Barvy

Nová kniha autora oblíbené Knížky nás originálním a hravým způsobem vtahuje do světa barev, jejich kombinací a míchání. Stránky plné barevných otisků prstů, skvrn a šmouh rozvíjejí dětskou představivost, vedou je k poznávání barev a možností jejich míchání a vybízejí k tomu, strávit s hravou knihou veselé chvíle.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/261458/barvy-P32-261458.jpg 4.930
Pro děti a mládež, Pro nejmenší, Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno:, Portál

Les couleurs (2014)

Kniha Barvy

logopedka

Barvy, to je to, o co v této knize jde. Výstižný název. Barvy, hodně barev. Děti je míchají, kombinují, rozpleskávají, opatlávají, stírají, zesvětlují, ztmavují... A vůůůbec při tom neumažou sebe (tento fakt ocení zejména dospěláci, kteří se starají o čistotu oblečení) ani okolí (ocení všichni dospělí).

Děti mají pocit, že ovlivňují, co se v knize odehraje. Zároveň si nenásilnou formou osvojují znalosti barev a rozvíjejí rozumění.

Opět velmi ráda používám Barvy v práci. Rozumění je pro řeč ohromně důležité.

Petass
12.02.2018

"Knížka" od téhož autora mi přijde o fous lepší, ale i toto je krásný, kreativní počin podněcující dětskou představivost, hravost... Navíc se nenásilně naučí barvy a jejich kombinace. Pět hvězd...

Dáma s hrnstjm
04.12.2017

Kreativní a zábavné, úspěch u dětí i rodičů zaručen :)

renata.sol
21.11.2017

Tak trochu netradiční kniha o barvách. Skvělá pro dětskou představivost

arket
06.10.2017

Parádní, syn 3r ji miluje.

Hanka_Bohmova
09.03.2017

Synův objev: A mami, funguje to, i když neudělám, co tam píšou! :o)

Petja
08.02.2017

Kniha funguje na obdobném principu jako Knížka - dítě se dotýká barevných puntíků, zavírá/otvírá knížku, třese s ní a v knížce se "mísí" barvy. Dcerka je stejně jako u Knížky nadšena a my taky :-).

muchomurka
11.04.2016

Opět skvělý nápad, který je kreativně a originálně zpracovaný a i u této knihy se těším, až ji jednou se svými dětmi budu číst.

barvy rozvoj myšlení pro nejmenší

Hervé Tullet
francouzská, 1958