Babovřesky aneb U nás ve vsi je to hezký

Babovřesky aneb U nás ve vsi je to hezký https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193446/babovresky-aneb-u-nas-ve-vsi-je-to--193446.jpg 3 9 4

Tato kniha je určena především těm, kteří si zamilovali laskavý svět fiktivní vesnice, kterou proslavil Troškův film o vesnických drbnách a mladém faráři, který se loni stal filmovou komedií roku i desetiletí. Ty, co se nechtějí loučit s jeho filmovými hrdiny odchodem z premiérového kina, určitě potěší nejen babovřeské příběhy převedené do literární podoby, ale i desítky barevných fotografií protagonistů i filmových situací. Knížka obsahuje i reportáže, rozhovory a kuriozity z natáčení – a dokonce podrobný plán obce, na němž si mohou čtenáři zahrát babovřeské Člověče, nezlob se. Kniha vychází zároveň s premiérou filmu Babovřesky 2.... celý text

kamibe
27.03.2022 2 z 5

Přečteno kvůli ČV. Asi bych jinak po téhle knížce nesáhla. Přestože se tomuhle žánru příliš nevěnuji a Troškovy filmy jsem nesledovala, říkala jsem si, že možná film by byl pro mne zábavnější než tento v podstatě popis. Ale i tak musím knize přiznat pěkné vzezření a úpravu.

Jarka_rybář
04.10.2020 3 z 5

Knížka mne velmi pobavila. Ty babky jsou svým způsobem sympatické - když jsou daleko ode mne.;-)

Radegast2
13.03.2016

Dandulko u filmu se potrháš smíchy na 100% B-) B-(

Dandulka
09.05.2014 5 z 5

Perfektní, skvělé, pět hvězdiček je fakt málo! Dala bych hned aspoň deset!
Spousta fotek a lehké a nenáročné na čtení! Pořád jsem se něčemu smála a to jsem ještě ani neviděla film! Ale jestli je knížka takhle super, tak u filmu se asi potrhám smíchy! Prostě Troška smíchu a dobré nálady! Nezklamal ani tentokrát!