Barvy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nová kniha autora oblíbené Knížky nás originálním a hravým způsobem vtahuje do světa barev, jejich kombinací a míchání. Stránky plné barevných otisků prstů, skvrn a šmouh rozvíjejí dětskou představivost, vedou je k poznávání barev a možností jejich míchání a vybízejí k tomu, strávit s hravou knihou veselé chvíle.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261458/big_barvy-P32-261458.jpg 4.948
Žánr:
Pro děti a mládež, Pro nejmenší, Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Portál
Originální název:

Les couleurs, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Barvy

Litocha
15. června

Knížka je sice za mě nedostižná a nedostižena, ale i Barvy jsou „živé“, zábavné a přirozeně, jako mimochodem vzdělávací (a taky s perfektně zvoleným tématem). Autor prostě umí. Teď se ukáže, kolik toho o míchání barev uvízlo našemu svišťovi v hlavě...

katka_dv
19. března

Útlá knížka vhodná pro předškoláky naučí, jak míchaním základních barev vznikají další. Rodiče pak určitě ocení, že nemusí k výuce barev použít vodovky nebo temperky a odpadne jim tak úklid pokoje a praní špinavého oblečení. Dcera - jako cílová skupina - preferuje spíše Knížku od stejného autora, kde je "aktivit" přece jen víc (ťukání, tleskání, foukání ...). Co nám tu chybí, je vznik růžové barvy.


Runkyna
28. ledna

Tak tuhle knížku jsme podcenily. A vážení, je to pecka. Dceři pasuje ručička přesně na ruku namalovanou na jedné stránce, je přesně cílová skupinka (3,5r). Je to ZÁBAVA!

hi24nd
21.12.2019

Jednoduchá, geniální kniha. K naučení barev a jejich kouzel míchání, perfektní. Vhodné i pro děti v 1 a 2 třídě základní školy.

triatlet
13.11.2019

Trošku vykradený Leo Lionni - https://www.databazeknih.cz/knihy/maly-modry-a-maly-zluty-271150
Škoda, že Tullet nevěnoval aspoň věnování.
Samozřejmě, že čtenář se u knížky (opakovaně) "dobře baví".

makkuska
10.10.2019

Dcera se podle knihy zábavně naučila barvy, takže u nás účel splnila.

Greena
20.09.2019

Knížka od francouzského autora Hervého Tulleta je určena hravým malým dětem. Rozvine jejich představivost a tentokrát to bude o barvách.Knížka začíná šedou skrvnkou. Autor nás nabádá na ni zaťukat a slibuje, že barvy přijdou. Barevné hrátky, které nastanou, budou jistě malé posluchače moc bavit. Naučí se barvy poznávat, míchat je a myslím, že zároveň i milovat knihy. Tato knížka splňuje očekávání, že má být hravá a zábavné. Vřele ji všem doporučuji…

logopedka
11.07.2019

Barvy, to je to, o co v této knize jde. Výstižný název. Barvy, hodně barev. Děti je míchají, kombinují, rozpleskávají, opatlávají, stírají, zesvětlují, ztmavují... A vůůůbec při tom neumažou sebe (tento fakt ocení zejména dospěláci, kteří se starají o čistotu oblečení) ani okolí (ocení všichni dospělí).

Děti mají pocit, že ovlivňují, co se v knize odehraje. Zároveň si nenásilnou formou osvojují znalosti barev a rozvíjejí rozumění.

Opět velmi ráda používám Barvy v práci. Rozumění je pro řeč ohromně důležité.

1