Barvy

Nová kniha autora oblíbené Knížky nás originálním a hravým způsobem vtahuje do světa barev, jejich kombinací a míchání. Stránky plné barevných otisků prstů, skvrn a šmouh rozvíjejí dětskou představivost, vedou je k poznávání barev a možností jejich míchání a vybízejí k tomu, strávit s hravou knihou veselé chvíle.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261458/big_barvy-P32-261458.jpg 4.955
Pro děti a mládež, Pro nejmenší, Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Portál

Les couleurs, 2014

Kniha Barvy

Briv
10.08.2022

* Tak tohle se opravdu povedlo. Bavilo nás to celou rodinu a syn byl nadšený. Velmi ho zajímalo, co se bude dít na další stránce. Navíc se děti velmi nevtíravým způsobem naučí barvy a jejich základní míchání.
Určitě mám v plánu zkusit od stejného autora i Knížku.
Doporučujeme a dáváme 5*.

Litocha
15.06.2021

Knížka je sice za mě nedostižná a nedostižena, ale i Barvy jsou „živé“, zábavné a přirozeně, jako mimochodem vzdělávací (a taky s perfektně zvoleným tématem). Autor prostě umí. Teď se ukáže, kolik toho o míchání barev uvízlo našemu svišťovi v hlavě...

katka_dv
19.03.2021

Útlá knížka vhodná pro předškoláky naučí, jak míchaním základních barev vznikají další. Rodiče pak určitě ocení, že nemusí k výuce barev použít vodovky nebo temperky a odpadne jim tak úklid pokoje a praní špinavého oblečení. Dcera - jako cílová skupina - preferuje spíše Knížku od stejného autora, kde je "aktivit" přece jen víc (ťukání, tleskání, foukání ...). Co nám tu chybí, je vznik růžové barvy.

Runkyna
28.01.2021

Tak tuhle knížku jsme podcenily. A vážení, je to pecka. Dceři pasuje ručička přesně na ruku namalovanou na jedné stránce, je přesně cílová skupinka (3,5r). Je to ZÁBAVA!

hi24nd
21.12.2019

Jednoduchá, geniální kniha. K naučení barev a jejich kouzel míchání, perfektní. Vhodné i pro děti v 1 a 2 třídě základní školy.

triatlet
13.11.2019

Trošku vykradený Leo Lionni - https://www.databazeknih.cz/knihy/maly-modry-a-maly-zluty-271150
Škoda, že Tullet nevěnoval aspoň věnování.
Samozřejmě, že čtenář se u knížky (opakovaně) "dobře baví".

makkuska
10.10.2019

Dcera se podle knihy zábavně naučila barvy, takže u nás účel splnila.

Greena
20.09.2019

Knížka od francouzského autora Hervého Tulleta je určena hravým malým dětem. Rozvine jejich představivost a tentokrát to bude o barvách.Knížka začíná šedou skrvnkou. Autor nás nabádá na ni zaťukat a slibuje, že barvy přijdou. Barevné hrátky, které nastanou, budou jistě malé posluchače moc bavit. Naučí se barvy poznávat, míchat je a myslím, že zároveň i milovat knihy. Tato knížka splňuje očekávání, že má být hravá a zábavné. Vřele ji všem doporučuji…