Barvy

Barvy https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261458/bmid_barvy-P32-261458.jpg 5 64 20

Nová kniha autora oblíbené Knížky nás originálním a hravým způsobem vtahuje do světa barev, jejich kombinací a míchání. Stránky plné barevných otisků prstů, skvrn a šmouh rozvíjejí dětskou představivost, vedou je k poznávání barev a možností jejich míchání a vybízejí k tomu, strávit s hravou knihou veselé chvíle.

Pro děti a mládež Pro nejmenší Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Portál

Les couleurs , 2014

potesenicist
27.08.2023 4 z 5

V období 2let mladší dcera nechtěla jinou knihu, čarování jí bavilo.

simca9342
13.04.2023 5 z 5

Barvy jsou v dětském věku hodně důležité. Kromě učení se, jak je správně pojmenovat se dítě hlavně zabaví vizuálním setkáním s barvami a jejich mícháním. Interaktivní kniha je fleky a skrvnami narvaná k prasknutí.

Lilu_
14.03.2023 4 z 5

pěkná, míchání barev pro nejmenší

Briv
10.08.2022 5 z 5

* Tak tohle se opravdu povedlo. Bavilo nás to celou rodinu a syn byl nadšený. Velmi ho zajímalo, co se bude dít na další stránce. Navíc se děti velmi nevtíravým způsobem naučí barvy a jejich základní míchání.
Určitě mám v plánu zkusit od stejného autora i Knížku.
Doporučujeme a dáváme 5*.

Litocha
15.06.2021 4 z 5

Knížka je sice za mě nedostižná a nedostižena, ale i Barvy jsou „živé“, zábavné a přirozeně, jako mimochodem vzdělávací (a taky s perfektně zvoleným tématem). Autor prostě umí. Teď se ukáže, kolik toho o míchání barev uvízlo našemu svišťovi v hlavě...

katka_dv
19.03.2021 4 z 5

Útlá knížka vhodná pro předškoláky naučí, jak míchaním základních barev vznikají další. Rodiče pak určitě ocení, že nemusí k výuce barev použít vodovky nebo temperky a odpadne jim tak úklid pokoje a praní špinavého oblečení. Dcera - jako cílová skupina - preferuje spíše Knížku od stejného autora, kde je "aktivit" přece jen víc (ťukání, tleskání, foukání ...). Co nám tu chybí, je vznik růžové barvy.

Runkyna
28.01.2021 5 z 5

Tak tuhle knížku jsme podcenily. A vážení, je to pecka. Dceři pasuje ručička přesně na ruku namalovanou na jedné stránce, je přesně cílová skupinka (3,5r). Je to ZÁBAVA!

hi24nd
21.12.2019 5 z 5

Jednoduchá, geniální kniha. K naučení barev a jejich kouzel míchání, perfektní. Vhodné i pro děti v 1 a 2 třídě základní školy.

triatlet
13.11.2019 4 z 5

Trošku vykradený Leo Lionni - https://www.databazeknih.cz/knihy/maly-modry-a-maly-zluty-271150
Škoda, že Tullet nevěnoval aspoň věnování.
Samozřejmě, že čtenář se u knížky (opakovaně) "dobře baví".

makkuska
10.10.2019 4 z 5

Dcera se podle knihy zábavně naučila barvy, takže u nás účel splnila.

logopedka
11.07.2019 5 z 5

Barvy, to je to, o co v této knize jde. Výstižný název. Barvy, hodně barev. Děti je míchají, kombinují, rozpleskávají, opatlávají, stírají, zesvětlují, ztmavují... A vůůůbec při tom neumažou sebe (tento fakt ocení zejména dospěláci, kteří se starají o čistotu oblečení) ani okolí (ocení všichni dospělí).

Děti mají pocit, že ovlivňují, co se v knize odehraje. Zároveň si nenásilnou formou osvojují znalosti barev a rozvíjejí rozumění.

Opět velmi ráda používám Barvy v práci. Rozumění je pro řeč ohromně důležité.

Petass
12.02.2018 5 z 5

"Knížka" od téhož autora mi přijde o fous lepší, ale i toto je krásný, kreativní počin podněcující dětskou představivost, hravost... Navíc se nenásilně naučí barvy a jejich kombinace. Pět hvězd...

Dáma s hrnstjm
04.12.2017 5 z 5

Kreativní a zábavné, úspěch u dětí i rodičů zaručen :)

renata.sol
21.11.2017 5 z 5

Tak trochu netradiční kniha o barvách. Skvělá pro dětskou představivost

arket
06.10.2017 5 z 5

Parádní, syn 3r ji miluje.

Hanka_Bohmova
09.03.2017

Synův objev: A mami, funguje to, i když neudělám, co tam píšou! :o)

Petja
08.02.2017 5 z 5

Kniha funguje na obdobném principu jako Knížka - dítě se dotýká barevných puntíků, zavírá/otvírá knížku, třese s ní a v knížce se "mísí" barvy. Dcerka je stejně jako u Knížky nadšena a my taky :-).

muchomurka
11.04.2016 5 z 5

Opět skvělý nápad, který je kreativně a originálně zpracovaný a i u této knihy se těším, až ji jednou se svými dětmi budu číst.

bibi.r
02.12.2015 5 z 5

Super skvělá knížka, která zaujme každého :).

Maryška
17.09.2015 5 z 5

Opět skvělá, chytrá a kouzelná knížka. Stejně jako u Knížky děti svými prsty ovládají, co je na stránkách nakresleno. Tentokrát se nekouzlí s puntíky, ale míchají se barvy. A skvělé pro rodiče i děti je, že kromě toho, že si děti procvičí jemnou motoriku a vnímání barev, hrozně je to zároveň baví :-)