a vtipné to nebylo, alespoň ne pro mě. Jinak konec pěkný, vtipný a předvídatelný, jako u každé romantické knížky.

AndreaP.
07.09.2021 3 z 5

Ze začátku jsem měla problém se začíst, přesněji čte se lehce, je to psáno příjemným srozumitelným jazykem, ale na mě to bylo tak nějak moc "ááách óch", rozčilovalo mě to, je to asi cíleno spíše na čtenářky "náctileté" a ne téměř "sátileté". Ale chuť knihu odložit jsem v rámci toho, že knihám se má dát šance, dočetla a nakonec se mi i celkem líbila. Taková průměrná oddechovka na léto. Nenadchne, ale ani neurazí.

Luciska13
27.08.2021 4 z 5

Taková ta plážová oddechovka. Pokud chcete na chvíli vypnout, nad ničím nepřemýšlet, smát se cizím trapasům a užívat si léta, je tato kniha to pravé pro vás.

dom.ini
02.07.2021 3 z 5

Takové typické průměrné letní čtení pro ženy, co neurazí, ale ani nenadchne. Hlavní hrdinka Sadie mě chvílemi docela rozčilovala, ale líbilo se mi letní přímořské prostředí a dýchla na mě lehce prázdninová atmosféra. Knížka se četla dobře, odpočinula jsem si u ní, takže přečtení nelituju.

Medvědářka
15.06.2021 5 z 5

Před lety začala vycházet u Motto nakladatelství jejich řada Srdcovky, kdy jí odstartovala kniha Něco jako láska.
Já se k téhle řadě dostala až letos a první kniha byla fajn.
Bavila mě od začátku a vůbec nevadilo, že děj bude předvídatelný jako když v noci svítí hvězdy.
Neočekávala jsem žádná velká dramata, ale pohodové čtení se vším všudy a to jsem i dostala.
Bývalý manžel hlavní hrdinky mi až silně připomínal svým chováním člověka, kterého sama znám a byl mi odporný. Sama hlavní hrdinka pak byla občas na přes držku, ale nakonec jsem jí to odpustila pro její smysl pro humor a rodinu, která se kolem ní motala.

LenSiri84
14.04.2021 5 z 5

Po dlhšej dobe konečne kniha pri ktorej som sa zasmiala a aj si oddýchla. Je to kniha ako stvorená na to, keď človek potrebuje vypnúť a trochu sa zasmiať pri romantickej knižke. :)

VeruMalfoy
06.01.2021 3 z 5

Hlavní postava mi dost lezla krkem. Děj byl hodně předvídatelný a takový laciný. Celkově však šlo i tak o milou oddechovku.

Lofda
16.11.2020 4 z 5

Přiznám se, že na začátku jsem si nebyla úplně jistá, jestli jsem tentokrát "nesáhla vedle".. Nejdřív toho na mě bylo trochu moc. Moc vtipu, moc sarkasmu.. Ale jak jsem četla dál, všechno si to najednou sedlo, vše zapadlo kam mělo a z celého vyprávění se vyklubala příjemná oddechovka. Další z řady Srdcovek, co podobně naladěným čtenářkám můžu s radostí doporučit :-)

Jaruš7
11.10.2020 4 z 5

Další od oblíbené autorky ve stejném stylu.
Dobře situovaný příběh co do prostředí a společnosti.
Každý jedinec v tomto příběhu je svérázně akční a pestře komplikuje hrdince milostné drama, ve kterém si ona konflikty tvoří tristně samočinně.
Citace:"Tak proč jsi odešla?" ...
"Možná bychom na to mohli jít trochu pomaleji? Jako třeba, ne fyzicky? Můžeme to tak zkusit? zeptala jsem se.
"Tak jo," přikývl a opřel se o gauč.
A tak jsme tam jen tak seděli a krátce se vyhřívali v ironickém horku vzájemné shody, že nebudeme mít sex. Jenže už za chvíli to začalo být trapné.
... Zjevně zatímco já jsem četla Návod k randění pro totální idioty, on měl prostudovaný Návod k randění s totálními idioty.
Film... Najednou mě probudilo mé vlastní zachrápání. ...pak mi došlo, že jsme oba usnuli. Usnula jsem a slintala jsem mu na břicho. Ježíši! ...přemýšlela jsem, jak by tohle zvládla autorka příručky o etiketě. "

Ergo - potěšení.

petulkapeta
22.08.2020 4 z 5

Příběh,vtipný,pekny,oddechový no prostě pohoda a romantika...

petusska01
28.07.2020 4 z 5

Knihe som sa viac menej už dlhšie vyhýbala, nakoľko anotácia ma až tak nechytila. Ale, musím povedať že ma to nakoniec celkom chytilo. Cela bláznivá rodina a postavy mi boli veľmi sympatické, príbeh vtipný, erotika a romantika nechýbala, takže spokojnosť. Odporúčam na ľahké letné čítanie.

Falda
24.07.2020 4 z 5

Opět klasická Srdcovka. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak to opět šlo jako po másle :) Oddechová kniha, která zaujme a neurazí.

zulvisek
22.07.2020 3 z 5

Číst se to dalo,ale za mě slabší kniha.
Každopádně občas jsem se zasmála

Kudík
07.07.2020 4 z 5

Kniha mi přišla celkem zábavná. Sice humor byl sem tam až na hranici trapnosti, ale i tak jsem se bavila. Teta Dody to bylo doslova dílo. :) Co slovo, to perla.
Sadie byla zajímavá hrdinka, která uměla perfektně organizovat (věci), chvíli toužící po vztahu a chvíli jako kdyby zapomněla, že je dvojnásobnou matkou. Des byl typický hrdina, o Richardovi raději mlčím, ale oba bratránci byli super, hlavně Fontaine. Na léto ideální čtení, a když přivřu obě dvě oči, tak to má i na 4*. :)

Evka3814
30.05.2020 3 z 5

Oddechové, předvídatelné čtení které neurazí ani nenadchne. I když musím dodat že jsem se chvilkama opravdu pobavila:)

láska pro ženy romantika

Tracy Brogan
americká, 1950
2018  73%Něco jako láska
2020  80%Přeju si... tebe!

Kniha Něco jako láska je v